czy to łupież?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

czy to łupież?

Postprzez hazjan » 18 maja 2013, o 23:13

Witajcie, od dłuższego czasu borykam się z problemem przypominającym łupież, ale chyba nim nie będącym, mianowicie:
przypominające ziarenka piasku, małe twardawe kuleczki (nie "strzelają" po rozgnieceniu , więc to nie jajka wszy), które okalają cebulkę włosa (które to wychodzą mi na potęgę i wszystkie które "wyciągam" mają taką kuleczkę na końcu, dopiero po zdjęciu jej ukazuje się cebulka) lub jego nasadę. Walczyłam z tym różnymi specyfikami na łupież, ale to chyba jednak nie to samo, nic nie pomaga. :cry:
nie mam czasu latać po specjalistach dermatologach, więc zwracam się do Was o poradę, może którąś z Was dotknął ten problem? co to za cholerstwo i co zastosować?
hazjan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2013, o 23:07

Re: czy to łupież?

Postprzez Adidasowa » 19 maja 2013, o 23:42

Spróbuj tradycyjnie: zmień szampon. Albo udaj się do apteki, albo zastosuj head&shoulders lub nizoral. Najprawdopodobniej to łupież, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo bez porady specjalisty. Także spróbuj tego, a jeśli nie pomoże to niestety będziesz musiała znaleźć czas na dermatologa.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: czy to łupież?

Postprzez kotyx » 10 lip 2013, o 12:26

Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Lepiej odwiedź dermatologa. :)

Kolorowa, niebanalna bielizna damska KEY.
Avatar użytkownika
kotyx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 13:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron