Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez Nala » 2 lut 2012, o 20:54

Dobry wieczór Kobietki!

No właśnie zastanawia mnie. Porównujecie swoich Facetów do eks. Moja koleżanka ciągle to robi! NON STOP! "Mój były by mi tak nie napisał", "K by mi tak nie powiedział", "K by postąpił inaczej", "K mi kiedyś mówił", "K tak miło do mnie nie mówił", "K nigdy nie dał mi kwiatów"... itd itd. Jejku, ileż można?!
Wydaje mi się, że nowy Facet oznacza nowy świat i nowy etap. Skoro jestem teraz szczęśliwa, zakochana i w ogóle to po co do tego wracać? A może takie porównywanie jest normalne tylko ja mam jakieś inne podejście do sprawy? :)
Nala
 

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez Melisa » 2 lut 2012, o 21:04

Teraz jestem szczęśliwie zakochana i nie myślę o byłych. Ale czasem porównuje tylko to uczucie, jakie to było nieporozumienie, że tak naprawde nie wiedziałam co to znaczy zakochać się, nie kochałam ich (nie licząc pierwszego chłopaka) tak jak mojego obecnego.
Melisa
 

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez Nala » 2 lut 2012, o 22:17

Masz rację, Melisko! Takie porównania to ja też miałam :)
Nala
 

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez sylwia1991 » 3 lut 2012, o 11:46

Ja nawet nie myślę o swoich byłych. Jestem z obecnym i nie porównuje go, tak jak mój nigdy przy mnie nie porównał mnie do byłej.!!!!
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez WeselneZaplecze » 3 lut 2012, o 13:08

Czasem może i mi się zdarzało takie porównywanie, ale to było na początku związku. Teraz jestem szczęśliwie zakochana, więc nawet nie mam czasu na myślenie o byłych :lol:
WeselneZaplecze
 

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez Lucia Lucia » 14 lut 2012, o 00:14

Czasem.ale to jest taka przyroda czlowieka,ze wszystko ok,a w glowie głupie myśli :|
Lucia Lucia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 21:18

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez sipi » 14 lut 2012, o 09:37

Porównuje inne dziewczyny do ex i patrzę na stosunek tych dobrych cech do złych i tych które sprawiły mi najwięcej kłopotu w przeszłości. Nie mówię tu w żadnym razie że to złe dziewczyny, ale ludzie są jak puzzle i nie ma co sobie psuć życia z niewłaściwie dopasowaną osobą.
sipi
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 14:15

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez babeczka » 15 lut 2012, o 15:44

nala - nie możemy nigdy nikogo do innego porównywać.Bo wiadomo,że nie spotkamy dwóch podobnych facetów pod żadnym względem.A porównywanie do eks,jak to robi Twoja koleżanka
doprowadzi do tego,że ten obecny wreszcie ją zostawi,bo będzie miał już tego normalnie dość.
Czego bym się wcale nie zdziwiła.Więc jeśli chce utrzymać tę znajomość powinna o eks definitywnie zapomnieć,a skupić się na obecnym chłopaku,który także ma swoje zalety. Pa.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez Sandri » 22 lut 2012, o 13:01

Nie, nigdy. Teraz jestem szczęśliwa, żyję teraźniejszością. Co więcej, za nic tego szczęścia bym nie oddała, więc porównywanie nie ma sensu. Żadnego. :)

Edukacja do poprawki, szkoła do zmiany.
Dyskutujemy: KLIK! - http://sandrawalecka.pl
Sandri
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 12:49

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez babeczka » 26 lut 2012, o 14:56

No i właśnie o to chodzi,trzeba myśleć o chwili obecnej,a nie o przeszłości,która chyba nie była za fajna,skoro się rozstaliście.Pielęgnuj tę obecną miłość bez jakichkolwiek porównań.Pa.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 12:01

Nie porównuję, bo z poprzednim chłopakiem szczęśliwa nie byłam nigdy w pełni. ;)
Lily of the Valley
 

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 17:11

Ja również nie mam powodu by porównywać i nie widzę sensu w czymś takim.Skoro się bez przerwy porównuje obecnego chłopaka do poprzedniego to znaczy że się o tamtym nie zapomniało.Albo się zamyka jeden rozdział w życiu albo nie.Jeżeli nie to nie ma sensu zaczynać czegoś nowego.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez elzbieta45 » 5 sty 2013, o 09:54

Nie nie porownuje . Bo kazda osoba jest inna i ma swoja własna indywidualnosc . A by było nie fer jak sie porownuje partnera do byłych . Skoro by sie porownywalo to dlaczego nie jestescie razem skoro ten ex był taki idela . Jednak nie był ideałem bo drogi sie rozszły
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez oOosylwiaoOo » 5 sty 2013, o 12:12

Nigdy nie porównywałam i nie mam zamiaru porównywać faceta do ex. To totalna głupota. Przecież każdy człowiek jest inny, nie znajdziemy dwóch takich samych osób. Poprzedni mężczyźni jedynie uświadamiają nam, na co warto zwrócić uwagę...żeby nie popełnić błędu i żyć w prawdziwym szczęściu.
oOosylwiaoOo
 

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez Kacha! » 5 sty 2013, o 12:23

Ja niestety ostatnio właśnie zaczęłam się na tym przyłapywać, ale postanowiłam że nigdy więcej. Nie ma to najmniejszego sensu, poza tym mój chłopak pewnie źle by to odebrał a przecież jestem teraz szczęśliwa więc po co to psuć? Sama bym nie chciała żeby mnie porównywano do innej dziewczyny.
Avatar użytkownika
Kacha!
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 sty 2013, o 12:07

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez elzbieta45 » 5 sty 2013, o 13:44

tak nie przyrownujmy naszych partnerow do tych ex , wkoncu oni sa przeszl,przeszłoscia
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez Irina » 14 lut 2013, o 11:18

Mój na początku robił to notorycznie, ciągle mówił jaka była jego eks i pytał o moich byłych jacy byli, generalnie mówił o wielu szczegółach i mnie o nie pytał. I powiedzmy, że na początku dało się to przeżyć, bo to były porównania na moją korzyść, aczkolwiek miałam w pewnym momencie dosyć słuchania jaka była jego była dziewczyna, choć rozumialam go poniekąd, bo to była jego pierwsza dziewczyna z którą był bardzo długo.
Irina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:24

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez paula » 14 lut 2013, o 12:08

ja raczej zawsze unikałam tego tematu. Co prawda kiedyś się posypałam i w dużej dawce smutku opowiedziałam mojemu aktualnemu chłopakowi o wszystkim co się kiedyś wydarzyło. Ale tak naprawdę to nawet nie mogłabym ich porównywać. Tamta "miłość" (po czasie uważam że to była głupota!) to takie spotykanie się w wieku 15-16 lat, niby wielkie uczucie i w ogóle... a szkoda gadać.
W każdym razie wiem że wnerwiało mnie jak kiedykolwiek mój facet mówił (nawet przypadkiem) o swojej eks :angrywife . Ale to było na początku gdy jeszcze nie wiedział na co mnie stać :D i już wtedy ustaliliśmy że tamten rozdział zamykamy i nigdy nie rozmawiamy o naszych byłych gdy jesteśmy razem :P
paula
 

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez Ines_Ines » 14 lut 2013, o 23:41

Ja też nie porównuję. Bo po co?

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez KarolinaSz » 18 lut 2013, o 14:07

Każdy jest na swój sposób indywiudalny. NIe ma sensu porównywanie dwóch zupełnie innych osób. Takie jest moje zdanie. Ja mam za sobą dwa nieudane związki. NIgdy nie porównywałam moich EX z obecnym facetem. to bez sensu.
KarolinaSz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 14:02

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez Kojag » 19 lut 2013, o 11:31

Jakiś czas temu, kiedy nie znałem jeszcze mojej dziewczyny, umówiłem się z koleżanką mojej dobrej znajomej, która bardzo długo przekonywała nas oboje, że do siebie pasujemy i powinniśmy się spotkać - przyznam, że kiedy się poznaliśmy od razu wzbudziła moje zainteresowanie, czułem do niej spory pociąg, zaczęło mi na niej zależeć, trochę to trwało, ale w końcu zdecydowałem się z nią umówić.
Na pierwszej randce stwierdziła, że miejsce w którym się spotkaliśmy kojarzy jej się głównie z jej eks... Co prawda nazwałą go później kompletnym debilem... Ale czemu na pierwszej randce? I czar prysł, bo oto przed oczami miałem już nie tylko ją, ale ją wraz z jej eks...
I dobrze, że sobie odpuściłem, bo niedługo później poznałem S. :D
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51

Re: Czy porównujecie swoich Facetów do eks?

Postprzez imadzinejszyn » 19 lut 2013, o 16:19

Porównywałam. Dwóch poprzednich do pierwszego. Obecnego do nikogo nie porównuję, jest dla mnie taki jaki powinien być i kocham go - nawet ze wszystkimi niedoskonałościami i wadami.
imadzinejszyn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 21:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]