Jak zapomnieć?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jak zapomnieć?

Postprzez bunia131 » 17 paź 2011, o 09:19

Witam.
Od 5 miesięcy jestem w szczęśliwym związku. Zamieszkałam wraz z partnerem w zeszłym tygodniu, gdyż mieszkał w Warszawie ( a ja w Poznaniu) i ciężko było nam jeździć do siebie ze względów finansowych.
Mam jednak spory problem. Przed tym związkiem byłam z facetem prawie dwa lata... Nadal nie mogę o nim zapomnieć... Ciągle interesuje mnie co robi, z kim się spotyka, interesuje mnie wszystko...
Prawda jest taka, że powinnam mieć go głęboko tam, gdzie słońce nie dochodzi, gdyż bardzo mnie zranił... Otóż, rozpowiedział wszystkim moim znajomym, że jestem dziwką, że go zdradzałam, że spotykałam się z innymi facetami tylko po to by "sobie ulżyć" gdy nie mieliśmy możliwości się spotkać ( to też był związek na odległość).
Oczywiście jest to nieprawda, ale wszyscy mu uwierzyli i zostałam praktycznie sama. Odwrócili się ode mnie znajomi, także ci bliscy "przyjaciele". Teraz tak na prawdę mam tylko Michała ( a może aż...! ).
Nie potrafię zapomnieć o moim eks... Co chwilę coś mi go przypomina, czy to piosenka, czy słowo, gest, zapach... Nie wiem co mam zrobić...
Kocham mojego faceta, wreszcie czuję się spełniona zarówno emocjonalnie jak i fizycznie...

Co mogę zrobić by zapomnieć o moim byłym? Nie mam już żadnego pomysłu...
Pomóżcie mi... Proszę.

Pozdrawiam,
Agnieszka

~Bunia
bunia131
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 paź 2011, o 09:10

Re: Jak zapomnieć?

Postprzez oOosylwiaoOo » 17 paź 2011, o 19:50

Hmm cieszę się, że wreszcie jesteś szczęśliwa:) Moim zdaniem powinnaś cieszyć się tym co masz i dbać o obecnego partnera:) Jeżeli chodzi o byłego to po pewnym czasie o nim zapomnisz. Wiem to na swoim przykładzie, bo miałam podobnie. Byłam bardzo długo z jednym facetem, prawie 2 lata i się rozstaliśmy. Później zaczęłam normalne, szczęśliwe życie u boku odpowiedniej osoby. Teraz jestem najszczęśliwszą dziewczyną pod słońcem:)
Wiadomo wspomnienia wracają, ale zobaczysz w niedługim czasie zapomnisz o byłym. Poświęć jak najwięcej czasu swojej miłości - ja tak robiłam i poskutkowało:)
W końcu prawdziwa miłość przetrwa wszystko, a z Twojej opowieści wynika, że właśnie taką przeżywasz:)
Nic innego nie mogę napisać, oprócz słów Życzę powodzenia :)
oOosylwiaoOo
 

Re: Jak zapomnieć?

Postprzez KarolinqA » 18 paź 2011, o 18:27

Zgadzam się z poprzedniczką. Ja nie wybaczyłabym komuś, kto tak by mnie potraktował.
KarolinqA
 

Re: Jak zapomnieć?

Postprzez Osia » 18 paź 2011, o 20:01

Weź kartkę i wypisz na niej wszystkie rzeczy, które zrobił Ci ten facet.
Potem zastanów się, czy chciałabyś być z takim facetem, który kiedyś mówił Ci w oczy, że kocha, a potem wyzywał od dziwek. Czy warto tracić czas na chociażby myślenie o takim kimś?
Pomyśl rozsądnie:)
pozdrawiam
Osia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 19:23

Re: Jak zapomnieć?

Postprzez bunia131 » 19 paź 2011, o 09:31

Ja wiem doskonale, że nie warto o nim myśleć... Ale bylismy zaręczeni... Mieliśmy wiele wspólnych planów... Jest mi na prawdę ciężko...

~Bunia
bunia131
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 paź 2011, o 09:10

Re: Jak zapomnieć?

Postprzez oOosylwiaoOo » 19 paź 2011, o 20:23

bunia131 napisał(a):Ja wiem doskonale, że nie warto o nim myśleć... Ale bylismy zaręczeni... Mieliśmy wiele wspólnych planów... Jest mi na prawdę ciężko...


Dasz sobie radę:)
Ja w Ciebie wierzę:)
Uwierz w siebie, a wszystko będzie dobrze:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Jak zapomnieć?

Postprzez Osia » 20 paź 2011, o 17:49

Ale stale o tym myśląc możesz zniszczyć to co masz teraz, przecież pisałaś, że jesteś szczęśliwa. Chyba nie chcesz stracić chłopaka, którego masz teraz.
Ciągle wspominając nic nie zyskasz, a na pewno możesz zepsuć relacje z aktualnym partnerem.
Osia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 19:23

Re: Jak zapomnieć?

Postprzez zadumania » 20 paź 2011, o 19:55

moim zdaniem twoj problem wynika z tego ze w nowym zwiazku brakuje ci czegos co dawal ci ten poprzedni. proponuje zebys zastanowila sie nad tym czego nie daje ci nowy partner, czego od niego oczekujesz i porozmawiala z nim o tym. to moze byc cos waznego (np. z bylym czesciej rozmawialas, mieliscie jakies wspolne hobby z ktorego teraz zrezygnowalas) albo jakas mniej istotna kwestia (moze np. przyzwyczailas sie ze twoj byly robil ci kawe codziennie rano albo nowy partner jest balaganiarzem i porownujesz go z uporzadkowanym bylym). jezeli wykryjesz to za czym tesknisz i przekonasz nowego partnera aby pomogl ci sie z tym uporac to automatycznie zapomnisz o bylym. to kwestia twoich przyzwyczajen, przez ktore ciagle porownujesz nowego faceta z poprzednim. najwazniejsze zebys przez taka prosta sprawe nie zepsula nowego zwiazku, bo do starego nie ma co wracac z tego co mowisz
powodzenia
zadumania
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 19:06

Re: Jak zapomnieć?

Postprzez Osia » 21 paź 2011, o 11:39

Zadumania świetnie to ujęłaś!:)
Osia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 19:23

Re: Jak zapomnieć?

Postprzez oOosylwiaoOo » 23 paź 2011, o 11:58

zadumania napisał(a):moim zdaniem twoj problem wynika z tego ze w nowym zwiazku brakuje ci czegos co dawal ci ten poprzedni. proponuje zebys zastanowila sie nad tym czego nie daje ci nowy partner, czego od niego oczekujesz i porozmawiala z nim o tym. to moze byc cos waznego (np. z bylym czesciej rozmawialas, mieliscie jakies wspolne hobby z ktorego teraz zrezygnowalas) albo jakas mniej istotna kwestia (moze np. przyzwyczailas sie ze twoj byly robil ci kawe codziennie rano albo nowy partner jest balaganiarzem i porownujesz go z uporzadkowanym bylym). jezeli wykryjesz to za czym tesknisz i przekonasz nowego partnera aby pomogl ci sie z tym uporac to automatycznie zapomnisz o bylym. to kwestia twoich przyzwyczajen, przez ktore ciagle porownujesz nowego faceta z poprzednim. najwazniejsze zebys przez taka prosta sprawe nie zepsula nowego zwiazku, bo do starego nie ma co wracac z tego co mowisz
powodzenia


Bardzo mądra wypowiedź:)
Też mogę się pod nią podpisać:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Jak zapomnieć?

Postprzez Luśka » 1 lis 2011, o 18:08

bunia131 napisał(a):Witam.
Od 5 miesięcy jestem w szczęśliwym związku. Zamieszkałam wraz z partnerem w zeszłym tygodniu, gdyż mieszkał w Warszawie ( a ja w Poznaniu) i ciężko było nam jeździć do siebie ze względów finansowych.
Mam jednak spory problem. Przed tym związkiem byłam z facetem prawie dwa lata... Nadal nie mogę o nim zapomnieć... Ciągle interesuje mnie co robi, z kim się spotyka, interesuje mnie wszystko...

chyba nie jesteś aż tak bardzo szczęśliwa skoro nie możesz zapomnieć o swoim byłym chłopaku...
bunia131 napisał(a):Prawda jest taka, że powinnam mieć go głęboko tam, gdzie słońce nie dochodzi, gdyż bardzo mnie zranił... Otóż, rozpowiedział wszystkim moim znajomym, że jestem dziwką, że go zdradzałam, że spotykałam się z innymi facetami tylko po to by "sobie ulżyć" gdy nie mieliśmy możliwości się spotkać ( to też był związek na odległość).
Oczywiście jest to nieprawda, ale wszyscy mu uwierzyli i zostałam praktycznie sama. Odwrócili się ode mnie znajomi, także ci bliscy "przyjaciele". Teraz tak na prawdę mam tylko Michała ( a może aż...! ).
Nie potrafię zapomnieć o moim eks... Co chwilę coś mi go przypomina, czy to piosenka, czy słowo, gest, zapach... Nie wiem co mam zrobić...
Kocham mojego faceta, wreszcie czuję się spełniona zarówno emocjonalnie jak i fizycznie...

kobieto zaprzeczasz sama sobie!!! jestem szczęśliwa z teraźniejszym chłopakiem, zostałam zraniona, ale kocham byłego, kocham mojego obecnego faceta.. boshe, jak telenowela :)
zdecyduj się na któregoś i nie rań obecnego chłopaka, bo to kiedyś wróci do Ciebie z nawiązką...
Luśka
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]