damska bielizna

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

damska bielizna

Postprzez flomar4791 » 12 wrz 2019, o 13:21

Poszukuję porady i chciałbym się dowiedzieć, czy któraś z was miała styczność ze sklepem teyli.eu. Potrzebuję kupić córce karmiącej bieliznę.

Dzięki z góry za pomoc
flomar4791
Jestem tu nowa :)

Re: damska bielizna

Postprzez WhiteChocolate » 23 wrz 2019, o 14:10

Myślę, ze córka jest w stanie kupić sobie bieliznę. :) Poza tym lepiej by było iść normalnie do brafiterki żeby ją zmierzyła :)

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
WhiteChocolate
Miła Kobietka

Postprzez UlaM26 » 2 gru 2019, o 23:57

Ja natomiast mogę polecić Ci świetny sklep internetowy Valetta.pl ponieważ jest to jeden z nielicznych miejsc w którym robię tego typu zakupy, bo mogę liczyć na dobrą jakość, do tego piękne propozycje majtek oraz biustonoszy które nie tylko mi, ale również mężowi się podobają i też czuję się w nich po prostu dobrze przez cały dzień :)
UlaM26

Postprzez Rozalia132 » 26 mar 2020, o 10:45

Z tym sklepem co prawda nie miałam styczności, ale sama kupiłam ostatnio piękną bieliznę i koszulę nocna do karmienia w MissiSleepy. Mają piekne wzory, różne fasony no i materiał jest bardzo dobrej jakości. Polecam Ci zajrzeć na ich strone, na pewno znajdziesz coś dla córki, a pewnie również coś dla siebie :)
Rozalia132

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]