Niechciana ciąża.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Niechciana ciąża.

Postprzez ossarey » 14 paź 2011, o 21:48

Siema. Niecały miesiąc temu przespałam się z chłopakiem. Było zajebiście fajnie, widać ze miał niezłe doświadczenie. Po jakimś czasie zaczęłam mieć mdłości i jadłam wszystko co popadnie. Mój brzuszek rośnie coraz szybciej, a ja kompletnie nie wiem co z tym zrobić. Użyliśmy oczywiście wszelkie zabezpieczenia, ale jak widać bez skutku. Myślicie, że powinnam mu o tym powiedzieć? Nie chcę tego dziecka, ale boję się o tym powiedzieć komukolwiek. Liczę na waszą pomoc. Jeśli macie zbluzgać w komentarzach, darujcie.
ossarey
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 21:37

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez Werisa » 14 paź 2011, o 21:52

Myślę że powinnaś pogadać ze swoim chłopakiem na spokojnie i mu wyjaśnić całą sytuacje. Jeśli mu na Tobie zależy to z pewnością zrozumie. Może jak porozmawiacie to stwierdzisz że jednak chcesz to dziecko? Życzę powodzenia
Pozdrawiam :)
Werisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 21:35

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez Hawi » 16 paź 2011, o 09:42

ossarey napisał(a):Siema. Niecały miesiąc temu przespałam się z chłopakiem. Było zajebiście fajnie, widać ze miał niezłe doświadczenie. Po jakimś czasie zaczęłam mieć mdłości i jadłam wszystko co popadnie. Mój brzuszek rośnie coraz szybciej, a ja kompletnie nie wiem co z tym zrobić. Użyliśmy oczywiście wszelkie zabezpieczenia, ale jak widać bez skutku. Myślicie, że powinnam mu o tym powiedzieć? Nie chcę tego dziecka, ale boję się o tym powiedzieć komukolwiek. Liczę na waszą pomoc. Jeśli macie zbluzgać w komentarzach, darujcie.


Hej
Piszesz, że do stosunku doszło niecały miesiąc temu. Czy jesteś pewna, że jesteś w ciąż? Brzuszek nie rośnie od pierwszego miesiąca, może ci się tak wydawać, a więc uspokój się.
Hawi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 09:19

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez dzo » 16 paź 2011, o 11:17

brzuch Ci rośnie :lol: :lol: jasne :lol: :lol:

weź Ty dziewczyno najpierw idź do lekarza i sprawdź czy jesteś w ciąży a nie pisz takich głupot ;)
dzo
 

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez oOosylwiaoOo » 16 paź 2011, o 20:17

Jeżeli okazałoby się, że naprawdę jesteś w ciąży, to porozmawiaj ze swoim chłopakiem. Tak jak wspomniała tu jedna koleżanka, jeżeli Mu na Tobie zależy, to podejmiecie wspólnie decyzję:)
Ja wiem jedno...nigdy nie usunęłabym dziecka... nie byłabym w stanie.
oOosylwiaoOo
 

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez greencat » 27 paź 2011, o 22:39

Co tzn "wszelkie zabezpieczenia"? Ciekawi mnie to, bo być może jednak nie były one wystarczające i powinnaś przyjąć awaryjną Escapelle po tym stosunku
greencat
 

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez Luśka » 1 lis 2011, o 19:34

a wiesz kobietko co to jest test ciążowy??? a jak z Twoją miesiączką???
najadłaś się to i masz większy brzuch :P
myślę że nie jesteś w ciąży:)
Luśka
 

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez E-lejdis » 8 lis 2011, o 12:52

Jeżeli faktycznie jesteś w ciąży,to porozmawiaj o tym ze swoim chłopakiem. Ale nie uprzedzaj faktów,najpierw udaj się do ginekologa,zrób test ciążowy. Tylko w ten sposób będziesz miała pewność.
E-lejdis
 

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 21:51

Brzuszek Ci rośnie, bo jak sama napisałaś dużo jesz.
A nadmierny apetyt to nie tylko objaw ciąży.
Zrób najpierw test lub idź do lekarza zanim cokolwiek mu zasugerujesz. : )
nina19
 

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez emi50 » 22 maja 2013, o 17:02

witam ...miesiączke miałam 12 kwietnia trwała 7 dni natomiast od 28kwietnia do 2 maja miałam plamienie i miesiączki brak.....kiedy powinnam sięgnąć po test?? mam nadzieję że Panie są tu poważne i odp mi z sensem nie obrażając żadnej z was..po prostu na innych forach jest tragedia,wypisują bzdury nie związane z pyt....pozdrawiam i życzę miłego dnia....
emi50
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 16:57

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez Adidasowa » 22 maja 2013, o 18:01

ossarey faktycznie powinnaś zrobić najpierw test, ablo zasięgnąc porady lekarza. Jakim cudem w miesiąc \ci może brzuszek urosnąć?:P To jest niemożliwe nawet... Trochę sobie nazmyślalaś. Skoro się zabezpieczyliście to pewnie nie jesteś w ciąży, także spokojnie;-)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez Hadassa » 23 maja 2013, o 09:40

emi50 napisał(a):witam ...miesiączke miałam 12 kwietnia trwała 7 dni natomiast od 28kwietnia do 2 maja miałam plamienie i miesiączki brak.....kiedy powinnam sięgnąć po test?? mam nadzieję że Panie są tu poważne i odp mi z sensem nie obrażając żadnej z was..po prostu na innych forach jest tragedia,wypisują bzdury nie związane z pyt....pozdrawiam i życzę miłego dnia....



jeśli się nie mylę tes robi się 2 tygodnie po stosunku, tak najlepiej...
ale plamienie może też być związane z czymś innym, nie lepiej by było udać się do lekarza??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez malwupe » 22 wrz 2021, o 12:53

W razie czego w Czechach mogą Ci pomóc. Tam aborcja jest całkowicie legalna i bezpieczna. Na stronie https://aborcja.cz jest sporo informacji na ten temat.
malwupe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 wrz 2021, o 12:49

Re: Niechciana ciąża.

Postprzez WolnaAborcjaPL » 7 mar 2024, o 12:45

Niechciana ciąża to ciężki temat... z pomocą może przyjść sklep z tabletkami poronnymi https://wolnaaborcja.pl/

:pisze: https://wolnaaborcja.pl/ - miejsce przyjazne dla wszystkich Kobiet! :kwiatek
Avatar użytkownika
WolnaAborcjaPL
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 7 mar 2024, o 12:31
Lokalizacja: Polska
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Rofvftgfb