Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Nocne igraszki, coś w stylu stosunku przerywanego - ciąż

Postprzez Cukiereczek19 » 23 lis 2010, o 00:57

Szansa zawsze występuję ale w twoim przypadku nie martwiłabym się tym...;) Byłam w gorszej sytuacji i wszystko skończyło się po mojej myśli ;))
Cukiereczek19
 

czy duze jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy???

Postprzez olaa » 30 lis 2010, o 12:09

witam..
mam pytaie czy duze jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy jesli wspolzylam z chlopakiem na poczatku listopada po tamtym wspolzyciu kochalismy sie jeszcze raz i za kazdym razem bez zabezpieczenia..zrobilam test ale wyszedl negatywie..ja jednak sadze ze jestem w ciazy poniewaz mam nastepujace objawy mdłosci( raz nawet doszlo do wymiotów), mam bolesci brzucha od 2 tygodi oraz wiecej jem...podkreslam ze nie stresuje sie niczym wiec to nie jest od stresu..prosze o szybka odp
olaa
 

Re: czy duze jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy???

Postprzez Justyna4 » 30 lis 2010, o 14:47

A doszedł w Tobie Twój partner?
Justyna4
 

Re: czy duze jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy???

Postprzez Justynka108 » 1 gru 2010, o 10:33

Cześć Olaa!
Po pierwsze testy ciążowe raczej rzadko się mylą. Po drugie kobieta na początku ciąży wcale nie je więcej, (ponieważ dziecko jeszcze tego nie potrzebuje, jest za małe), natomiast przeważnie je "trochę inaczej", lub nie je wcale. Myślę, że powinnaś przede wszystkim się uspokoić. Dla pewności zrób może jeszcze jeden test. Poza tym w pierwszych tygodniach ciąży przeważnie strasznie bolą sutki. Zwróciłaś na nie uwagę? Poczekaj spokojnie czy dostaniesz okres, jeżeli nie, to idź do lekarza. Pozdrawiam.
http://zlototegoswiata-justyna.blogspot.com/
Justynka108
 

Czy mogę być w ciąży

Postprzez smuta » 4 gru 2010, o 11:36

Chłopak ocierał się swoim penisem o mnie. Ja nie byłam jeszcze do końca podniecona, ale on wytrysnął i mnie oblał. Prawdopodobnie okolice pochwy były w spermie. Zastanawiam się teraz czy mogła się dostać do środka i czy istnieje możliwość zajścia w ciążę. Jestem dziewicą, ale to chyba nie ma w tym momencie znaczenia. Pomóżcie mi rozwiać wątpliwości.
smuta
 

Re: Czy mogę być w ciąży

Postprzez Cukiereczek19 » 8 gru 2010, o 01:08

Prawdopodobieństwo zawsze istnieje na to... Ale też zależne jest to od tego czy masz dni płodne czy niepłodne. Na twoim miejscu poczekałabym do dnia spodziewanej miesiączki i zrobiła sobie test to rozwieje wasze wątpliwości. Głowa do góry na zajście w ciąże w Twoim przypadku szanse są ale bardzo minimalne ;)
Cukiereczek19
 

Prosze o POMOC !

Postprzez dominika002 » 16 gru 2010, o 22:08

Witam.
11 października miałam ostatni okres i do tej pory go nie dostałam. Mam nieregularne miesiączki, wiem, że bywa tak, że okres w okresie dojrzewa może zaniknąć na pare miesięcy, ale już to przerabiałam, wiec nie wiem czy to się może znów powtórzyć.
Martwie się, na początku myślałam, ze jestem w ciąży, ale zrobiłam 2 razy test ciążowy i wynik wyszedł negatywny , ale ostatnio gdy współżyłam z moim partnerem zauważyliśmy plamke krwi na prezerwatywie na zewnętrznej części.

Proszę o RADE :) Z góry bardzo dziękuje!
dominika002
 

Re: Prosze o POMOC !

Postprzez Cukiereczek19 » 20 gru 2010, o 19:07

A czy ostatnio stosowałaś dość radykalną dietę albo czymś się stresowałaś ? A plamka krwi mogłaby się pojawić z tego względu że chłopak mógł ciebie otrzeć w tych miejscach za bardzo czasem tak się zdarza... Hmm najlepiej idź do ginekologa jak najszybciej nie ma na co czekać bo teraz żyjesz w niepewności a ginekolog zawsze ci pomoże ;)) Pozdrawiam ;*
Cukiereczek19
 

Ciąża..

Postprzez fresh » 29 gru 2010, o 21:04

Czy jest możliwe zajście w ciążę, kiedy uprawia się seks w gumce a przed wytryskiem chłopak wyciągnie penisa z pochwy ?
fresh
 

Re: Ciąża..

Postprzez Bielizna-Anna » 31 gru 2010, o 00:49

Witaj na forum:) To nie jest możliwe,musieliście uprawiać seks bez zabezpieczenia,wtedy jak najbardziej tak. Jeżeli chłopak miał prezerwatywę i wycofał członka,to nie masz się czego obawiać.
Bielizna-Anna
 

Re: Nocne igraszki, coś w stylu stosunku przerywanego - ciąż

Postprzez Bielizna-Anna » 31 gru 2010, o 01:00

Teoretycznie nie tak łatwo zajść w ciąże,do pochwy musi dostać się bardzo dużą ilość plemników,a w Twoim przypadku tak nie było. Nie martw się na zapas:)
Bielizna-Anna
 

JA już chyba shizuje ;/

Postprzez linnkaa » 31 gru 2010, o 13:10

Dziewczyny mam do was pytanie , a konkretnie chodzi o to , że kochałam się ze swoim chłopakiem tuz przed planowaną miesiączką.. kochaliśmy sie w prezerwatywie a do tego stosunek był przerwany ... miesiączka miała być już 4 dni temu a dalej jej nie ma;/
Czy to w ogóle możliwe żebym zaszła w ciąże. Dodam że miesiączka czasem mi się przeciąga i do końca nie jest regularna jeszcze oraz bolą mnie piersi.. tak jak zwykle przed miesiączka.. a jej nadal nie mam ;/
już miewam koszmary ze jestem w ciąży dziewczyny pomóżcie? ;)
linnkaa
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez laleczka1123 » 1 sty 2011, o 15:48

Miesiączka może ci się spóźniać ze stresu, który wynika z obawy zajścia w ciążę, wyluzuj kup test ciążowy,a jeżeli dalej nie będziesz pewna to wybierz się na badania do ginekologa, ale narazie nie ma co się stresować.
laleczka1123
 

Re: Nocne igraszki, coś w stylu stosunku przerywanego - ciąż

Postprzez Justyna4 » 1 sty 2011, o 18:09

Nie masz czym się martwić :) pozdrawiam ;)
Justyna4
 

Re: Nocne igraszki, coś w stylu stosunku przerywanego - ciąż

Postprzez Awoqa » 3 sty 2011, o 13:49

Szansa na ciążę jest ale nie wielka :baby
Awoqa
 

Re: Nocne igraszki, coś w stylu stosunku przerywanego - ciąż

Postprzez ABCbielizny » 19 sty 2011, o 14:18

Powiem więcej: szansa na zajście w ciąże jest tylko teoretyczna. Ale nie próbujcie takich zabaw w przyszłości,od tego są odpowiednie zabezpieczenia. A jeżeli dalej masz wątpliwości,to zrób test ciążowy lub udaj się na badania do ginekologa.
ABCbielizny
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez ABCbielizny » 19 sty 2011, o 14:21

Zgadzam się z powyższą opinią. Na pewno nie jesteś w ciąży i o to nie musisz się martwić. Nie dość,że stosunek był przerywany,to jeszcze z prezerwatywą. To podwójne zabezpieczenie. Możliwe ze okres spóźnia Ci się ze stresu,lub w skutek złego odżywiania. Na to składa się wiele czynników.
ABCbielizny
 

Re: Czy mogę być w ciąży

Postprzez ABCbielizny » 19 sty 2011, o 14:52

Zgadzam się. Prawdopodobieństwo tego,że jesteś w ciąży jest naprawdę minimalne i nie ma sie czego obawiać. Sperma musi znaleźć się w środku,jeżeli jest na zewnątrz,to nic z tego nie wyniknie. NA drugi raz musicie być bardziej ostrożni.
ABCbielizny
 

Re: Prosze o POMOC !

Postprzez ABCbielizny » 19 sty 2011, o 14:55

Dokładnie tak,najlepiej byłoby udać się do ginekologa. Czy masz jakiejkolwiek podstawy do tego,aby myśleć że jesteś w ciąży? Odpowiedz sobie na pytanie,czy zawsze sie zabezpieczaliście. Jeżeli tak,to istnieje naprawde minimalne ryzyko.
ABCbielizny
 

Re: czy duze jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy???

Postprzez ABCbielizny » 19 sty 2011, o 14:57

Piszesz,że uprawialiście seks bez zabezpieczenia,w wiec ryzyko zajścia w ciąże jest naprawdę duże. A czy sperma dostałą się do środka? Jeżeli tak,to praktycznie masz odpowiedź na swoje pytanie. Dla pewności udałabym się na Twoim miejscu do ginekologa. Nikt nie potwierdzi tego w 100% oprócz lekarza.
ABCbielizny
 

Re: czy duze jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy???

Postprzez Tusia » 20 sty 2011, o 15:18

no i w jakim terminie o ostatnim stosunku robiłaś test ?
Tusia
 

Re: Czy mogę być w ciąży

Postprzez mis11 » 1 lut 2011, o 22:49

Za dużó przeszkód po drodze: odległość do miejsca docelowego plemnika, jak i Twoje dziewictwo w jakims stopniu utrudnia. Niech chłopak uważa, bo chyba nie potrafi nad soba zapanowac. Nastepnym razem, niech Ci obleje brzuch, czy piersi
mis11
 

Re: Nocne igraszki, coś w stylu stosunku przerywanego - ciąż

Postprzez mis11 » 1 lut 2011, o 22:51

Stosunek przerywany i różne zabawy : włożył penis w pochwe i wyjął to najlepsze metody zachodzenia w nieoczekiwana ciąże. Lepiej nie ryzykujcie, jesli nie planujecie potomstwa
mis11
 

Re: JA już chyba shizuje ;/

Postprzez mis11 » 1 lut 2011, o 22:59

Można w przybliżeniu powiedzieć, że po 24 dniu cyklu kobieta jest niepłodna. Także 4 dni przed nie powoduje zajscia w ciąże. O wiele większe ryzyko jest np seks 2 dni po, czy nawet jeden dzien po zakonczeniu miesiączki. Biorąc pod uwagę, że plemnik w ciele kobiety może przeżyc do 72 godzin, owulacja u kobiety jest często płynna +/- 2-3 dni i wystarczy żywotny plemnik oraz przyspieszenie owulacji i czasy się nałożą. Na prawde okres płodności kobiety jest bardzo krótki, a haczyk polega właśnie na małej płynności dni owulacji i żywotności plemnika, bo to daje 3 dni dla plemnika + 2-3 dni wczesniejszej owulacji + liczba płodnych dni i wychodzi prawie 10 dni
mis11
 

antykoncepcja i antybiotyk- możliwa ciążą???? pomocy

Postprzez editpiaw » 7 lut 2011, o 10:55

dziewczyny bardzo proszę o pomoc. 21stycznia leżałam w szpitalu na zapalenie jajnika, podczas pobytu dostawałam dożylnie antybiotyk i brałam Diane. 28 skończyło mi się opakowanie i zaczełam 7 dniowa przerwę. Podczas tego zachorowałam na grypsko i od 2 lutego biorę Duomox- 3 razy dziennie. Muszę wspomnieć że współzyłam 1ego,2-ego ,trzeciego i czwartego bez zabezpieczeńia dodatkowego. Tabletkę dopiero wziełam z następnego opakowania w sobotę 5ego. Bardzo żle się czuję mam nudności całymi dniami, wymiotuję- czy mogę być w ciąży??? Jeśli teraz po odstawieniu tabletek i przyjeciu nowej paczuszki dopiero mam 3dzień plamienia mogę zrobić test ciążowy??? Proszę o rzetelne dpowiedzi ,pomocy:(
editpiaw
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]