Czy on może coś odkryć ? Domyśla się ?! Pomocy!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy on może coś odkryć ? Domyśla się ?! Pomocy!

Postprzez bloond » 28 wrz 2013, o 10:05

Witam ponownie :)
Jestem w związku od kilku miesięcy, czuję że kocham mojego partnera, ale coś jednak mnie ciągnie do innych....
On chce znać mój plan dnia, w porządku mówię co i jak ;) Żaden problem przecież :)
Ale teraz znowu zaczynają się studia ;)
Nie zamierzam podać mu swojego planu, a jeśli by naciskał to podam zły...
Przykład : we wtorek kończę o 15, on będzie myślał ze o 19 nie będzie wydzwaniał a ja będę miała czas dla siebie...kogoś.
Już o to pytał i mam wrażenie że jest jakiś podejrzliwy, jakby przestał mi ufać... ale w sumie wygląda to jakbym była nieszczera, czy też coś ukrywała... przecież to tylko harmonogram zajęć ...
BYŁYŚCIE/JESTEŚCIE w podobnej sytuacji? Jak to rozgrywacie? :)
opiszcie jak u was wygląda SZCZEROŚĆ wobec partnera :)
bloond
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 09:45

Re: Czy on może coś odkryć ? Domyśla się ?! Pomocy!

Postprzez Yourmadam » 28 wrz 2013, o 10:21

Lepiej powiedz prawdę, a z nim szczerze pogadaj...powiedz że chcesz mieć czas również dla siebie np: zakupy, spotkanie z koleżankami, komputer, książka, paznokcie itp: wtedy będziesz wobec niego szczera a nie ukrywać swój plan zajęć. Po co ryzykować skoro piszesz że go kochasz więc po co te małe kłamstewka które w oczach mężczyzny znaczą zazwyczaj jedno.
Yourmadam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 08:50

Re: Czy on może coś odkryć ? Domyśla się ?! Pomocy!

Postprzez ladybug » 28 wrz 2013, o 13:18

Zachowujesz się jakbyś miała 16 lat i pstro w głowie. Po co jesteś w związku w którym oszukujesz ? Skoro Twoj partner Cie ogranicza i czujesz się jak w klatce to go sobie po prostu zmień, a nie rób z niego głupa. Skoro brakuje Ci czasu dla siebie to mu to powiedz wprost każdy zasługuje na szczerość zwłaszcza w związku w którym podobno się kocha .
ladybug
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 16:39

Re: Czy on może coś odkryć ? Domyśla się ?! Pomocy!

Postprzez bloond » 28 wrz 2013, o 14:40

Tzn kocham go itd. Oszukuje moze za duze slowo. Chodzi o to ze fo dosyc krotko trwa i on jest zazdrosny. To moze ja mam sie powstrzymac od wychodzenia tak czestego? Moze na razie?
bloond
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 09:45

Re: Czy on może coś odkryć ? Domyśla się ?! Pomocy!

Postprzez ladybug » 28 wrz 2013, o 16:18

Najważniejsze w związku są zasady i szczera rozmowa. Powiedz mu, że potrzebujesz 2-3 razy w tyg pobyc sama i musi to zaakceptować. Związek to nie jest złota klatka. Nie jesteście swoimi niewolnikami i nie musicie się kontrolować, ani wzajemnie spowiadać. Niemniej jednak bez rozmawiania o swoich problemach i widzimisiach to wy daleko nie zajdziecie :)
ladybug
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 16:39

Re: Czy on może coś odkryć ? Domyśla się ?! Pomocy!

Postprzez berta23 » 29 wrz 2013, o 12:59

Dokładnie tak. Związek obejmuje także obszar wolności.. Na wyjścia z przyjaciółkami, zakupy czy inne sprawy, które robi się samemu a nie we dwoje. Powiedz mu o wszystkim, nie ukrywaj niczego bo z takich małych kłamstw może zrobić się poważny i zupełnie niepotrzebny problem.. Szczerość przede wszystkim.

Where you invest your love, you invest your life...
Avatar użytkownika
berta23
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 12:58

Re: Czy on może coś odkryć ? Domyśla się ?! Pomocy!

Postprzez Adix257 » 29 wrz 2013, o 17:38

Witam.
bloond zgadzam się z dziewczynami że szczerość w związku to podstawa i nie powinnaś go okłamywać. Zamięcie się rolami kiedy to on nie mówi ci wszystkiego i cię oszukuje. Na pewno by ci się to nie podobało.

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Czy on może coś odkryć ? Domyśla się ?! Pomocy!

Postprzez Hadassa » 29 wrz 2013, o 17:46

Widzę że wszystko już powiedziane..
jak budować związek i szczęście na kłamstwie.....

Przede wszystkim... proszę nie zakładać kilka razy takiego samego tematu..
a tym bardziej nie wklejać postów o tej samej treści

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]