Czy zdradzam?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy zdradzam?

Postprzez SandraS » 2 lip 2013, o 11:49

Hej, na wstępie powiem że długo zastanawiałam się czy tutaj opisać swój problem, jednak pomyślałam że jestem zupełnie anonimowa, a nóż widelec ktoś mi pomoże:P.
Jakiś czas temu zarejestrowałam się na serwisie randkowym (miałam straszne problemy i kłótnie ze swoim facetem), więc postanowiłam poszukać „odskoczni”.
Był to portal randkowy o profilu erotycznym. Odezwało się dużo mężczyzn, ciekawych, mniej ciekawych, przystojniejszych i mniej przystojnych.
Był tam jeden facet który nakłonił mnie do czegoś takiego jak cybersex:) Wiem że to może głupio zabrzmi- ale uprawialiśmy sex przez przeglądarkę. On opisywał co by mi zrobił, ja odpowiadałam i było naprawdę ciekawie, nigdy wcześniej tego nie robiłam. Poczułam się trochę jak w czasach liceum ;) taki dreszczyk emocji. Piszemy do siebie regularnie, z pracy itd. stosunki z moim partnerem mi się już poprawiły ale my cały czas piszemy. Nie wiem co mam robić teraz.....czy to co robię to zdrada? Czy skoro robię to „przez internet” to jest pierwszy krok do spotkania się z kimś w takim samym celu „na żywo”?
Może mój problem dla was wydaje się być błąchostką, ale ja naprawdę nie wiem co mam robić, czy tak można.(dodam tylko że ten portal to SPAM- może to wam lepiej zobrazuje mój problem) Dziękuję za nieprzyjemne opinie!
Pozdrawiam S.

Ostatnio edytowano 2 lip 2013, o 12:01 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za nazwę podziękujemy ;)
SandraS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 11:48

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Hadassa » 2 lip 2013, o 12:02

Wg mnie to już jest zdrada... Bo każda zdrada rodzi się w głowie..

Co powinnaś zrobić ... Jezeli chcesz być fer w stosunku do swojego obecnego partnera, to zakończyć znajomość internetową..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Adidasowa » 2 lip 2013, o 12:41

Ja również uważam, że to zdrada. Skoro piszesz do innego faceta z podtekstem erotycznym no to na jedno wskazuje... Moim zdaniem jeśli zależy Ci na związku to powinnaś to jak najszybciej zakończyć. Nie możesz doprawiać swojemu facetowi rogów. Ale ja uważam też, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później on się dowie... Więc wydaje mi się, że powinnaś mu o wszystkim powiedzieć, bo zawsze najlepsza jest nawet najgorsza prawda od kłamstwa.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy zdradzam?

Postprzez paula » 2 lip 2013, o 14:10

wyobraź sobie, że nagle dowiadujesz się że Twój mężczyzna, ukochany, z którym chcesz spędzić resztę życia, uprawia cybersex z jakąś inną kobietą. Jak zareagujesz?

Tak naprawdę najgłupsze by było gdybyś teraz się przyznała co robisz. Jednocześnie powinnaś jak najszybciej zakończyć tą przygodę internetową. To naprawdę do niczego dobrego nie doprowadzi. A pamiętaj że Twój facet prędzej czy później się dowie, nawet jeśli bardzo dobrze wszystko z przeglądarki zawsze usuwasz.
Wiem że takie portale bardzo wciągają, że chcesz jakiejś odskoczni na jakiś czas, masz ochotę się zabawić a nagle uświadamiasz sobie że Twoje życie jest wręcz uzależnione od np. takiego portalu erotycznego. Dlatego przemyśl to dobrze, czy rzeczywiście bardziej Ci zależy na Twoim facecie czy wolisz cybersex z kimś kogo w ogóle nie znasz..
paula
 

Re: Czy zdradzam?

Postprzez youstynah » 2 lip 2013, o 15:49

Jakby mój facet coś takiego zrobił to napewno uznałabym to za zdradę. Ale przecież jesteśmy tylko ludzmi, mamy swoje potrzeby... Jeśli szukałaś odskoczni to znaczy, że brakowało Ci czegoś w związku. Uważam, że wcale nie musi się to wydać, niektórzy zdradzają latami i robią to tak umiejętnie, że partner nawet cienia podejrzenia nie rzuci :P Skoro uznałaś jednak, że twój facet jest dla Ciebie najważniejszy to po co brnąć w to dalej lepiej zakończyć znajomość z tym panem z internetu i zachować Swoje wspomnienia tylko dla siebie wtedy nikt życzliwy się nie wygada... A ty możesz wracać do pikantnych wspomnień w snach :)
youstynah
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 15:00

Re: Czy zdradzam?

Postprzez elzbieta45 » 3 lip 2013, o 22:22

jak dla mnie tez jest to zdrada
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Jamelia » 4 lip 2013, o 12:22

Zakończ znajomość ale facetowi ani słowa :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Hadassa » 4 lip 2013, o 12:46

Dziuska.. jak miło Cię widzieć ;) heheh wracasz już do nas??


ups :) chyba nie tu siępowinnam cieszyć ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy zdradzam?

Postprzez youstynah » 4 lip 2013, o 22:33

dziuska napisał(a):Zakończ znajomość ale facetowi ani słowa :)


Zdecydowanie TAK!!!!
youstynah
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 15:00

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Basia1994 » 5 lip 2013, o 07:39

SandraS napisał(a):Hej, na wstępie powiem że długo zastanawiałam się czy tutaj opisać swój problem, jednak pomyślałam że jestem zupełnie anonimowa, a nóż widelec ktoś mi pomoże:P.
Jakiś czas temu zarejestrowałam się na serwisie randkowym (miałam straszne problemy i kłótnie ze swoim facetem), więc postanowiłam poszukać „odskoczni”.
Był to portal randkowy o profilu erotycznym. Odezwało się dużo mężczyzn, ciekawych, mniej ciekawych, przystojniejszych i mniej przystojnych.
Był tam jeden facet który nakłonił mnie do czegoś takiego jak cybersex:) Wiem że to może głupio zabrzmi- ale uprawialiśmy sex przez przeglądarkę. On opisywał co by mi zrobił, ja odpowiadałam i było naprawdę ciekawie, nigdy wcześniej tego nie robiłam. Poczułam się trochę jak w czasach liceum ;) taki dreszczyk emocji. Piszemy do siebie regularnie, z pracy itd. stosunki z moim partnerem mi się już poprawiły ale my cały czas piszemy. Nie wiem co mam robić teraz.....czy to co robię to zdrada? Czy skoro robię to „przez internet” to jest pierwszy krok do spotkania się z kimś w takim samym celu „na żywo”?
Może mój problem dla was wydaje się być błąchostką, ale ja naprawdę nie wiem co mam robić, czy tak można.(dodam tylko że ten portal to SPAM- może to wam lepiej zobrazuje mój problem) Dziękuję za nieprzyjemne opinie!
Pozdrawiam S.


Jeśli sytuacja którą opisujesz jest prawdą a nie zmyślnym sposobem reklamowania trony to odpowiem na twoje pytanie:

TAK TO ZWYKŁA ZDRADA !!! :angrywife
Basia1994
 

Re: Czy zdradzam?

Postprzez 456 » 5 lip 2013, o 11:17

A gdyby Twój facet za przeproszeniem machałby sobie wackiem patrząc na inną i rozmawiając z nią w sieci -to też nie wiedziałabyś czy Cię zdradził?
Oczywiście, że TO zdrada.
Ciesz się, że facet jeszcze nie dał Ci kopa na do widzenia za takie coś.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Czy zdradzam?

Postprzez vaniliiia » 5 lip 2013, o 15:08

Dokładnie... Oczywiście, że to zdrada kobieto, co to w ogole za pytanie? A dla Ciebie nie byłoby zdradą, gdyby twój facet obnażał się przed kamerką innej kobiecie?
Co byś zrobiła w takiej sytuacji? Machnęłabyś ręką i odpuściła? Czy jednak zareagowała?
Ja na przykład nie chciałabym być z kimś takim ..

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Comely » 5 lip 2013, o 23:05

Moim zdaniem jest to zdrada.
Po prostu nie jesteś wierna swojemu facetowi. Myślę, że gdyby twoja miłość zrobiła to co ty, to uznałabyś to za zdradę, a sama masz wyżuty sumienia i łudzisz się, że nie jest to zdrada. Moja rada, to taka, żebyś postawiła się na miejscu swojego chłopaka, a na pewno dojdziesz do jakiegoś wniosku. Najlepiej, to zadaj sobie pytanie czy bardzo Ci zależy na obecnym partnerze, bo skoro tak, to nie warto tego niszczyć.
Pozdrawiam. :)
Avatar użytkownika
Comely
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 5 lip 2013, o 22:57

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Basia1994 » 6 lip 2013, o 11:22

Ludzie ostatnio mają strasznie zniekształcone poglądy na świat. Niby że przez net to się nie liczy ? To takie samo doświadczenie jak każde inne więc miejmy tą świadomość i nie rańmy przede wszystkim siebie i naszych bliskich. Poczucie bezkarności w sieci jest źle pojmowana, a powinniśmy wiedzieć że nie jesteśmy anonimowi.
Basia1994
 

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Adidasowa » 8 lip 2013, o 02:02

Niestety nie każdy o tym wie i takie są efekty.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Tania19 » 8 lip 2013, o 10:46

Jak dla mnie to zdrada, w sensie psychicznym, jest według mnie gorsza niż mechaniczny seks. Nie jesteś szczera ani z jedna osoba ani z drugą, co z tego że to internet, przecież po drugiej stronie też jest ktoś kto ma uczucia...
Avatar użytkownika
Tania19
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 lip 2013, o 22:46

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Comely » 8 lip 2013, o 10:55

Tania19 napisał(a):Jak dla mnie to zdrada, w sensie psychicznym, jest według mnie gorsza niż mechaniczny seks....


Mnie bardziej by zabolało, gdybym wiedziała, że mój facet kochał się z inną kobietą, dotykał ją, całował... Już nie potrafiłabym o tym zapomieć, przy każdym stosunku, przytuleniu, pocałunku myślałabym o tamtej.
Avatar użytkownika
Comely
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 5 lip 2013, o 22:57

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Hadassa » 8 lip 2013, o 11:18

Hmmm.. czy ja wiem, z drugiej strony całujesz się z nim i wiesz że myśli o innej...
Zdrada to zdrada, obojętnie w jakiej formie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Comely » 8 lip 2013, o 11:21

No tak, ale to już inna sytuacja. Chodziło mi o zdradę bez uczucia. Bo gdybym wiedziała, że mnie nie kocha, to bym go zostawiła. A seks bez uczucia, a flirt itp. bez uczucia... Seks chyba gorszy.
Avatar użytkownika
Comely
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 5 lip 2013, o 22:57

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Hadassa » 8 lip 2013, o 11:33

Jak pisałam, jak dla mnie i to i to zdrada, jedno i drugie boli....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy zdradzam?

Postprzez 456 » 8 lip 2013, o 13:05

Basia1994 napisał(a):Ludzie ostatnio mają strasznie zniekształcone poglądy na świat. Niby że przez net to się nie liczy ? To takie samo doświadczenie jak każde inne więc miejmy tą świadomość i nie rańmy przede wszystkim siebie i naszych bliskich. Poczucie bezkarności w sieci jest źle pojmowana, a powinniśmy wiedzieć że nie jesteśmy anonimowi.

Całkowicie się z tym zgadzam...


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Czy zdradzam?

Postprzez Carina » 9 lip 2013, o 10:43

niestety zgadzam sie z dziewczynami...wiadomo ze to nie cielesna zdrada ale jednak.a najgorsze jest w tym to,ze podoba ci sie to wszystko.
pewnie ciezko ci bd sie oderwac od tego internetowego romansu ale zrob to jak najszybciej...pozniej bd coraz gorzej bo to sprawia ze czuje sie "falszywe" przywiazanie.a tak naprawde nigdy nie zastapi ci to tego realnego i znanego faceta (:

ps. podjelas juz jakies kroki, czy nadal w to brniesz?

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Czy zdradzam?

Postprzez klekociku » 12 sie 2013, o 13:56

współczuję takich problemów... co za różnica, czy przez internet czy na żywo? zdrada to zdrada, koniec i kropka.
klekociku
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 13:44

Re: Czy zdradzam?

Postprzez bubulek24 » 21 sie 2013, o 12:18

też mi się tak wydaje; wg mnie każda "romantyczno-zmysłowa" relacja damsko-męska dla osoby będącej w związku jest w tym czy innym stopniu zdradą

bubulek24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]