depilacja brazylijska - zapuszczanie wlosków

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

depilacja brazylijska - zapuszczanie wlosków

Postprzez Castore » 4 maja 2013, o 13:39

Mam nietypowe pytanie - nie chodzi mi o samą depilację tego typu, ale o zapuszczenie włosków - wiadomo, że muszą mieść np. pół cm, żeby dało się je złapać. Obecnie golę się maszynką, ale to zaczyna się robić uciążliwe. Zastanawiam się jednak, jak okropnie będzie to wyglądało, kiedy będę zapuszczać włoski. Fajnie, może miesiąc spokoju, a potem co? Dwa tygodnie buszu w takim miejscu? Seksu sobie nawet nie wyobrażam, czułabym się niekomfortowo. Stąd pytanie - co Wy robicie, gdy zapuszczacie włoski? Nie przejmujecie się i żyjecie jak zawsze? Co na to Wasi faceci?
Castore
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lut 2013, o 01:51

Re: depilacja brazylijska - zapuszczanie wlosków

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 5 maja 2013, o 12:09

To zależy od osobowości. Wiem, że mojemu mężowi nie przeszkadzałyby włoski i mnie też nie ale po pewnym czasie raczej by je zwyczajnie zgoliła bo dwóch miesięcy nie chciałoby mi się czekać aż urosną do odpowiedniej wielkości. Jestem niecierpliwa :x

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: depilacja brazylijska - zapuszczanie wlosków

Postprzez a_gatka » 5 maja 2013, o 18:11

To zależy, ile ci rosną. Jak zapuścisz za długie, to też niedobrze do takiej depilacji.
a_gatka
 

Re: depilacja brazylijska - zapuszczanie wlosków

Postprzez kamol91 » 29 sty 2014, o 18:30

Mojemu chłopakowi nie przeszkadzają włoski, lecz ja się czuję niekomfortowo z nimi. Dlatego często się golę. Zawsze robiłam to samemu lecz w najbliższy poniedziałek mam zamiar wybrać się do profesjonalistów w tej dziedzinie :SPAM . Liczę że oni mi zaproponują jakiś odpowiedni zabieg by przez dłuższy czas czuć się komfortowo. W końcu za niedługo są walentynki- jak ja lubię ten dzień :)

Ostatnio edytowano 29 sty 2014, o 20:28 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

kamol91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 23:14

Re: depilacja brazylijska - zapuszczanie wlosków

Postprzez redorange666 » 29 sty 2014, o 23:54

A ja lubię naturalne kobiety w tym miejscu.. no nie busz lat 70-tych ale kobieta ma wyglądać jak kobieta a nie jak dziewcynka.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: depilacja brazylijska - zapuszczanie wlosków

Postprzez a_gatka » 31 sty 2014, o 09:42

Ilu facetów tyle opinii :)
a_gatka
 

Re: depilacja brazylijska - zapuszczanie wlosków

Postprzez Agnieszka79 » 21 mar 2014, o 00:43

Może na czas zapuszczania warto zrobić sobie przerwę od "standardowego" seksu i zdecydować się na inne formy współżycia, np. na seks oralny...

Agnieszka79
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 mar 2014, o 00:28

Re: depilacja brazylijska - zapuszczanie wlosków

Postprzez rosiehw » 23 mar 2014, o 23:23

ja juz totalnie odzwyczailam sie od wlosow w tym miejscu. czuje sie nieswojo kiedy odrastacja i wlasnie zastanawiam sie nad laserem.
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: depilacja brazylijska - zapuszczanie wlosków

Postprzez Karolcia93 » 24 mar 2014, o 13:41

zgadzam się ja tez naienawidzę włosow w tym miejscu, w ogóle mogłabym generalnie urodzić się w jakimś indiańskim plemieniu, oni podobno nie mają żadnego owlosienia na ciele (oprócz włosów na głowie, brwi i rzęs) :D To idelane dla mnie, drażnią mnie włoski w jakimkolwiek innym miejscu... Orientujecie się ile kosztują takie zabiegi laserowe?
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: depilacja brazylijska - zapuszczanie wlosków

Postprzez Beatuś » 28 mar 2014, o 15:20

Wszystko zależy od rodzaju gabinetu i używanego laseru,
ja robiłam sobie głębokie bikini, to zapłaciłam 400zł
Beatuś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 09:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]