Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez katrinka » 27 lip 2015, o 16:48

Nie widziałam jeszcze tutaj takiego tematu. Mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli :) Wielkość męskości. Miałam kilku partnerów i muszę powiedzieć, że znacznie się różnili pod względem wielkości tych spraw. A jak z tym było u was?
Wolicie rozmiary XS czy XXL :diabel ;) ?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez kartka » 27 lip 2015, o 22:12

Chyba co kobieta to inna opinia ;-)
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Jagoda31 » 28 lip 2015, o 08:03

No niby największe znaczenie mają umiejętności ale powiem Wam,że pewna wielkość raczej musi być. Mój były miał niewielkiego penisa ( naprawdę niewielkiego - jakieś 10 cm) i bylo to za mało. Dodatkowo totalnie nie przejmował się mną w łóżku tak wieć końcowy obraz naszego życia intymnego to nędza oraz rozpacz.

Mój obecny mąż również nie jest jakoś tam mocno obdarzony bo ma na oko jakieś 14 -15 cm ale jest świetny w łożku i uwielbiam uprawiać z nim seks ( kiedyś bylo to mniej ale sobie powiększy trochę tabletkami, w sumie mi było wszystko jedno ale on po tym czuł się lepiej jak sam mówił).
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Stella » 28 lip 2015, o 08:08

Ja tam w sumie nie mam porównania - może to dla Was dziwne - ale mojego męża poznałam mając 15 lat i tak już zostało. Jedyne o czym mogę się wypowiedzieć to chyba to, że bardzo ważne jest dbanie o partnerkę i jej potrzeby a wtedy tą niedogodność da się różnymi metodami ominąć - choćby pewne zabawki :P
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez kartka » 28 lip 2015, o 11:03

Zgadzam się z Jagodą, jeśli facet ignoruje w łóżku swoją partnerkę, to nawet największy rozmiar nie uratuje sytuacji.
Ja chyba preferuję rozmiar "średni", jakkolwiek to nazwać. Z miarką nie chodzę :P
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez katrinka » 29 lip 2015, o 15:20

Generalnie racja, jeżeli facet ma małą męskość, to oczywiście może to nadrobić w inny sposób. Ale nie każdy potrafi. Nie każdemu się chce. Nie każdego można do tego zmotywować. Poza tym wiele kobiet też ma swoje potrzeby.... Jedna ma większe inna mniejsze. Dla pewnej grupy Pań, wielkość ma znaczenie.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Jagoda31 » 3 sie 2015, o 11:54

katrinka napisał(a):Generalnie racja, jeżeli facet ma małą męskość, to oczywiście może to nadrobić w inny sposób. Ale nie każdy potrafi. Nie każdemu się chce. Nie każdego można do tego zmotywować. Poza tym wiele kobiet też ma swoje potrzeby.... Jedna ma większe inna mniejsze. Dla pewnej grupy Pań, wielkość ma znaczenie.


Możecie ratować się jakimiś gadżetami. Ewentualnie jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój partner maił większego, to zainteresuj sie chociażby takimi środkami jak penilarge. Jest to suplement diety. Jego działanie polega na "motywowaniu" do podziału, zwiększenia elastyczności komórek tworzących męskiego członka. Bierze się 1 tabletkę dziennie przez 2-3 miesiące. Realnie można uzyskać dodatkowych 5-6 cm. Co ważnie nie cierpi na tym siła erekcji. Poczytaj sobie o nim w sieci.
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez falusi » 5 sie 2015, o 17:12

Wielkość ma znaczenie wbrew temu co byście nie mówiły, ostatnio Lew Starowicz mówił, że długość ale i grubość ma znaczenie, bo jak chcesz stymulować pochwę gdy nie jest ona odpowiednio wypełniona? I właśnie grubość ma nawet większe znaczenie niż długość. Są darmowe sposoby na wydłużenie penisa. Musisz go "doić", ciągnąć w odpowiedni sposób, wiem że dziwnie to brzmi ale robiąc to w odpowiedni sposób można go wydłużyć tak jak w jakimś tam egzotycznym raju wydłużają szyję, coś w ten deseń. (patrz załącznik) Ale grubości penisa już tak łatwo nie zwiększysz, dlatego polecam Ci naturalny specyfik maxpenis.pl którego nie musisz się bać i który mi pomógł. Nie jestem zakompleksionym facetem i nie mam "małego", mój penis jest normalny ale jeśli można dać partnerce lepsze doznania i ułatwić przezywanie orgazmów to czemu nie? W końcu na tym chyba polega miłość, prawda?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
falusi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 16:03

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez lama1980 » 13 sie 2015, o 07:10

Jakość się jednak bardziej liczy. Może i być mały ale jak wiemy mały to szalony.
lama1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 10:31

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez BlackWolf » 18 sie 2015, o 11:00

Ważne żeby był technicznie, praktycznie sprawny i wierny. ;)
A tak poważnie, to sądzę, że jednak rozmiar ma znaczenie. Zbyt mały i zbyt duży to jednak problem dla kobiety, niestety.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Panna_Mysia » 21 sie 2015, o 14:21

falusi napisał(a):Wielkość ma znaczenie wbrew temu co byście nie mówiły, ostatnio Lew Starowicz mówił, że długość ale i grubość ma znaczenie, bo jak chcesz stymulować pochwę gdy nie jest ona odpowiednio wypełniona? I właśnie grubość ma nawet większe znaczenie niż długość. Są darmowe sposoby na wydłużenie penisa. Musisz go "doić", ciągnąć w odpowiedni sposób, wiem że dziwnie to brzmi ale robiąc to w odpowiedni sposób można go wydłużyć tak jak w jakimś tam egzotycznym raju wydłużają szyję, coś w ten deseń. (patrz załącznik) Ale grubości penisa już tak łatwo nie zwiększysz, dlatego polecam Ci naturalny specyfik maxpenis.pl którego nie musisz się bać i który mi pomógł. Nie jestem zakompleksionym facetem i nie mam "małego", mój penis jest normalny ale jeśli można dać partnerce lepsze doznania i ułatwić przezywanie orgazmów to czemu nie? W końcu na tym chyba polega miłość, prawda?


Wielkość ma znaczenie, oczywiście, ale niewielką długość czy grubość przyrodzenia można rekompensować w inny sposób. Jednak w przeciwieństwie do poprzednika, ja polecam gadżety i zmianę pozycji na taką, w której partnerka będzie mieć stymulowany punkt G lub łechtaczkę a w żadnym wypadku "powiększanie" penisa. Panowie, opanujcie się...

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez xena » 2 wrz 2015, o 12:47

Dla mnie wielkość nie ma aż takiego znaczenia.Oczywiście,ze troche przyjemniej jest jak on jest hojniej obdarzony ale z drugiej strony liczą sie bardziej umiejętności a nie wielkość. Sama mam obecnie nie lada problem ponieważ mój mąż sobie ubzdurał,że ma za małego penisa i wspomina mi o... operacji penisa.Serio ! Tak się zastanawiam jak go do tego pomysłu zniechęcić bo jednak jest to pewne ryzyko co nie?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez kajametrowska » 3 wrz 2015, o 06:42

No i lepiej go zniechęcaj bo taka operacja to nie jest jakieś hop siup. Jeszcze sobie uszkodzi penisa i nie będziecie w stanie tego robić ( jakiś czas temu czytałam sobie o tym i bardzo duży procent penisów po operacji nie jest zdolnych do uprawiania seksu). Czy mąż stosował może jakieś inne metody na powiekszanie penisa? Są przecież pompki do powiększania, specjalne ćwiczenia. Jest również seria środków na powiększanie Penilarge.
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez handi » 3 wrz 2015, o 19:42

Osobiście nie przywiązuje do tego, aż takiej dużej uwagi, ale jednak jak ma poniżej 15 cm to nie dobrze :)
handi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 wrz 2015, o 19:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez xena » 4 wrz 2015, o 07:08

Nie wiem ile dokładnie ma mój ale na pewno nie jest to 15 cm. Może jakieś 12-13 co jak już zaznaczyłam nie przeszkadza mi ale jemu bardzo. Kaja nie wiem czy stosował jakieś pompki, ćwiczenia pewnie tak jak naczytał się tego wszystkiego w sieci. Czy te tabletki są na receptę? Ile trwał mniej więcej kuracja? I czy naprawde mogą dać jakiś efekt ? Na jakiej zasadzie?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Czarna » 4 wrz 2015, o 08:39

handi napisał(a):Osobiście nie przywiązuje do tego, aż takiej dużej uwagi, ale jednak jak ma poniżej 15 cm to nie dobrze :)

Mierzysz mu czy oceniasz na oko? ;)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez kajametrowska » 7 wrz 2015, o 07:14

Ja również swojemu nie mierzyłam o_O.Ale wiem,że jak stoi to jest mniej więcej trzy razy większy niż w spoczynku. Tak więc wielkości te nie korelują ze sobą. Xena tabletki penilarge nie są na receptę. Zawierają w sobie składniki ,które zwiększają napływ do ciał jamistych. Te o wiele częściej się napełniają. Dzięki temu potem zmiana jest stała. Tabletki maż zamawiał w sieci, nie wiem czy można dostać je w sklepach stacjonarnych czy też aptekach, musiałabyś popytać. No i jeszcze jedna sprawa. Trzeba brać je regularnie bo jeśli nie przyjmuje się ich regularnie to nie widać żadnego efektu.
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Friye » 11 wrz 2015, o 14:16

Dla mnie wielkość ma znaczenie. Za duży powoduje ból, za mały, cóż.... musi być w sam raz :)
Friye
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 14:11

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez joanna_joanna » 29 sty 2016, o 20:12

Niby wielkość nie ma znaczenia...ale nie dla każdego. Dla mnie np.nie ma :)
Chociaż zdarzyło się,że jeden partner był totalnie "fatalny" :p (że się brzydko wyrażę - wielkie jaja , mała parówa ) :D
Obecny partner nie jest jakoś wielce obdarzony ale potrafi zaspokoić moje potrzeby w pełni :D :oops:
joanna_joanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 sty 2016, o 19:59

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Jaśmin » 30 sty 2017, o 02:13

Szczerze mówiąc nie ma dla mnie większego znaczenia bo i tak nie jestem jakoś specjalnie "czuła" w środku. Taka natura, budowa, nie wiem. Nie robi mi różnicy czy z prezerwatywą czy nie i długość penisa też nie bardzo. Byle nie był zbyt duży bo wtedy mnie boli, miałam i takie doświadczenia :) Pewnie każda kobieta ma własne zdanie na ten temat.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 20:42

wielkość nie, ale grubość ma ;p
zresztą wszystko zależy od kobiety
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Damian Parcel » 7 lut 2017, o 20:45

Lew-Starowicz powiedział, że rzadko zdarza się niedopasowanie jeśli chodzi o fizjologie. Ma to nawet sens, bo pochwa może się do pewnego stopnia dopasować. O wiele częściej zdarza się niedopasowanie temperamentów (ona chce raz na tydzień, on chce codziennie). Ale tu mówimy o pewnym minimum. Z drugiej strony jest satysfakcja. I dla przykładu znałem kobietę, którą zwyczajnie podniecało to, że członek jest duży. Nie oceniając tego, to to był jeden z elementów, który bardziej podniecał jej mózg niż był potrzeby z punktu widzenia biologi. Ktoś może zwyczajnie preferować duże członki (albo małe). Tak samo jak faceci preferują różny rozmiar biustu, a nie jest im to bezwzględnie potrzebne do osiągnięcia orgazmu:)

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Anitka86 » 31 maja 2017, o 12:07

Nie liczy się różdżka tylko czarodziej
Anitka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 20:11

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez elwira321 » 20 wrz 2017, o 15:27

Myślę że wielkość ma znaczenie, dlatego wypróbuj tabletki na powiększenie penisa Penisize XL

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez karpandzia11 » 9 paź 2017, o 14:15

dokładnie chyba zależy od kobiety i umiejętności :diabel

karpandzia11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 wrz 2017, o 12:03
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron