Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zaklopotana » 21 sty 2012, o 18:29

Dzięki, najwyżej przed drugą miesiączką zrobię drugi, tak dla pewności. :D
zaklopotana
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez patina0 » 22 sty 2012, o 00:23

Witam! Mam problem wydaje mi sie ze jestem w ciazy chociaz biore tabletki od kilku miesiecy.
Ciagle znajduje w sobie jakies nowe oznaki. Piersi zrobily sie wielkie brzuch wiekszy z dnia na dzien to zauwazylam i jestem w szoku moj partner tez widzi ze jest mnie wiecej:( dzisiaj weszlam na wage i zobaczylam ze jest 2 kg wiecej niz miesiac temu.
Przeraza mnie jeszcze to ze w tym miesiacu okres byl jakis inny niz zwykle plamienie bylo slabe i trwalo tylko 3 dni. Czy ktoras z Was miala podobne objawy?
patina0
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Melisa » 22 sty 2012, o 15:39

Jaki problem zrobić test poprostu, 5 minut roboty i juz wiesz co i jak :P
Melisa
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez katasha7 » 23 sty 2012, o 23:01

Dokładnie zrób test bo inaczej będziesz się nadal zastanawiać
katasha7
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez patina0 » 23 sty 2012, o 23:28

Uff...testy zrobione cale szczescie wynik negatywny. Teraz pozostaje tylko zrobienie czegos z dodatkowymi kg.
patina0
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez lidka86 » 24 sty 2012, o 11:04

mam głupie pytanie.. ale czy codzienny seks lub co 2 dni sprawi ze na teście w końcu pojawią sie 2 kreseczki? po mierzeniu temp. nic nie wynika.. nie mam aż takich skoków temperatury i dużej ilości śluzu aby wiedzieć kiedy mam dni plodne...to głupie, bo przecież 25 letnia dziewczyna i od 5 miesięcy mężatka i tak dziwne pytania zadaje... ale nie wiem już jak inaczej badać kiedy mam dni płodne:( :oops:
lidka86
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Melisa » 24 sty 2012, o 11:41

Podobno co trzy dni najlepiej się kochać jak się stara o dziecko. Codziennie nie wolno bo plemniki nie mają czasu, żeby dojrzeć i sa bezużyteczne
Melisa
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez lidka86 » 24 sty 2012, o 13:05

może faktycznie co 2-3 dni będziemy się starać... u nas jest ten minus że mamy przerwy nawet 1-2 tygodniowe bo najpierw mąz ma nocki a ja od rana jestem w pracy, a potem ja od rana w pracy on ma popołudniówke i wraca 23.30 do domu i ja praktycznie już spie bo o 5,40 wstaje....i jak się nie kochamy to podejrzewam że wtedy mam dni płodne...
lidka86
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez katasha7 » 25 sty 2012, o 21:47

Lidka a mierzyłaś temperaturę???

Bo musisz mieć skok tempki w cyklu.
Jeżeli jej nie masz to oznacza że nie ma owulacji.

hmm jak sama nie umiesz tego badać to ja polecam Baby Comp on dokładnie wyznacza dni płodne i jest przeznaczony właśnie typowo dla osób starających się o dziecko a po czasie może świetnie służyć jako antykoncepcja.

A jak nie to ja polecam sex co 2 dni bo plemniki żyją zazwyczaj do 72 godz a przeważnie krócej.
katasha7
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez lidka86 » 26 sty 2012, o 14:13

mierzę temperaturę.. miesiączka skończyła się 22.01, od tego momentu spadała.. i 24 był nagły skok z 36,4 na 36,8... dlatego też wykorzystaliśmy sytuację i kochaliśmy się... wczoraj miałam już 36,5... i wczoraj też zdarzyło się małe co nieco :sex1 :).
staramy się teraz kochać tak co 2 dni.. ale nie robimy z tego poważnej rzeczy, bo psychika też robi swoje.. ale i tak jak w 2 ostatnich cyklach dostałam okres to żałowałam że przyszedł:)

słyszałam właśnie tutaj na forum to tym komputerku i czytałam o nim w internecie.. cudna sprawa ale strasznie droga.. ok 2000 a na allegro 1900... narazie nie moge sobie na taki kompik pozwolić bo czeka nas remont i związane z tym koszty... ale potem może się skuszę:):)

a wy po jakim czasie zaszłyście w ciążę? (po jakim czasie starania?)
lidka86
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez galizelle » 30 sty 2012, o 21:38

Czesc,jestem tu nowa:)) Choc to nie druga ciaza, moze Ci się przydać ten poradnik:
.......

treść zmieniona przez moderatora

przestań spamować na każdym kroku bo Cię zbanuję
galizelle
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sty 2012, o 21:36

DZIWNA SUTUACJA !!!

Postprzez natiiiiia » 8 lut 2012, o 01:46

Hey, jestem tu nowa i wybaczcie, jeśli powielam wątek albo umieściłam go w nieodpowiednim miejscu. Otóż jest tak, że mój mąż pracuje za granicą i był ostatnio na święta Bożego Narodzenia i ok my chcemy mieć dziecko i w ogóle, tydzień przed jego wyjazdem dostałam miesiączki więc pożegnaliśmy się z nadzieją na dzidziusia. Okres miałam wtedy bardzo dziwny ... taki "suchy" i krótszy niż zwykle, na dodatek nie miałam jakichś typowo przedmiesiączkowych objawów. Teraz dokładnie 4 dni temu powinnam dostać okres ale zamiast tego wystąpiło brązowe plamienie. Od jakiegoś tygodnia odczuwam mdłości szczególnie wieczorami. Jakoś na początku nie połączyłam mdłości z tymi plamieniami, być może wierzyłam jeszcze że nadejdzie okres, ale plamienie ustaje a krwi nadal nie ma. Do tego w ostatnich dniach doszedł ból pleców w okolicy lędźwiowej ( czytałam, że niektóre kobiety mają tak we wczesnym stadium ciąży ). Czy jest możliwe, że jestem w ciąży. Wizytę u ginekologa mam w czwartek i normalnie siedzę jak na szpilkach... może któraś miała podobnie? Czekam na odpowiedzi i z góry bardzo za nie dziękuję :)

przeniosłam post tutaj
dzo
natiiiiia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 01:24

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zaklopotana » 8 lut 2012, o 16:52

Znowu ogarnia mnie panika, że mogę być w ciąży. :( Niby w styczniu normalnie dostałam okres, dwa testy (pierwszy robiony 2 tygodnie po i drugi 4 po) wykazały, że nie jestem, ale mam dziwne żółte upławy z grudkami, które śmierdzą. Do tego mam lekkie bóle podbrzusza i piersi... Czy jest jednak możliwe, że jestem w ciąży? Okres mi się spóźnia 2 dzień.
zaklopotana
 

Re: DZIWNA SUTUACJA !!!

Postprzez Melisa » 8 lut 2012, o 18:32

a nie prościej zrobić test?

Zresztą jest już taki temat
Melisa
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 8 lut 2012, o 19:19

zaklopotana napisał(a):Znowu ogarnia mnie panika, że mogę być w ciąży. :( Niby w styczniu normalnie dostałam okres, dwa testy (pierwszy robiony 2 tygodnie po i drugi 4 po) wykazały, że nie jestem, ale mam dziwne żółte upławy z grudkami, które śmierdzą. Do tego mam lekkie bóle podbrzusza i piersi... Czy jest jednak możliwe, że jestem w ciąży? Okres mi się spóźnia 2 dzień.


wyluzuj i nie myśl o tym ;) ;)
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zaklopotana » 8 lut 2012, o 19:43

Chciałabym bardzo, ale nie wychodzi mi.
zaklopotana
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 09:47

myszunia25 tutaj zadajemy pytania o ciąże
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez myszunia25 » 10 lut 2012, o 09:53

cześć dziewczyny jestem tu nowa staramy się z narzeczonym o dziecko,kochaliśmy się w dni płodne,cykl mam co 25 dni okres powinnam dostać 13.02 w poniedziałek,od wczoraj dziwnie się czuję mam bóle podbrzusza(czuje sie jakbym miała dostać zaraz okres) takie dziwne ciągnięcie albo lekkie skurcze niemam gorączki ale czuję się taka zmęczona i cała ciepła zrobiłabym test ale nie wiem czy czekać do poniedziałku?co o tym myślicie??pozdrawiam
myszunia25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 09:32

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez myszunia25 » 10 lut 2012, o 09:54

dodam Że mam upławy wieksze niż przedtem to takie uczucie jakby wypływało ze mnie...
myszunia25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 09:32

dziewczyny proszę o pomoc, pilnie!!

Postprzez zansssia » 10 lut 2012, o 19:27

Zawsze kochałam się z chłopakiem w prezerwatywie, jednak od paru miesięcy kochamy się bez zabezpieczenia. Stosunek jest zawsze przerwany. W sobotę dostalam silnych bóli w podbrzuszu, myślalalam że to przed okresem (bo własnie w niedziele mialam dostać), ale pojawiło się swedzenie, pieczenie... W pon poszłam do ginekologa i okazało się ze mam grzybice pochwy. Leczę się ale do tej pory nie dostalam okresu. Jestem senna, jem jak opętana, wszstko mnie wkurza i jestem nie do zniesienia, a moje sutki ciągle sterczą jak antenki i strasznie bolą. Czy moge podejrzewać ciążę??
zansssia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 19:25

Re: Nocne igraszki, coś w stylu stosunku przerywanego - ciąż

Postprzez zansssia » 10 lut 2012, o 19:35

dorotka17a napisał(a):Ostatnio w nocy spałam sobie z moim chłopakiem.
Wiadomo co się dzieje, przytulania, całowanie aż w końcu.
Otóż mój chłopak parę razy wsadzał członka do mojej pochwy.
Nie trwało to długo, maks 10 sek.
Nie robił tego często, tylko z dużymi odstępami czasowymi..
Nie spuścił się, ale boje się że mogło coś się stać, robiliśmy to bez zabezpieczenia.
Czy przy takich "zabawach" ciąża jest możliwa czy nie ?
Chodzi mi o kropelkowanie, prejakulaty i takie inne rzeczy co mogą zapłodnić.
Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc

jeżeli nie skończył tzn nie doszedł to raczej nie ma mowy o ciąży
zansssia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 19:25

Re: dziewczyny proszę o pomoc, pilnie!!

Postprzez dobrenockii » 10 lut 2012, o 19:39

jeśli byłaś u ginekologa to raczej nie. chyba że nie robił usg i innych badań pod tym kątem.
jakieś dwa miesiące temu miałam podobne objawy ale raczej było to pieczenie i straszny ból przy siusianiu.okazało się że to jakieś zapalenie, dostałam leki, maści, antybiotyki i również chodziłam senna, okres się spóźniał chodź bolało jak na okres, miałam nadzieje że to ciąża ale niestety leki robią swoje gdy już wszystko wróciło do normy wrócił też okres.
;)
dobrenockii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 12:22

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez lidka86 » 13 lut 2012, o 15:36

i znowu to samo.. kolejny miesiąc oczekiwania.. ostatnią miesiączkę miałam 17 stycznia... 29 przypuszczalnie owulację, wtedy miałam najwyższy skok temperatury i od tego czasu temperatura cały czas utrzymuje się na poziomie od 36.80 - 37.15 stopni.. nic mniej.. i tak od 18 dni.... zawsze podbrzusze bolało mnie 2-3 dni przed okresem.. a w tym cyklu boli mnie od 31 stycznia codziennie- raz kłuje, raz jest to uczucie rozpierania, albo ból jak na okres...dochodzą do tego bóle piersi dosyć intensywne że nie moge sie dotknąć...
mogłabym podejrzewać że zaszłam, gdyby nie te bóle jak na okres.. poczekam z testem jak miesiączka nie przyjdzie 17 lutego to zrobie test... narazie nie łudzę się ze to ciąża. co sądzicie?
lidka86
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez dzo » 13 lut 2012, o 17:09

ale Ty się zabezpieczasz w ogóle ??
dzo
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez lidka86 » 13 lut 2012, o 19:15

nie zabezpieczam sie :kwiatek ... od 3 miesiecy staramy sie o dziecko.... brzuch mnie boli jak na okres... temperatura dzis pokazała tak jak wczoraj 37 stopni...
lidka86
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]