Czy podążacie za modą?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Hakiruono » 9 gru 2011, o 11:44

Jak to mówią nic na siłę. Nie śledzę na bieżąco co się zmienia. Jeśli coś z nowości wpadnie mi " przypadkiem" w oko to czemu by nie. Ale jeśli nie odpowiada to mojemu gustowi to nikt mnie do danej rzeczy nie przekona, że warto ją mieć bo jest modna.
Hakiruono
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez no.nie.wiem » 10 gru 2011, o 13:43

A ja tam mam ulubione jeansiory, top i jakąś tam narzutkę :lol: Diabeł tkwi w szczegółach :twisted: więc za pomocą dodatków zawsze można wykombinować coś fajnego.

A jeansiory i topy i jakieś tam narzutki raczej nie wyjdą z mody ;)
no.nie.wiem
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez E-lejdis » 2 sty 2012, o 15:57

Racja,a nawet jeżeli wyjdą z mody to tylko po to,aby za jakiś czas znowu powrócić na sam szczyt.Tak było w przypadku leginsów,więc same jeansy i fajny top na pewno sprawdzą sie na każdą okazję.
E-lejdis
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez krecik88 » 29 sty 2012, o 23:03

ja noszę to co mi się podoba,i raczej nie nadążam za modą bo ciuszki firmowe to kupuję tylko na wyprzedażach albo prznajmniej po 30% przecenie:D
krecik88
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez dzo » 29 sty 2012, o 23:06

ja w ogóle nie kupuję firmowych rzeczy ;)

ale bez firmówek też można podążać za modą i być "na topie" ;)
dzo
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez WeselneZaplecze » 31 sty 2012, o 14:46

Staram się podążać za modą, ale oczywiście z umiarem. Od czasu do czasu lubię sobie kupić coś co jest akurat hitem sezonu, jeśli oczywiście przypadnie mi to do gustu :)
WeselneZaplecze
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Bielizna-Anna » 15 lut 2012, o 17:23

Modnie nie zawsze oznacza pięknie.

Ostatnio edytowano 20 mar 2012, o 13:49 przez Bielizna-Anna, łącznie edytowano 1 raz
Bielizna-Anna
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Lunaaa » 1 mar 2012, o 19:56

Już niebawem wiosna – nareszcie znów świat nabierze wyraźniejszych barw. Postanowiłam przywitać tą piękną porę i wybrałam się na zakupy. Ale poszalałam. Nie wystarczyły mi tylko "Złote Tarasy" wiele sklepów obleCialam :-)
Nowe szpileczki , piękna fioletowa torebka oczywiście nie odmówiłam sobie nowej sukienki do pracy a do tego kolorowy zegarek slap watch. Teraz już tylko czekam na pierwsze prawdziwe słonko.
Lunaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 19:48

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez WeselneZaplecze » 2 mar 2012, o 10:53

Pastelowe kolory mają być bardzo modne, więc pora uzupełniać swoją garderobę na wiosnę ;)
WeselneZaplecze
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 6 mar 2012, o 19:49

A buty...muszą być jaskrawe i głównie na obcasie. No zobaczymy czy się skuszę...
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Dawid2003_pl » 7 mar 2012, o 14:29

Można podążać za modą ale do czasu, kiedy nie odbiega to od korzystnego wyglądu.

Ostatnio edytowano 20 mar 2012, o 14:06 przez Dawid2003_pl, łącznie edytowano 1 raz
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ewelina86 » 15 mar 2012, o 15:51

Kurde... u mnie jakoś to tak naturalnie wychodzi. Ubierając się w markowych sklepach mówię o sieciówkach nie sposób ominąć modowe trendy patrz - styl marynarski, paski, trendy w kolorach teraz cytrusowy... Takich rzeczy jest dużo i nie sposób je ominąć.
A co do trendy sieciówek to polecam odpowiedzić Diverse moje najnowsze odkrycie, nowa kolecja jest super, zaskoczona jestem bo nie wiedziałam że można znaleźć tam ciuszki imprezowe i codzienne dla kobietki takiej jak ja tj. mocno po 20 ;-D
Avatar użytkownika
ewelina86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 15:41

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez mycha25 » 16 mar 2012, o 13:45

Ja uwielbiam modę jako taką bo nie podążam ślepo za tym co akurat jest modne w danym sezonie. Noszę to co mi się podoba i w czym czuję się dobrze i nieważne że wczoraj już z mody wyszło ;). Uwielbiam buszować po second-handach i wynajdywać perełki. Ostatnio złowiłam torebkę Mulberry,wartą jakieś 2000zł i dałam za nią 4,50 zł :D . Jak dla mnie,podążać ślepo za modą to wyglądać jak miliony dziewczyn w Polsce a przecież chodzi o to żeby się wyróżniać. pozdrawiam

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez dzo » 16 mar 2012, o 20:36

mycha25 napisał(a):Ja uwielbiam modę jako taką bo nie podążam ślepo za tym co akurat jest modne w danym sezonie. Noszę to co mi się podoba i w czym czuję się dobrze i nieważne że wczoraj już z mody wyszło ;). Uwielbiam buszować po second-handach i wynajdywać perełki. Ostatnio złowiłam torebkę Mulberry,wartą jakieś 2000zł i dałam za nią 4,50 zł :D . Jak dla mnie,podążać ślepo za modą to wyglądać jak miliony dziewczyn w Polsce a przecież chodzi o to żeby się wyróżniać. pozdrawiam



święta racja 8-)
dzo
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez smutny aniołek » 17 mar 2012, o 00:09

Ja również nie podążam ślepo za modą, ot lubię nowe ciuszki jak kazda z nas, ale stawiam raczej na to, co mi sie podoba;)
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Alkakot » 19 mar 2012, o 13:30

ja również stawiam na wygodę no i nie ukrywam , że dosyć mocno eksploatuje ulubione ubrania tak więc jakość materiałów musi też być bardzo dobra, od lat jestem wierna diversowi i nigdy się na nim nie sparzyłam w ubiegły wekend odwiedziłam ich sklep i nową kolekcje i aż mi się buzia sama umiechała, wyszłam z wielka siata zakupów i w rewelacyjnym nastroju ;)
Alkakot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 13:26

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez tusia25 » 20 mar 2012, o 12:39

Ja na pewno się staram. Ogładam duzo pokazow w TV, inspiruja mnie katalogi z moda i gazeety uwielbiam:)
tusia25
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Miniczka » 21 mar 2012, o 20:20

Ja na pewno sie staram:) wiadomo, pieniadze nie zawsze starczaja na te buty torebki spodnie ibuzeczki ktore chcialabym miec, no ale coz:) czasem i w lumpeksie mozna znalezc cos boskiego;)
Miniczka
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez migdałek » 12 kwi 2012, o 22:54

ewelina86 napisał(a):Kurde... u mnie jakoś to tak naturalnie wychodzi. Ubierając się w markowych sklepach mówię o sieciówkach nie sposób ominąć modowe trendy patrz - styl marynarski, paski, trendy w kolorach teraz cytrusowy... Takich rzeczy jest dużo i nie sposób je ominąć.
A co do trendy sieciówek to polecam odpowiedzić Diverse moje najnowsze odkrycie, nowa kolecja jest super, zaskoczona jestem bo nie wiedziałam że można znaleźć tam ciuszki imprezowe i codzienne dla kobietki takiej jak ja tj. mocno po 20 ;-D


Też nie mogę obojętnie ominąć kolorowych wystaw i zajrzeć do sklepu z tęczą barw :D Niestety moda to moja słabość. Diverse ma zawsze ekstra window i jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby któraś bluzeczka czy torebka mnie nie zaciągnęła do kasy :P :D
migdałek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 22:48

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Avlo_pl » 2 cze 2012, o 12:12

króliczek8982 napisał(a):Drogie koleżanki czy podążacie za modą nosicie to co jest modne w sezonie czy raczej ubieracie się w to co wam się podoba?



Ślepe podążanie za modą może być zgubne, ponieważ w ten sposób nigdy nie odszuka się własnego stylu, ponieważ będziemy ubierały tylko to co nakazują nam najnowsze trendy. lepiej wykreować swój własny styl, który będzie naszą wizytówką, a do tego dobierać pasujące komponenty z wybiegów mody.
Avlo_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 09:59

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez EvilGirl^^ » 4 cze 2012, o 23:14

Ja też lubię się modnie i fajnie ubrać, i często szukam konkursów gdzie można wygrać coś fajnego a ostatnio znalazłam ten, polecam .....

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

Być kobietą, być kobietą......
Avatar użytkownika
EvilGirl^^
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 19:53

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez fotoplastikon » 11 lip 2012, o 18:20

......................

Ostatnio edytowano 17 lip 2012, o 18:01 przez fotoplastikon, łącznie edytowano 1 raz
fotoplastikon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 18:16

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Martii » 17 lip 2012, o 10:36

Lubię mieć na sobie coś modnego w danym sezonie :) Ale w niektórych sprawach to cenię bardziej jakość i wygodę, np. w kosmetykach (żeby były sprawdzone) albo w zakupach bielizny, kupuje tylko kris line ze względu na swoją rozmiarówkę. Czasem ponadczasowość i tak wygrywa, a ostatnio wyszargałam nawet z szafy starą sukienkę, która teraz znów jest w modzie :D
Martii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 12:53

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez mastylla » 20 lip 2012, o 10:05

Zawsze ubieram się w to w czym się dobrze czuję. Nigdy nie kupuję "bo jest modne". Wygląda się wtedy jak klon połowy ulicy.

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez PlejadaSosnowiec » 10 sie 2012, o 13:09

Każdy powinien znaleźć swój własny styl, niezależnie od tego jaka moda obecnie panuje ;) Dlatego zachęcam Was do tego, żebyście 14 sierpnia wpadły i pobuszowały po nowootwartych sklepach w Plejadzie w Sosnowcu! Zara, Stradivarius, Bershka i Pull&Bear to marki, wśród których każda znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia w przyszły wtorek ;)
PlejadaSosnowiec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sie 2012, o 10:27
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]