Dexter.

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Dexter.

Postprzez performa » 7 lip 2011, o 17:57

Czyli super serial. Ogląda ktoś? Ja jestem zakochana zarówno w serialu jak i w głównym aktorze, nigdy go wcześniej nigdzie nie widziałam, a szkoda, bo facet ma talent aktorski.
performa
 

Re: Dexter.

Postprzez joanna18 » 13 lip 2011, o 10:16

Tak widziałam kilka odcinków, jak dla mnie przerażający, jak mógł powstać taki scenariusz, moim zdaniem takie pomysły na scenariusz rodzą się w chorej głowie.
Zamiana ról jest ewidentna czarna owca jest w tym filmie pozytywną postacią - jak dla mnie to niezły miszmasz z mieszanymi uczuciami.
joanna18
 

Re: Dexter.

Postprzez Baśka1971 » 4 lut 2012, o 09:11

Mnie się bardzo podoba ten serial. Jest ciekawy i trzyma w napięciu. Dużo czarnego humoru i ciekawych przemyśleń narracyjnych głównego bohatera.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Dexter.

Postprzez BlackWolf » 15 cze 2015, o 03:50

Obrazek

Och tak, Dexter był świetnym serialem.
Sama postać Dextera była przeurocza :roll: (tak, wiem, że był seryjnym mordercą pozbawionym uczuć, choć zabijał według kodeksu ojca -czyli tylko złych ludzi, innych morderców). To całe jego naśladowanie emocji... I poczucie humoru, na którym nikt się nie znał. W gruncie rzeczy z sezonu na sezon, Dex stawał się coraz bardziej ''męski'' i jak typowy facet (romanse, ucieczka przed ojcostwem itd.). Stawał się bardziej ludzki niż w poprzednich sezonach -mechaniczny, poukładany, opanowany, bez słabości czy współczucia. Nabierał tego, czego w nim wcześniej brakowało jako w człowieku. Choć przyznam, że zszokowała mnie śmierć Rity.
Dobrze, że już nie robią więcej sezonów. Co za dużo, to staje się naciągane.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Dexter.

Postprzez Lena_Adams » 6 sty 2016, o 18:18

Mój drugi ulubiony serial (a przynajmniej 3-4 całkiem mocne sezony, później troche kapa). Dexter jest cudowny, super klimat
Avatar użytkownika
Lena_Adams
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 14:40
Lokalizacja: Katowice
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron