Czy to już ten moment?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy to już ten moment?

Postprzez she336 » 28 sty 2012, o 05:36

Jestem z moim narzeczonym ponad 3 lata. Ślub bierzemy w przyszłym roku. Zawsze nasza okazja bliskości jest głównie wtedy, gdy jestem u niego po pracy, nad ranem. Kończę szkołę średnią. Przez cały okres nauki aż do dziś jeszcze pracuję w weekendy. Ps. jak widać właśnie wróciłam z pracy ;P Zazwyczaj niedziela jest spędzana u niego. Do czego zmierzam? Jak każdy facet chce się ze mną kochać. Prawda jest taka, że nigdy tak oficjalnie nie mieliśmy swojego pierwszego razu mimo, że jestem go pewna. Bałam się zawsze i dalej boję się ciąży. Znamy swoje ciała na pamięć, bo nie jeden raz byliśmy nago. Zawsze nasze kochanie się polegało na pieszczotach. Kilka razy mój facet wymyślił seks analny. Mnie tylko to obrzydzało i zrezygnowaliśmy z tego, ale w psychice jest ta chęć głębokiej bliskości. Nie wiem co robić. On bardzo prosi. Jak mówię nie to on nie zmusza, ale wiem, że gdy mnie nie ma to on na pewno sam się zaspokaja, bo nie wytrzymuje, widać to po niemu jak się aż trzepię jak mnie ma w łóżku... Co Wy o tym sądzicie? Co zrobiłybyście na moim miejscu? Poczekałybyście jeszcze do ślubu?
she336
 

Re: Czy to już ten moment?

Postprzez smutny aniołek » 28 sty 2012, o 12:24

w dzisiejszych czasach czekanie do ślubu jest prawie niemożliwe. Jesli jednak dla ciebie jest to wazna sprawa, to poczekaj, skoro i tak za mąż wychodzisz niedługo;)
A skoro juz i tak zdecydowaliście się na pieszczoty itp, to chyba seks przedmałżeński nie jest dla ciebie az tak duża przeszkoda...
jest tyle środków zapobiegających ciąży, że na pewno znajdziecie cos dla siebie;)
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: Czy to już ten moment?

Postprzez sylwia1991 » 28 sty 2012, o 14:42

Dokładnie. Jeżeli to dla ciebie jest bardzo ważne i już tyle wytrzymaliście to poczekaj jeszcze. Ale wiesz ten wasz pierwszy raz możne nie być taki cudowny. Współżycia z partnerem uczy się cały czas.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Czy to już ten moment?

Postprzez Nala » 29 sty 2012, o 00:15

Witaj!
Pytasz czy poczekałybyśmy do ślubu. Hmm, jeżeli chodzi o mnie to zależy. Jeśli jest dla Ciebie ważne, aby poczekać z tym do ślubu, to poczekaj! Jeśli nie jesteś jeszcze gotowa to także poczekaj! Do niczego się nie zmuszaj, na wszystko przyjdzie czas. Wierze, że Twój Facet to zrozumie. Ale jeżeli czujesz się gotowa, ufasz mu, nie masz potrzeby czekać do ślubu to... Dlaczego nie? :)
Nala
 

Re: Czy to już ten moment?

Postprzez krecik88 » 31 sty 2012, o 00:19

ja tam bym nie wytrzymała haha:D ale jak Twój partner tyle czasu wytrzymał i Ty też to widac że bardzo się kochacie i spokojnie możecie czekac od ślubu;)
krecik88
 

Re: Czy to już ten moment?

Postprzez dobrenockii » 10 lut 2012, o 12:54

To Twoja indywidualna sprawa, jeśli to dla Ciebie aż tak ważne to zaczekaj do ślubu już niedługo ;) szybciutko zleci :) a jeśli jednak zmienisz zdanie może wybierzcie się razem do ginekologa po jakieś tabletki :) Po tym co napisałaś ,że doszło już do pieszczot i seksu analnego noo.. nie wiem czy bym wytrzymała ,ale póki co gratuluję cierpliwości ;)
dobrenockii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 12:22

Re: Czy to już ten moment?

Postprzez Lily of the Valley » 9 kwi 2012, o 13:30

Wg mnie decyzja o współżyciu nie powinna być zależna od małżeństwa, bo są to dwie różne sprawy, ale zrobisz, jak zechcesz. Boisz się ciąży, ale nie zapominaj, że ginekolog może Ci przepisać odpowiednią antykoncepcję, pozdrawiam. :roll: Aha i jeszcze jedno, jeśli chodzi Ci o aspekt religijny - w oczach Kościoła już jesteś grzesznicą, w końcu doszło do pieszczot, tak więc, gdybyś brała pod uwagę to, co Kościół ma do powiedzenia w tej sprawie, to lepiej sobie to daruj, szkoda nerwów.
Lily of the Valley
 

Re: Czy to już ten moment?

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 23:00

Jeżeli czujesz się gotowa, a on był w stanie tyle czekać, to dlaczego nie spróbujesz?
Myślę, że powinnaś się zgodzić, ale to zależy od Ciebie.
Czekanie do ślubu jest aż tak ważne dla Ciebie?
Ja myślę, że to bez znaczenia czy przed ślubem czy po.
Ślub to tylko formalność, a związek jest cały czas.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]