czy to milosc, czy przyzwyczajenie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

czy to milosc, czy przyzwyczajenie?

Postprzez mariola.m » 15 sie 2016, o 22:16

witajcie! mam problem i nie mam zabardzo z kim o tym porozmawiac.Otoz jestem w związku z partnerem od7 lat,mamy 5 letnia córkę i niby jest dobrze,ale tak naprawde to nijak.On jest super ojcem dla małej, lepszego tatusia nie mogłam sobie wymazyć,Razem nie mozemy sie nacieszyc, jak nasza mała sie rozwija i daje nam tyle radości. ale jezeli chodzi o nas to cos tu nie gra.Na początku naszego związku było pięknie wiadomo, duzo razem przezyliśmy i wydaje sie ze to powinno wzmocnic nasz związek,a jednak tak nie jest. Odalamy sie do siebie i to bardzo,wogole nie okazujemy uczuć,a jezeli juz są to tylko chwilowe i to takie czysto mechaniczne podczas przytulania w łózku i sexu.Kiedys z nim o tym rozmawiałam,to stwiedził,ze juz nigdy nie bedzie jak i kiedys bo jest mała, tak jak by dziecko było jakąs przeszkodą,jak dla mnie to bzdura.Nie wiem co robic w tym kierunku.pomocy????moze to banalny problem,ale jednak jest!!!!!11 :(
mariola.m
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 21:47

Re: czy to milosc, czy przyzwyczajenie?

Postprzez Pysiana » 16 sie 2016, o 10:09

Jak dla mnie to wkradła się Wam rutyna. Najlepszym sposobem byłaby rozmowa, jednak jeśli to nie pomaga to kwestia wprowadzenia czegoś nowego do związku. Może zaproponuj jakieś nowe rozrywki, jeśli chodzi o seks to może jakieś nowe pozycje... musisz próbować różnych rzeczy tak, aby ożywić związek :)

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42

Re: czy to milosc, czy przyzwyczajenie?

Postprzez mariola.m » 16 sie 2016, o 17:31

Pysiana napisał(a):Jak dla mnie to wkradła się Wam rutyna. Najlepszym sposobem byłaby rozmowa, jednak jeśli to nie pomaga to kwestia wprowadzenia czegoś nowego do związku. Może zaproponuj jakieś nowe rozrywki, jeśli chodzi o seks to może jakieś nowe pozycje... musisz próbować różnych rzeczy tak, aby ożywić związek :)

Dziekuje za radę,napewno wyprobuje, wszystkiego sie trzeba chwytać :D
mariola.m
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 21:47

Re: czy to milosc, czy przyzwyczajenie?

Postprzez Pysiana » 16 sie 2016, o 20:26

Jeśli chcesz, SPAM, może Cię zainteresuje :)

ALE PROSZE BEZ REKLAMY

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42

Re: czy to milosc, czy przyzwyczajenie?

Postprzez pekos » 17 sie 2016, o 15:13

niestety w zwiazkach najwazniejsze jest aby nie popadac w rutyne.. wiem cos o tym bo przechodze to ze swoja partnerka :)

pekos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 13:55
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron