Czy on wróci

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy on wróci

Postprzez BeLLy » 14 lut 2014, o 15:02

Chciałabym opowiedzieć Wam moją historię.
W dużym skrócie, aby nie za nudzać Was. Proszę o opinie/rady/ wskazówki. Cokolwiek.

BYłam z chłopakiem 4 lata. Po dwóch latach bycia razem zaręczyliśmy się. W niecały miesiąc po zaęczynach, już logował się na sympatii. Gdzie poznawał dziewczyny. Dowiedziałąm sie o tym rok, po zaręczynach, czyli rok po fakcie. W między czasie powiediał, że nie jest pewien że chce się ze mną ożenic. Płakałam. Cierpiałam. Minął rok od zaręczyn. Dowiedziałam się o tej przygodzie z Sympatią. Koszmar. W sume rok od zaręczyn byłam oszukiwana. Znów płakałam, cierpiałam. Miałąm napady zazdrości, bałam się, że znowu coś kręci. W drugim roku od zaręczyn znowu usłyszałam od niego, że nie jest pewny, bo mój charakter nie do końca mu pasuje. itp.
Coraz rzadziej się widywaiśmy, coraz mniejszy mieliśmy kontakt ze sobą.
I tak w końcu dwa lata po zaręczynch, oddałam mu pierścionek; powiedziałam, że możemy się widywać ale żeby mi go oddał jak "będzie pewny". Od tego czasu, olewa mnie skutecznie. Nie pisze, nie odp na smsy. Tak miałam nadzieję że to nie było nasze ostateczne rozstanie, że on to przemyśli i będzie pewny. Ja mam 35 lat on 38.
Jestem w rozpaczy. Proszę o pomoc.
BeLLy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 14:53

Re: Czy on wróci

Postprzez Hadassa » 14 lut 2014, o 15:30

skoro bedąc z Tobą szuka rozrywki gdzie indziej to chyba masz odpowiedz...
Nie ma sensu na niego czekać, czy liczyć ze się zmieni

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy on wróci

Postprzez BeLLy » 14 lut 2014, o 15:55

Mam już sporo lat.... nie chcę zostać sama. Bardo si tego boję.
BeLLy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 14:53

Re: Czy on wróci

Postprzez Hadassa » 14 lut 2014, o 16:04

ja wierzę że się boisz, ale co będziesz z kimś kto Cie nie kocha, możliwe że zdradza...
a zadając się z innymi to okazuje Ci brak szacunku

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy on wróci

Postprzez Kris » 14 lut 2014, o 16:19

Hej Belly powiem Ci jako facet. Daj sobie z nim spokój skoro Ci się oświadczył i zaraz po tym zalogował się na sympatii to jest to bardzo dziwne. Widocznie nie traktuje Cię poważnie, jaką masz pewność że w tym czasie się z kimś nie spotkał skoro dopiero po roku dowiedziałaś się o sympatii.
A teraz widać że olewa Cię całkowicie więc nad czym tu się zastanawiać- Ty też go olej tak będzie lepiej dla Ciebie.
Nie wiem jak to jest u Ciebie ale u mnie straciłby wszelkie zaufanie skoro tak robi.
Ale takie jest moje skromne zdanie.

I co z tego że masz 35 lat to co wolisz być sama do końca życia czy z kimś kto CIę nie szanuje i nie byłabyś pewna czy Cię nie zdradza. Bo ja wolałbym być sam w takim wypadku.
Ja mam 30 lat i co mam na siłe szukać kogoś lub z nim być tylko dlatego żeby nie być samemu. Uwierz mi ja też się boje ale może jednak warto czasem dłużej poczekać niż pakować się w związek bez przyszłości.

CO zrobisz to będzie tylko i wyłącznie Twoją decyzją i głęboko się nad tym zastanów.
A jak się zdarzy że przejrzy na oczy i będzie chciał wrócić to .... hmm tutaj już mi się pomysł wyczerpał i nie mam wprawy w takich sytuacjach ale myśle że dziewczyny chętnie Ci pomogą

Pozdrawiam

Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Avatar użytkownika
Kris
Samiec
 
Posty: 2457
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 08:39

Re: Czy on wróci

Postprzez BeLLy » 14 lut 2014, o 16:26

Wiem, Kris ze masz racje, ale to tak ciężko...ehh. Taką czuję gorycz, że szok. Dzięki za dobre słowo.
BeLLy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 14:53

Re: Czy on wróci

Postprzez Kris » 14 lut 2014, o 16:35

Uwież mi Belly że wiem o co chodzi byłem w podobnej sytuacji a może nawet i gorszej. Więc wiem co czujesz

Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Avatar użytkownika
Kris
Samiec
 
Posty: 2457
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 08:39

Re: Czy on wróci

Postprzez berta23 » 15 lut 2014, o 00:25

To smutne, straszne i drańskie zarazem... Tylko można sobie wyobrazić jak musi Ci być cięzko, tymbardziej, że byliście już zaręczeni. Ale popieram wypowiedzi powyższych forumowiczów, że lepiej dać sobie spokój z kimś takim. Popatrz, co zrobil teraz i jak dlugo to ukrywał. Pomyśl, czy zmienilby to gdybyście wzięli ślub? Mogloby dojść wtedy nawet do zdrady, a wtedy cierpiałabyś jeszcze bardziej. Dorosly facet, ktory zachowuje się tak niedojrzale nie jest wart dalszych Twoich starań. Dalaś Mu wybór oddając pierscionek i prosząc by Ci go zwrócil jelsi bedzie pewien a on okazał Ci jeszcze większy brak szacunku. Wiem, że to bardzo trudne i ciężkie ale lepiej być samą niż z kimś takim. Pozatym nigdy niewiadomo co się wydarzy i Ciebie rownież może spotkać jeszcze szczęście!

Where you invest your love, you invest your life...
Avatar użytkownika
berta23
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 12:58

Re: Czy on wróci

Postprzez mirka1025 » 24 lut 2014, o 14:36

Zaręcza się a potem loguje na sympatii? I ma 38 lat? O matko, chyba naprawdę miałaś pecha. Co za człowiek... Zaangażowałaś się emocjonalnie w związek z pierwszorzędnym dupkiem. Nie zerwał z Tobą, czekał aż trafi się inna... Daj sobie z nim spokój. Ty chcesz stałości, rodziny, stabilizacji. On zdecydowanie nie jest osobą, która może Ci to dać. Uwierz mi, wiem co czujesz. Na pewno jest Ci niesamowicie ciężko. Ale ta znajomość nie ma przyszłości. Jeśli wróci do Ciebie będzie w stanie mu zaufać? Nie będziesz się bała, że za jakiś czas coś mu nie podpasuje i zacznie szukać okazji do zdrady? Daj sobie spokój. Wiem, że to teraz bardzo trudne, ale szukasz rady u obcych ludzi i to moja rada- on nie da Ci szczęścia, zamiast czekac aż się ogarnie pomyśl o sobie. Poznaj kogoś nowego.
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Czy on wróci

Postprzez BeLLy » 1 mar 2014, o 21:17

Dziękuję bardzo za Wasze wypowiedzi. Gdy mi ciężko to je czytam.
BeLLy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 14:53

Re: Czy on wróci

Postprzez mirka1025 » 3 mar 2014, o 15:15

Belly, 35 lat nie jest wiekiem, w którym przepada szansa na znalezienie wartościowego partnera. Wręcz przeciwnie. Na imprezie u szefowej poznałam kobietę, która była po 2 rozwodach i teraz jest z trzecim facetem. Ślubu nie planują, ale widać, że są zakochani. Ona ma już dziecko z poprzedniego małżeństwa i mimo wszystko zaczęła już 3 raz nowe życie. Da się. Zrób coś dla siebie, zadbaj o swój wygląd- od razu poczujesz się atrakcyjniejsza. Nie decyduj się na pierwszego lepszego, bo daje Ci stabilizację i względne poczucia bezpieczeństwa. Zasługujesz na szacunek, oddanie i miłość.
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Czy on wróci

Postprzez myca11 » 12 mar 2014, o 20:54

hej jestem facetem pisze tu bo kto zrozumie moja byla lepiej niz wy...zostawila mnie jest jakas szansa by ja odzyskac?
myca11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 20:52

Re: Czy on wróci

Postprzez BeLLy » 12 mar 2014, o 21:50

Z jakiego powodu cię zostawiła
BeLLy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 14:53

Re: Czy on wróci

Postprzez myca11 » 13 mar 2014, o 00:43

oklamalem ja kilka razy,rozladowywalem na niej zlosc nie mowiac o problemach...a jak mnie zostawila to wiesz..meskie chustawki nastrojow..teraz twierdzi ze mnie nie kocha nic do mnie nie czuje...zapytalem czy spotkamy sie za 3-4 miesiace powiedziala może...naprawde chce sie zmienic ale nie wiem czy warto o niej myslec mowila ze juz nigdy nikomu nie zaufa ze wszyscy faceci sa tacy sami ostatnio przyjechala do mojego miasta nie wiem po co chyba na zlosc mi zrobic,udawala ze mnie nie zna;(a jak do niej podeszlem to mi powiedziala hamsko "nie mam o czym z toba"rozmawiac swietnie sie bawila co chwile zerkajac na mnie zdolowanego przy barze
myca11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 20:52

Re: Czy on wróci

Postprzez myca11 » 13 mar 2014, o 00:47

tesknie za nia i kocham ja..ale nie wiem co zrobic..pozniej mi napisala sms nie mamy juz o czym rozmawiac ukladaj rzycie z kims innym mam kogos...zapytalem od kiedy?od tyg a tydz temu mowila jak to nie nawidzi wszystkich facetow i jak to ma nas gdzies..wiec nie wiem czy klamie czy nie moze chciala mi jeszcze bardziej dopiec
myca11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 20:52

Re: Czy on wróci

Postprzez marysia88 » 14 mar 2014, o 14:43

Kobieto!
On ma 38 lat! Jest dorosłym facetem, a nie jakimś chłoptasiem, co szuka szczęścia na lewo i prawo. Jeśli w tym wieku nie umie się zdecydować to nigdy tego nie zrobić. Widać, że Ci zależy na nim, skoro tyle czasu przy nim trwałaś. Chcesz mieć rodzinę, być szczęśliwą, nie wiąż się z nim. Jest wielu wartościowych facetów.

Pocieszę cię - sama trwałam w związku, gdzie byłam okłamywana. Mój były chłopak mnie zdradzał, oszukiwał. Jestem młodsza od Ciebie, ale też było mi ciężko, bo myślałam, że to ten jedyny. Tym czasem on się widywał, że swoją 'przyjaciółką', która latała po domu w samej bieliźnie, co weekend chodził do swoich przyjaciół, a mnie nie wolno było spotkać się z jedyną bliską osobą jaka mi została, bo przez niego straciłam wszystkich znajomych. Wykopsałam się z tego związku, jestem sama i czuję się szczęśliwa. Czekam na kogoś innego. Nigdy nie bój się tego, że zostaniesz sama - lepiej żebyś była bez niego niż męczyła się z nim. Wyobraź sobie ślub - rok po ślubie rozwód, bo spotka inną? Po co Ci tyle stresu? 35 to nie dużo! Jesteś młoda! Co najmniej 60 lat przed Tobą! Nie marnuj ich na kogoś takiego!
Avatar użytkownika
marysia88
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 14:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], ellena, Google [Bot], Google Adsense [Bot]