Czy to koleżeński podryw czy zauroczenie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy to koleżeński podryw czy zauroczenie?

Postprzez qruszyn_ka1994 » 13 lis 2013, o 22:16

Witam serdecznie. Mój kolega przez całą klasę maturalną mnie podrywał, były ku temu rozne oznaki (jest chyba niedojrzaly i stosował metodę konskich zalotow ;)). Na poczatku myślalam ze mi dokucza i robi sobie ze mnie jaja, ale poźniej zaczelam sie nad tym bardziej zastanawiać, wyszukiwać w internecie rozne sygnaly jakie moze dawać chlopak gdy podoba mu sie dziewczyna no i wszystko sie zgadzało. Ale nigdzie mnie nie zapraszal, tylko w szkole zaczepial np. przez 2-3 dni a potem spokoj, nie odzywał sie wcale. I tak w kółko, przez całą 3 klase. Ktoregoś dnia zaproponowalam mu wyjscie na impreze, to odmowil. Na studniowke też nie chcial isc. Raz napisal do mnie na fb z pytaniem czy ide następnego dnia do szkoly bo mnie wtedy nie widzial , co mnie zdziwilo bo tak to do mnie nigdy nie pisal.
Zaczely sie matury, skończylismy szkole no i kontakt sie urwał. W wakacje nie odezwal sie ani razu. Nie widzieliśmy sie baardzo dlugo, aż kilka dni temu siedziałam u znajomej w gabinecie kosmetycznym, to on zapukal w szybe i szeroko się do mnie usmiechnal. Wysłałam mu wiadomość na fb gdzie wtedy szedł, to mi nie odpisał. Pare dni temu widzial mnie znow w tym samym miejscu, to tylko spojrzał sie na mnie i przeszedl.
Co o tym myslicie, podobalam mu sie czy dlaczego się tak zachowywal? Sam nie wie czego chce czy może jest niesmiały?
qruszyn_ka1994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 22:12

Re: Czy to koleżeński podryw czy zauroczenie?

Postprzez paula » 13 lis 2013, o 22:24

a czy Ty przypadkiem nie nastawiłaś się już tak że skoro Cię zaczepia, jak to napisałaś, to mu się podobasz?
Prawda jest taka. Od szkoły średniej lepiej mi się dogaduje z chłopakami niż z dziewczynami. Jestem aktualnie na studiach magisterskich, u mnie w grupie jest 3 facetów i 30 bab. I powiem Ci że z jednym z tych facetów znam się od 4 lat i ciągle mnie zaczepia, pozwalamy sobie na naprawdę wiele ale czy to oznacza że na mnie leci? eee chyba nie :)
także nie bądź tak bardzo na to nastawiona. Gdyby chciał to by Ci odpisał, jakoś zagadywał itd. Także raczej nie liczyłabym na jakąś wielką miłość z jego strony. Bo już nie ma łatwiejszego sposobu na "podryw" jak po prostu pisanie ze sobą smsów albo na fb ;)
paula
 

Re: Czy to koleżeński podryw czy zauroczenie?

Postprzez Hadassa » 13 lis 2013, o 22:28

Paula dobrze prawi... Gdybys mu sie podobala to cos by odpisal...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy to koleżeński podryw czy zauroczenie?

Postprzez qruszyn_ka1994 » 13 lis 2013, o 22:36

Powiem Ci tak: faceci są naprawde rozni. Jeden moze byc bardzo otwarty i np. przytulac swoje koleżanki bez zadnych podtekstów, a drugi byc cichy i niesmialy. Ten moj kolega do tych pierwszych z pewnoscia nie należy :) znaczy nie jest nieśmiały, ale zauwazylam, że tylko mnie zaczepial, aż zaczelo mnie to trochę denerwować :P moje koleżanki nawet mowily że mnie tak zaczepia; ciagle go przyłapywalam na tym, ze sie na mnie patrzy, probuje dotknąć itp. Albo ogolnie rzecz biorąc byl duszą towarzystwa a jak byl ze mną sam na sam to stawal sie jakis spięty i powazny
qruszyn_ka1994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 22:12

Re: Czy to koleżeński podryw czy zauroczenie?

Postprzez Hadassa » 13 lis 2013, o 23:54

No ale gdyby chciał coś więcej, nawet jeżeli jest nieśmiały, to by na fb odpisał...
albo jednak poszukał jakoś kontaktu....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy to koleżeński podryw czy zauroczenie?

Postprzez aii » 14 lis 2013, o 01:10

Hmm..według mojego zdania, to ucieszył się, że zobaczył kogoś z dawniejszej szkoły i...tyle. Raczej sentyment niż zauroczenie. Gdyby mu zależało, kontaktowałby się jakkolwiek - nawet z błahych powodów ;)
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Czy to koleżeński podryw czy zauroczenie?

Postprzez paula » 14 lis 2013, o 21:48

dokładnie, zgadzam się z Aii. Także daruj sobie obmyślanie czy on Cię kocha :)
paula
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]