Dieta 1200 kalorii!

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dieta 1200 kalorii!

Postprzez kmartha » 6 sty 2012, o 19:02

Hej dziewczyny. Jest już rok 2012 i jak wiadomo wiele kobiet, dziewczyn postanawia schudnąć, by w wakacje świetnie wyglądać :)

Ja razem z siostrą zaczęłyśmy od 1 stycznia. Dziś jest 6 dzień naszej diety i muszę wam powiedzieć, że jest nieźle, a najlepsze jest to, iż nie głodzimy się. Jem o odpowiednich porach dnia, z umiarem. Wieczorami biegam po 2 km i ćwiczę brzuch, uda, ramiona i pupę. Rozpoczęłam dietę mając 50 kg (wzrost:163) Jestem tego świadoma, że jestem szczupła, ale problem polega na tym, iż zaniedbałam się i chciałam po prostu trochę odzyskać formę i przede wszystkim nie jeść słodyczy, albo chociaż ograniczyć, ponieważ bez tego nie mogę żyć. W ciągu tych 6 dni zjadłam 2 cukierki czekoladowe ;D

W tym roku idę na 2 osiemnastki i nie mam zamiaru odmawiać sobie tych pyszności, a potem znów kontynuuję dietę. Najważniejsze jest to, by nie wpadać w skrajność. Mam zamiar schudnąć zdrowo, by nie uzyskać efektu jojo, bez głodzenia się itp. Dążę do 45 kg. (polecam dietę 1200kalorii)

I teraz pytanie : Czy wy też chcecie dobrze wyglądać na plaży, czy też dążycie do wymarzonej sylwetki ?? Pozdrawiam, piszcie! :* :woman:
kmartha
 

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez dzo » 6 sty 2012, o 19:20

nie znam kobiety, która nie chciałaby wyglądać dobrze na plaży
dzo
 

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez kmartha » 6 sty 2012, o 19:21

dzo napisał(a):nie znam kobiety, która nie chciałaby wyglądać dobrze na plaży


no co Ty?
kmartha
 

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez dzo » 6 sty 2012, o 19:23

a Ty znasz takie ?
dzo
 

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez Joline » 24 lut 2012, o 20:08

kmartha napisał(a):Dążę do 45 kg.

kmartha napisał(a):Rozpoczęłam dietę mając 50 kg (wzrost:163)


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kmartha ja mam wzrost hm... dokładnie 165, przy wadze 60 kg, a Ty chcesz się odchudzać przy takiej wadze jaką posiadasz? Myślę, że na pewno nie masz skłonności do tycia, skoro Twoja waga wygląda tak, a nie inaczej ( jest rewelacyjna ). Ćwiczyć, owszem. Każda z nas powinna, ale w tym momencie powaliłaś mnie na nogi. Dosłownie.
Jeżeli czekają Cię 18-stki ( mnie zarówno też, w końcu rocznik 94 :D ) to powinnaś trzymać dietę tydzień przed imprezą, żeby pozwolić sobie na słodkości i ewentualnie alkohol, a waga potem pozostanie ta sama.
Poza tym , czy Ty przy 45 kg będziesz wyglądać rewelacyjnie? Uwierz mi, że nie . Ja tak samo dążyłam do Twojej wagi. I ją uzyskałam, ale jeśli zaniedbasz się chodź na tydzień, to oo, moja droga, wróci Ci efekt JoJo, czego nie życzę nikomu, bo dla mnie przy takim wzroście nie wystarczyło mi te 54 kg, wolałam schudnąć, myśląc tak samo jak Ty. Teraz chudnę , ale z głową i wiem, że będę musiała ćwiczyć regularnie, żeby pozbyć się niepotrzebnych kilogramów, a także będę musiała kontynuować to przez cały czas.
Tak, więc to Twój wybór, nie chcę Cię przestraszyć, ale ostrzegam tylko przed popełnieniem tego samego błędu ;]

Avatar użytkownika
Joline
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 18:08

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez Karola_Gl » 6 mar 2012, o 14:35

Witam,
szczerze to 45kg zależy od figury, niektóre dziewczyny wyglądają nieźle, bo np mają szerokie biodra i nie rzuca się to aż tak w oczy.
Natomiast jeśli dziewczyna jest osobą filigranową nie powinna dążyć do figury kościotrupa.
Jeśli chodzi o dietę uważam że jest to najlepsza dieta, można jeść większość składników, wystarczy liczyć, liczyć, liczyć .... No i do tego jest bardzo skuteczna, po diecie nie trzeba wiele, wystarczy przyzwyczajenie do nowego trybu odżywiania.
Pozdrawiam, i życzę wytrwałości.

Karola_Gl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 14:27

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez Baśka1971 » 8 mar 2012, o 08:39

Dieta nie powinna się opierać o liczenie kalorii. Raczej o bilans białka, tłuszczów i węglowodanów oraz o samo zróżnicowanie produktów, które spożywamy.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez WeselneZaplecze » 8 mar 2012, o 09:37

Co prawda zwracam uwagę na produkty i ich liczbę kalorii, ale robię to raczej z umiarem. Ogólnie staram się jeść mniej i zdrowiej.
WeselneZaplecze
 

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez szyms88 » 28 mar 2012, o 19:20

chyba chcesz z głodu umrzeć ... :|

szyms88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2012, o 19:05

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez tiya » 30 mar 2012, o 15:00

mam takie same cele, ale diety 1200kcal nie stosuję, nie dałabym rady liczyć kalorii, zresztą od dłuższego już czasu sądzę że to bezsens, stosuję dietę niskowęglowodanową, na tym można chudnąć bez liczenia i bez obawy o zdrowie :-)

bywam w:NuviaLab
tiya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 12:22

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez anzupapi » 17 kwi 2012, o 15:24

Cześć dziewczyny, chciałabym rozpocząć dietę 1200 kcal, ale nie mam zbyt mocnej motywacji zastanawiam się czy znalałaby się jakaś dziewczyna która jak ja chciał by schudnąć ale samej jest jej ciężko.
Już nie raz się odchudzałam ostatnia dieta jaką stasowałam to właśnie dieta 1200 kcal to był przed ciążą, teraz mam już 2 letnią córcię i 30 kg nadwagi, wiem że dla niektórych 1200 kcal wyda się głodówką ale ja na prawdę się nie głodziłam jadłam 5 posiłków dzienni a nawet czasami pozwalałam sobie na tafelek czekolady zamiast np. jogurtu i było spoko.
Muszę tu dodać ze wtedy nie ćwiczyłam a teraz tą dietę chce połączyć z różną formą aktywności mam tu przewidzianę bieganie chodzenie na nord-wokingu, pływanie, ćwiczenie w domu oczywiście nie wszystko na raz każdego dnia coś innego. :witch .

czekam na was że odpowiecie i przyłączycie się do mnie, na krytykę nie odpowiadam :knitting
anzupapi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 15:12

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez anzupapi » 17 kwi 2012, o 15:32

Cześć dziewczyny, chciałabym rozpocząć dietę 1200 kcal, ale nie mam zbyt mocnej motywacji zastanawiam się czy znalałaby się jakaś dziewczyna która jak ja chciał by schudnąć ale samej jest jej ciężko.
Już nie raz się odchudzałam ostatnia dieta jaką stasowałam to właśnie dieta 1200 kcal to był przed ciążą, teraz mam już 2 letnią córcię i 30 kg nadwagi, wiem że dla niektórych 1200 kcal wyda się głodówką ale ja na prawdę się nie głodziłam jadłam 5 posiłków dzienni a nawet czasami pozwalałam sobie na tafelek czekolady zamiast np. jogurtu i było spoko.
Muszę tu dodać ze wtedy nie ćwiczyłam a teraz tą dietę chce połączyć z różną formą aktywności mam tu przewidzianę bieganie chodzenie na nord-wokingu, pływanie, ćwiczenie w domu oczywiście nie wszystko na raz każdego dnia coś innego. :witch .

czekam na was że odpowiecie i przyłączycie się do mnie, na krytykę nie odpowiadam :knitting
anzupapi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 15:12

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez bettti86 » 3 sty 2013, o 10:24

ja jestem od wczoraj na diecie 1200 kal...mam silna motywację...były chwile, ze czułam lekki głód, ale zaspokajałam go wodą...jadłam praktycznie to co zawsze tylko w mniejszych ilościach...wyjdzie mi to na pewno na zdrowie, a jeśli do tego schudne to będę dodatkowo przeszczęsliwa
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez Modna26 » 29 kwi 2015, o 14:02

kiedyś stosowałam taka dietę i schudłam na niej 15 kg w trzy miesiące... starałam się jeść, ale liczyłam kalorie i to jest najgorsze...teraz wolę jeść normalnie oczywiście unikać słodyczy i gazowanych napoi , ale przy tym ćwiczyć i też jest taki efekt.
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: Dieta 1200 kalorii!

Postprzez Hadassa » 30 kwi 2015, o 12:06

bo to chyba najlepsza dieta ;) ŻP albo i ŻPP :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]