deweloper

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

deweloper

Postprzez tomzika » 9 lip 2019, o 12:52

Dzien dobry, dostalam w spadku spora ilosc pieniedzy i razem z moimi oszczednosciami starczy na fajne
mieszkanko. Jestem z Tarnowskich Gór i tam wlasnie szukam czegos odpowiedniego. Macie poleconych deweloperow?
tomzika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 10:49

Re: deweloper

Postprzez tomzika » 29 lip 2019, o 12:34

ciekawą oferte tego typu maja na https://osiedlesielanka.pl/ i warto się zapoznać
tomzika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 10:49

Re: deweloper

Postprzez pani_jeziora » 9 lut 2021, o 22:30

Chyba dosyć dobrą do zamieszkania lokalizacją są okolice Warszawy, spodobała mi się inwestycja Home Premium w Ożarowie Mazowieckim, patrzyłam, ze to osiedle które teraz maja w sprzedaży ma blisko szkoły, przedszkola, sklepy
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: deweloper

Postprzez Kajka » 21 lut 2021, o 20:06

A bierzesz pod uwagę Kraków? Mysle, ze warto bo jest to miasto biznesowe, inwestycyjne i studenckie. Zwroc uwage na bardzo fajna inwestycje - osiedle KRK, ktore jest nowoczesne i w swietnej lokalizacji.
Kajka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lut 2021, o 19:28

Re: deweloper

Postprzez rinsausa » 13 maja 2021, o 10:33

Sam zainwestowałem w mieszkanie w Krakowie przed tym dużym boomem, który jest teraz. I jestem zadowolony z tego ruchu.

Victoria Dom to warszawski deweloper mieszkaniowy, dzięki któremu spełnisz marzenia o wymarzonym mieszkaniu. Sprawdź jego ofertę https://www.victoriadom.pl/
rinsausa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 maja 2021, o 10:29

Re: deweloper

Postprzez espanka » 17 maja 2021, o 21:38

pani_jeziora napisał(a):Chyba dosyć dobrą do zamieszkania lokalizacją są okolice Warszawy, spodobała mi się inwestycja Home Premium w Ożarowie Mazowieckim, patrzyłam, ze to osiedle które teraz maja w sprzedaży ma blisko szkoły, przedszkola, sklepy

mam znajomych mieszkajacych w Ożarowie i sobie bardzo chwalą tą lokalizację, dojazd do Warszawy zajmuje im mniej niz pół godziny, jest dobre połączenie koleją wszedzie jest blisko
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: deweloper

Postprzez arniee » 27 maja 2021, o 21:50

Ja bym zaczął od sprawdzania ogłoszeń na portalach nieruchomości.
arniee
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:31

Re: deweloper

Postprzez schroeder.pauline » 24 sty 2022, o 00:09

Też obecnie jestem na etapie poszukiwań mieszkania od dewelopera. Nie jest to łatwa sprawa, ale mam nadzieję, że niedługo uda mi się coś wybrać ;) Może poprzeglądaj sobie jakieś strony internetowe z takimi mieszkaniami? Można ich trochę znaleźć. Ja tak działam i czuję, że jestem już coraz bliżej tego idealnego! ;)

Avatar użytkownika
schroeder.pauline
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 sty 2022, o 00:04
Lokalizacja: Katowice

Re: deweloper

Postprzez rogatka » 7 kwi 2022, o 12:24

W Krakowie przede wszystkim Fronton. Jak już decydujesz się na mieszkanie od dewelopera to wybierz takiego dewelopera, który od wielu lat jest na rynku i ma za sobą wiele inwestycji.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]