Czy to może oznaczać zdradę?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy to może oznaczać zdradę?

Postprzez Nadia_01 » 14 lis 2016, o 18:52

Jestem z moim obecnym chłopakiem od niedawna, kocham go i to uczucie jest, jak mówi, odwzajemnione. Zawsze bardzo się o mnie martwi. Jednak mimo to wydaje mi się że coś jest nie tak. Kilka dni temu miał zawieźć ze swoim kolegą pewnym dziewczynom piwa a skończyło się to tak że zostali u nich do 1 w nocy i oglądali filmy, jego zdaniem to całkiem normalne że po prostu ma koleżanki. A dzisiaj kiedy chciał pokazać mi jakieś zdjęcie w telefonie zauważyłam w galerii zdjęcie jakiejś dziewczyny, kiedy zapytałam kto to jedyną odpowiedzią jaką usłyszałam było "sam nie wiem"... nie chciałam się wtedy kłócić bo siedzieliśmy ze znajomymi ale na pewno porusze jeszcze ten temat. Jak myślicie, czy ten związek ma sens? Co byście zrobily na moim miejscu? Sama nie wiem co myśleć, kocham go ale zaczynam się o to wszystko obawiać
Nadia_01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lis 2016, o 18:49

Re: Czy to może oznaczać zdradę?

Postprzez Pletwa Reborn » 14 lis 2016, o 19:42

To za mało, żeby stwierdzić, że coś jest nie tak. Możesz go o to wypytać i obserwować dalej jego zachowanie póki co.
Pletwa Reborn
 

Re: Czy to może oznaczać zdradę?

Postprzez a_gatka » 15 lis 2016, o 13:14

Zasada ograniczonego zaufania. Działa zawsze. ;)
a_gatka
 

Re: Czy to może oznaczać zdradę?

Postprzez dryer » 15 lis 2016, o 18:04

Jeżeli tylko to było zwykłe picie piwa i oglądanie filmów, to nie ma się czym przejmować :) Zawieźli im piwa a te dziewczyny zaprosiły ich na górę w ramach wdzięczności. Najwyżej chłopak może być nimi lekko zauroczony, ale to minie :)

Pozdrawiam
dryer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lis 2016, o 17:57
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]