Czy uczucia z liceum mogą wrócić?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy uczucia z liceum mogą wrócić?

Postprzez moonprincess » 2 maja 2017, o 16:29

W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy dużo wydarzyło się w moim życiu. Po dość burzliwym rozstaniu z chłopakiem, dowiedziałam się, iż moja najlepsza przyjaciółka (która deklarowała się, że jest lesbijką i nie potrafi spojrzeć na faceta w "taki sposób") zaszła w ciąże na jednej z Sylwestrowych imprez na, których byłyśmy. Byłam w nie małym szoku, kiedy mi o tym powiedziała, ale jej pomagam tak jak ona pomagała mi po moich rozstaniach. Zaznaczę na początku, że w liceum byłyśmy parą. Nie wyszło nam, ale zostałyśmy przyjaciółkami.
Aktualnie mieszkamy razem. Wspólnie doszłyśmy do wniosku, że zdrowsze dla mnie i dla niej, będzie odcięcie się od życia i wyjechanie w przysłowiowe Bieszczady. Coraz częściej przyłapuje się na patrzeniu na nią tak jak w liceum. Ostatnie miesiące zbliżyły nas do siebie jeszcze bardziej niż wcześniej. Kilkunastokrotnie zasypiałyśmy przytulone do siebie podczas oglądania filmów czy seriali. Wcześniej nam się to nie zdarzało. Za każdym razem, kiedy przypadkowa się dotkniemy czuję ciepło w brzuchu. Jest między nami coś w rodzaju więzi. Nie zastanawiałam się nigdy czy ona coś do mnie jeszcze czuję, jednak po ostatniej wizycie u ginekologa stała się nieco bardziej wylewna co do uczuć. Może to ze względu na hormony? Ale nie chodzi o powód, a to co powiedziała podczas jednego z naszych maratonów filmowych. Mianowicie: "Wiesz, że jesteś najlepszym co mnie w życiu spotkało i nie wyobrażam sobie kogoś innego obok mnie teraz". Nie miałam i nie mam nadal pojęcia o co jej chodziło.
Coraz częściej zastanawiam się nad naszą relacją i nie dochodzę do żadnych wniosków.
moonprincess
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 maja 2017, o 16:25

Re: Czy uczucia z liceum mogą wrócić?

Postprzez dradziszewska » 29 maja 2017, o 12:35

Może czas najwyższy na szczerą rozmowę? Lepsze to niż zadręczanie się pytaniami, skoro Wasza przyjaź tyle przetrwła to szczera rozmowa nie powinna jej zepsuć.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Czy uczucia z liceum mogą wrócić?

Postprzez Hannah » 9 cze 2017, o 15:21

Mogą ale nie sądze że to dobre wyjście. 2 razy nie wchodzi się do tej samej rzeki
Avatar użytkownika
Hannah
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 13:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]