czy w ciąży można mieć okres ??

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

czy w ciąży można mieć okres ??

Postprzez monika1992 » 23 sty 2013, o 22:00

Mam do was nurtujące mnie pytanie . czy podczas ciąży można mieć miesiączkę? pytam was o to ponieważ uprawiałam sex z chłopakiem i ostatnio mnie mdliło miałam rożne zachcianki a nie robiłam testu bo chciałam poczekać na miesiączkę .. I wstaje ranu a tu coo ?? okres . a już się cieszyłam ;) a podczas okresu nie można zrobić testu ciążowego prawda ? pozdrawiam wszystkie panie które nie mogą doczekać się dziecka :baby
Avatar użytkownika
monika1992
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 21:43

Re: czy w ciąży można mieć okres ??

Postprzez paula » 23 sty 2013, o 22:02

gdybym miała być w ciąży za każdym razem gdy mnie mdli i mam zachcianki smakowe to byłabym już wieloródką ;D
a tak serio, nie możesz wmawiać sobie że tego typu objawy są od razu objawami ciąży. Moja siostra zamiast wymiotów miała ochotę ciągle spać ;) także każda kobieta jest inna. A okres podczas pierwszych tygodni ciąży może wystąpić
paula
 

Re: czy w ciąży można mieć okres ??

Postprzez Lilianka 15 » 28 sty 2013, o 19:48

Tak to się zdarza ,ale mysle że sobie wkrecasz tą ciaze poczekaj zobaczysz .
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25

Re: czy w ciąży można mieć okres ??

Postprzez młoda.kobieta » 28 sty 2013, o 21:58

Moja mama będąc w ciąży z siostrą miała okres przez pierwsze 3 miesiące. Myślę że najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie testu jak skończy Ci się okres ewentualnie idź do lekarza i się upewnij się, co by się nie denerwować niepotrzebnie ; )
Ale życzę Ci dzidziusia z całego serca, bo wiem jak to jest ; )
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: czy w ciąży można mieć okres ??

Postprzez Vanilia ;) » 3 lut 2013, o 05:44

Oczywiście że można. :lol:
nawet często się tak zdarza.
no i nie myśl że jak Cię mdli to już ciąza.
nieee
Vanilia ;)
 

Re: czy w ciąży można mieć okres ??

Postprzez ShinyMoon » 3 lut 2013, o 11:54

Można dostać okresu choć u mnie to szybko poszło. Ja zrobiłam test jak okres spóźniał mi się trzy dni. Czułam, że jest jakoś inaczej ze mną. Po chwili okazało się, że są dwie kreseczki :D Potem przez 4 miesiące to już tak fajnie nie było bo miałam niepowściągliwe wymioty ciężarnych i 3 razy w szpitalu wylądowała w powodu odwodnienia i wycieńczenia.
ShinyMoon
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 14:35

Re: czy w ciąży można mieć okres ??

Postprzez lexie » 6 lut 2013, o 13:23

Najlepiej zrobić test z krwi, wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane. Łykasz kwas foliowy, prawda?
lexie
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]