czy on mnie chce

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

czy on mnie chce

Postprzez banuszka » 8 kwi 2013, o 19:25

On mój prawie o 15 lat starszy szef i ja po przejściach rozwódka.Bałam zaufać się facetowi nie wiem jak i kiedy ale zakochałam się.Spotykaliśmy się ukradkiem. Nikt o nas nic nie wiedział.Pokazał mi inny świat że mężczyzna może być przyjacielem .Nigdy nie było mi z nikim tak dobrze,to było najpiękniejsze pół roku mojego życia i ... koniec.Musiał odejść z pracy a przez to i z mojego życia.Jutro wraca do domu dzieli nas 300 km.Nigdy nie powiedziałam mu że go kocham ale wie że bardzo mi zależy .Długo wczoraj rozmawialiśmy. Zapytałam się czy mnie chce odpowiedział ze nawet nie wiem jak bardzo ale pózniej pytał się czemu że nie powinnam że on nie jest dla mnie.Raz mówi że coś wymyśli pózniej że nie wie co robić.Pytał się czy wyjadę z nim czy moje dziecko ma paszport.Wypiliśmy kilka drinków i pewnie to mi dało trochę odwagi .Całą noc przyciskał mnie do siebie jakby nie chciał żebym zniknęła.Rano temat ucichł.Już nie miałam odwagi nic powiedzieć.Wiem że on stracił pracę że sam nie wie co robić chciałam dać mu czas do namysłu ale się boję. Boję sie że go stracę.Jutro jest nasza ostatnia noc. Co powiedzieć strasznie się boję.Boje się że usłysze że już nigdy razem nie będziemy.Ale z drugiej strony czy miałabym odwagę zaryzykować zostawić wszystko co mam i wyjechać
banuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 19:13

Re: czy on mnie chce

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 8 kwi 2013, o 19:51

Jeśli nie powiesz mu o swoich uczuciach to możesz go już nigdy nie zobaczyć. Kiedy on wyjedzie to później raczej nie zdecydujesz się na to aby do niego dołączyć. Wówczas zawsze będziesz się zastanawiać co by było gdybyś wtedy z nim pojechała. Jest takie przysłowie: lepiej żałować czegoś co się zrobiło niż żałować tego czego się nie zrobiło. Fakt decyzja o wyjeździe i to jeszcze z dzieckiem jest poważna ale zastanów się dobrze bo tylko Ty sama możesz dać sobie odpowiedź.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: czy on mnie chce

Postprzez banuszka » 8 kwi 2013, o 20:13

Tak strasznie się boję ze powie : to już koniec że to się nie uda.Wciąż powtarza że jest już stary.Ale dla mnie nie jest stary jest najlepszy.Mówi się że na romansach w pracy nie wychodzi się dobrze,ale on swoją obecnością wynagrodził mi całe lata mojego zmarnowanego małżeństwa. Dał wiare w miłość tylko czy ona jest czy sama ją sobie wymyśliłam?
banuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 19:13

Re: czy on mnie chce

Postprzez 456 » 8 kwi 2013, o 20:18

Zgadzam się z Cynamonka. Wyłóż kawę na ławę, powiedz mu co czujesz. Nie obawiaj się jego reakcji, przynajmniej będziesz wiedziała co zrobić dalej. Jeżeli nic z tego -trzeba to przeżyć i nie załamywać się. A co jeśli jednak miało wyjść a Ty nie zaryzykowałaś? Nie znając odpowiedzi będziesz się gryzła w duchu.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: czy on mnie chce

Postprzez Hadassa » 9 kwi 2013, o 11:57

Cymonka ma rację, powiedz otwarcie, bedziesz wiedzieć na czym stoisz...
Jeżeli będzie chciał wiązać z Tobą przyszłość, będziesz miała o co zawalczyć....
Nie będzie chciał.... Będzie boleć... ale będzie szansa, że jeszcze kogoś w swoim życiu poznasz....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: czy on mnie chce

Postprzez banuszka » 10 kwi 2013, o 09:52

Wyjechał :-( Powiedział że jakoś to wszystko się ułoży.Czeka nas bardzo trudny okres rozłąki.Czy się uda- nie wiem. Powiedziałam co czuję i fakt nie żałuję tego.Dziękuje Wam.Już odliczam dni do jego przyjazdu jeszcze 8. :-) Zawalczę , bo kobiety są silne prawda.
banuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 19:13

Re: czy on mnie chce

Postprzez Hadassa » 10 kwi 2013, o 09:58

Są silne ;) nawet bardzo ;)
Dasz radę ;) i trzymam kciuki ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]