Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Postprzez Armigor » 12 lis 2012, o 21:22

Tak jak w temacie czy miewacie czasem wrażenie że z rodziną wychodzi się tylko dobrze na zdjęciu? I ile razy można wybacza,bratu ,siostrze,matce,ojcu?
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Postprzez Masjaa » 13 lis 2012, o 12:27

No niestety powiedzenie ma często potwierdzenie w realu... jak przychodzi co do czego to czasem obcy człowiek szybciej pomoże niż rodzina :/ ja nie mogę narzekać na najbliższych, ale wiem jakie rodzice mają relacje z rodzeństwem, masakra i to głównie o kasę idzie. przykre to jest...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Postprzez Armigor » 13 lis 2012, o 12:57

Mam problem typu ze moja rodzinka nie rozumie ze nie jestem funduszem zapomogowym i że mi też nie spada z nieba a nie daj to obraza do końca życia a jaki jest problem jak kogoś nie odwiedze jak akurat on sobie tego zazyczy masakra
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Postprzez Masjaa » 13 lis 2012, o 13:08

No i znowu pieniądze :) ludzie myślą, że jak ktoś za granicą to ma obowiązek innych uszczęśliwiać ...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Postprzez dobroslawa » 14 lis 2012, o 22:55

Najlepiej,kiedy wszyscy członkowie rodziny ukladają soebie życie po swojemu, z dala od siebie i spotykają się tylko kilka razy do roku. Wtedy naprawdę można poczuć się zadowolonym z relacji rodzinnych.
dobroslawa
 

Re: Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Postprzez agiagi » 22 lis 2012, o 16:25

"na zdjęciu i nie z boku bo cię wytną" jak mawia mój znajomy
agiagi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 12:25

Re: Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Postprzez nasztos » 26 lis 2012, o 22:29

Ja mam cudowną rodzinkę :) Chociaż czasami oczywiście zdarzają się jakieś "ciężkie" sytuacje, to jednak mimo wszystko bardzo sobie ich cenię (szczególnie mamę i siostrę, które mi aktualnie bardzo pomagają). Aktualnie mam urlop wychowawczy i staram się jeszcze w międzyczasie dokształcać (robię kurs i uczę się niemieckiego). Bez rodzinki to by nie było możliwe! :)
nasztos
 

Re: Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Postprzez Babeczkowa_ewa » 27 lis 2012, o 15:21

Ja też należę do szczęściar, które mają fajną rodzinkę :-) Mogę polegać na Rodzicach, Ciociach, Kuzynkach i Kuzynach, na Bracie, na Babci... Ale zgrzyty zdarzają się chyba w każdej rodzinie... U mojego Ukochanego np. połowa rodziny jest skłócona... No ale, rodziny się nie wybiera...
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Postprzez Armigor » 28 lis 2012, o 20:50

Ja na moja rodzine nie narzekam jedynie nie chce mi sie czasami do nich chodzić a wtedy wielka obraza
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Postprzez sovvita » 3 gru 2012, o 14:17

tak w życiu niestety bywa,ale nie jest to rutyna,są rodzinki zgrane,kochające się,kiedy zawsze dobrze czują się w swoim towarzystwie.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: Czy z rodziną dobrze sie wychodzi tylko na zdjęciu?

Postprzez Darkulka » 3 gru 2012, o 21:54

Niektórzy zakładają, że same więzy krwi powinny wystarczyć, żeby wszystko było w porządku - a powinno być tak, że wszyscy dbają o stosunki w rodzinie. Wtedy wychodzi się dobrze nie tylko na zdjęciu :)
Avatar użytkownika
Darkulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 00:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]