Czy to zdrada ? Pomocy!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy to zdrada ? Pomocy!

Postprzez Navyy33 » 20 wrz 2017, o 16:51

Jestem ze swoim narzeczonym rok. Wszystko super nam sie układało bardzo o mnie dba, stara sie i poza jedną sprawą jest dla mnie idealny.
A Wiec.. kilka dni temu zobaczyłam ze na Fb wyszukuje dziewczyny wchodzi na ich profile. Są to koleżanki które zna. Na instagramie obserwuje konta typu " polskie dupy" nie wiem czy brać to na poważnie czy nie. Dodam ze jestem w ciąży i na tą wiadomość bardzo sie ucieszył zaczął pracować po 14 godzin dziennie i odkłada na dziecko (na moje konto) prawie wszystkie pieniądze. Czuje ze poczuwa sie do odpowiedzialności martwi sie o mnie jak sie czuje itd. Tylko skąd niby te laski? Po co mu one? Od tego sie zaczyna a skończy zdradą?
Dodam ze było kilka dziwnych sytuacji na których go przyłapałam ale nigdy do niczego nie doszło. Boje sie, zostałam juz zdradzona w poprzednim związku i nie chce przez to przechodzić.
Navyy33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 16:48

Re: Czy to zdrada ? Pomocy!

Postprzez ap3 » 21 wrz 2017, o 15:56

Nie wiem co Tobie poradzić, jesteś w ciąży i hormony Tobie szaleją. Twój narzeczony powinien być dla Ciebie wsparciem i być blisko. Dobrze, że odkłada pieniądze na dziecko. Gdybym była na Twoim miejscu to nie czułabym się pewnie, nie podobałoby mi się jego wyszukiwanie dziewczyn, spytaj dlaczego to robi? Przed Wami narodziny dzidziusia, zmieni się Wam całe życie....Piszesz również o dziwnych sytuacjach, na których go złapałaś, napisz coś więcej? bo trudno cokolwiek więcej napisać
ap3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 15:12

Re: Czy to zdrada ? Pomocy!

Postprzez 88Mariolka » 22 wrz 2017, o 10:08

Pomomo wszystko powinnas z nim prozmawiac i powiedziec mu o swoich obawach, jezeli Cie kocha to zrozumie i wytlumaczy.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: Czy to zdrada ? Pomocy!

Postprzez redorange666 » 22 wrz 2017, o 13:47

Tutaj nie ma nic do tłumaczenia. Każdy facet lubi pogapić się na inne kobiety i to tyle. Będąc na diecie nic nam nie zabrania przeglądnąć menu.
Wiec jest to kolejna akcja pt nie mam się do czego przyczepić to przywale się do oglądania zdjęć. Hesus...masakra
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski