Depilacja systemem Harmony XL

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Depilacja systemem Harmony XL

Postprzez Mia » 31 sty 2013, o 14:03

Czy któraś z Was miała doświadczenia z zabiegami depilacji laserowej systemem Harmony XL? Jesli tak to jakie są Wasze opinie?
Mia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 10:21

Re: Depilacja systemem Harmony XL

Postprzez bettti86 » 4 lut 2013, o 12:00

nie miałam nigdy z tym do czynienia, jedyny zabieg depilacji laserowej jaki do tej pory miałam do laserowe usuwanie włosów z pach, na szczęście obyło się bez bólu, choć byłam w zasadzie na to przygotowana z uwagi na węzły chłonne, ale akurat ten laser LightSheer jest pod tym względem super i chyba najlepszy dla osób o niskim progu bólu, po dwóch zabiegach mam z włosami święty spokój, chcę sobie jeszcze zrobić nogi...tylko nie wiem jak wywalczyć podwyżkę u Szefa :roll: bo takie coś już kosztuje już troszkę więcej
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Depilacja systemem Harmony XL

Postprzez apollo » 5 lut 2013, o 12:37

Nie znam metody. U nas stosujemy Wosk do depilacji HB - efekt jest znacznie dłużej widoczny, niż przy standardowych metodach. Wiadomo - włoski usuwane są wraz z cebulką.
Obrazek
apollo
 

Re: Depilacja systemem Harmony XL

Postprzez gabisweet » 12 kwi 2013, o 12:00

Ja znam tę metodę, bardzo skuteczna i bezbolesna. Depilowałam łydki już jakiś czas temu, seria 4 zabiegów.Jestem bardzo zadowolona z tej metody i z pewnością skorzystam jeszcze w przyszłości z zabiegów wykonywanych tym sprzętem ;-)
gabisweet
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]