Czy seks jest zabawą?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy seks jest zabawą?

Postprzez paula » 2 lut 2013, o 22:22

Jestem z moim ukochanym 4 lata. Jednak przez ten cały czas nie jestem w stanie być w łóżku naprawdę otwarta i luźna. Mam ogromne kompleksy, wmawiam sobie że nie jestem atrakcyjna (choć niejednokrotnie oglądając się w lustrze mówię sobie że jestem ładną kobietą!). Niejednokrotnie dla mojego Mężczyzny kupuję (i oczywiście zakładam) przeróżną bieliznę typu fikuśne majteczki + stanik, pończochy, koszulki, gorsety itd itd itd. Tylko że gdy już się mu w tym pokażę to wmawiam sobie do tego mojego łebka, że czuję się jak ladacznica.. Po dość długiej rozmowie na ten temat z moim ukochanym dowiedziałam się że powinnam seksu i tego wszystkiego co robimy nie traktować jako przymus, obowiązek itd. Tylko mam z tego mieć przyjemność (z tym się zgadzam) i traktować to jak zabawę.
I tu już problem się pojawia. Bo tak nie do końca wiem czy potrafiłabym seks i pieszczoty traktować jak taką "zabawę dla dorosłych"..
czy mój Mężczyzna ma dobre podejście do tego? czy ja powinnam naprawdę traktować to jako przyjemną dla nas zabawę? proszę o pomoc..
paula
 

Re: Czy seks jest zabawą?

Postprzez ladyD22 » 4 lut 2013, o 16:37

Witaj!
Powiem ci tak skoro jestes atrakcyjna kobieta i twoj facet tak samo uwaza to w czym problem ? Urozmaicasz seks rozna bielizna itd to jest bardzo wazne w lozku i poza nim tez:) mysle ze twoj facet bardzo dobrze ci radzi z tego trzeba czerpac przyjemnosc a nie myslec ze seks to obowiazek ... poprostu pomysl slobie ze jestes fantastyczna kobieta ktora w lozku potrafi czynic rozne cuda... ja tez kiedys mialam taki problem ale stwierdzilam ze nie ma sensu traktowac tego jako obowiazku... to nie praca :)
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Czy seks jest zabawą?

Postprzez młoda.kobieta » 4 lut 2013, o 17:24

Nie masz czego wstydzić się przed swoim mężczyzną. Seks należy traktować jako przyjemność, tylko i wyłącznie. Jeżeli z Tobą jest to na pewno mu się podobasz. Skoro w łóżku lubisz próbować nowości to dlaczego masz to traktować jako obowiązek. Trzeba się tym bawić aby czerpać jak największą przyjemność ; )
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Czy seks jest zabawą?

Postprzez alagera » 4 lut 2013, o 21:45

Dziewczyno seks to jedna z największych przyjemności na tym świecie a zarazem forma największej bliskości pomiędzy kobietą i mężczyzną. Ja nie wyobrażam jak można się nie cieszyć z takich intymnych chwil. Ty też ciesz się z tego, że masz wspaniałego mężczyznę i możesz się z nim kochać. Z tego co piszesz to masz problem z samoakceptacją i jakieś wyimaginowane kompleksy więc dobrze by było gdybyś nad sobą popracowała. Może wart wybrać się na jakieś warsztaty z psychologiem, na którym nauczysz się akceptować siebie i cieszyć się seksem.

alagera
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 gru 2012, o 15:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy seks jest zabawą?

Postprzez paula » 7 lut 2013, o 15:36

alagera napisał(a):Dziewczyno seks to jedna z największych przyjemności na tym świecie a zarazem forma największej bliskości pomiędzy kobietą i mężczyzną. Ja nie wyobrażam jak można się nie cieszyć z takich intymnych chwil. Ty też ciesz się z tego, że masz wspaniałego mężczyznę i możesz się z nim kochać. Z tego co piszesz to masz problem z samoakceptacją i jakieś wyimaginowane kompleksy więc dobrze by było gdybyś nad sobą popracowała. Może wart wybrać się na jakieś warsztaty z psychologiem, na którym nauczysz się akceptować siebie i cieszyć się seksem.


i tutaj chyba masz rację... niestety... boję się że brnę w te kompleksy coraz dalej i głębiej.. aż wreszcie w ogóle stracę ochotę na seks. Muszę nad sobą popracować tylko jak....?
paula
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Gater444