czy to rzeczywiście naturalne?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

czy to rzeczywiście naturalne?

Postprzez Sally Brown » 28 sie 2015, o 22:41

Powiedzcie mi, co o tym sądzicie: Mój mąż miał wyjechać na weekend na imprezę związaną ze swoim hobby (nie pytał mnie o zdanie, poinformował mnie o tym). najpierw myślałam, że to sobota-niedziela. potem napomknął, że może pojedzie w piątek. w środę wieczorem ogolił się dokładnie (co robi bardzo rzadko), w czwartek wyjechał do pracy bardzo rano (co robi równie rzadko). wieczorem w czwartek, około 21 dzwonię do niego i pytam, co porabia. a on na to, że dojechał na miejsce tej imprezy. mówię mu, że nic mi o tym nie wspominał, że dzisiaj będzie jechał. a on stwierdził, że sam nie wiedział, czy będzie miał taką możliwość, ale miał i z prazy było mu tam bliżej niż do domu, więc to naturalne, że tam pojechał. a dla mnie to nie jest naturalne.
Sally Brown
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 sie 2015, o 22:39

Re: czy to rzeczywiście naturalne?

Postprzez Hadassa » 29 sie 2015, o 05:49

Dla mnie wyglada to dziwnie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: czy to rzeczywiście naturalne?

Postprzez Kinga88 » 29 sie 2015, o 12:48

dla mnie to nie jest normalna sytuacja
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: czy to rzeczywiście naturalne?

Postprzez Sally Brown » 29 sie 2015, o 15:36

on stwierdził, że w normalnym związku to jest bez znaczenia, czy ktoś przyjedzie wieczorem czy następnego dnia. no ja mam inne wyobrażenie normalnego związku. zwłaszcza, że mamy małe dziecko, które czeka w domu. ale chciałabym dowiedzieć się, jak to wygląda w innych związkach, albo jak byście zareagowały na taką sytuację.
Sally Brown
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 sie 2015, o 22:39

Re: czy to rzeczywiście naturalne?

Postprzez BlackWolf » 30 sie 2015, o 19:26

Sally Brown napisał(a):Powiedzcie mi, co o tym sądzicie: Mój mąż miał wyjechać na weekend na imprezę związaną ze swoim hobby (nie pytał mnie o zdanie, poinformował mnie o tym). (...)
w środę wieczorem ogolił się dokładnie (co robi bardzo rzadko), w czwartek wyjechał do pracy bardzo rano (co robi równie rzadko).

A ja po tych słowach myślę, że doszukujesz się zdrady... Mam rację?
W każdym razie zgadzam się z dziewczynami. Jest to nieco dziwne zachowanie z jego strony.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: czy to rzeczywiście naturalne?

Postprzez Janette » 1 wrz 2015, o 18:03

Siedzisz z dzieckiem w domu, a mąż wyjeżdża na imprezę związaną ze swoim hobby? Jest to jak najbardziej normalne, ale jedynie w wypadku gdy Ty od czasu do czasu także wyjeżdżasz sobie na Paintball albo robisz zakupowy weekend, a on opiekuje się dzieckiem. A, i pozwalasz wyjechać sobie dzień wcześniej, bo "Marysia widziała fajną bluzkę w galerii w Poznaniu, więc zahaczymy o Poznań, kochanie, poradzisz sobie sam z obiadem i maleństwem? ". Każdy w końcu musi sobie odpocząć. Niech pobędzie sam na sam dwa dni z człowiekiem, którego spłodził.
Janette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 20:34

Re: czy to rzeczywiście naturalne?

Postprzez Czarna » 4 wrz 2015, o 08:36

Lepiej z nim pogadaj wprost, jak to według Ciebie wygląda, bo jeśli teraz przymkniesz na to oko, to Twój facet nabierze przekonania, że jesteś głupia i nadal będzie Cię tak traktować. Nie obrażaj się na to stwierdzenie, chodziło mi jedynie o pokazanie, jak to z boku wygląda - ja takie odniosłam wrażenie, że on ma Cię za idiotkę, którą może spławić tekstem, że tak jest w każdym normalnym związku. Nie, nie jest.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: czy to rzeczywiście naturalne?

Postprzez anielica » 18 wrz 2015, o 15:03

A ja bym nic nie mówiła, tylko wywinęła taki sam numer - choćby weekend z przyjaciółkami dla podładowania akumulatorów. Ciekawe, jak zareaguje?
Avatar użytkownika
anielica
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 wrz 2015, o 14:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]