Dieta kliniki MAYO

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dieta kliniki MAYO

Postprzez mrowczin » 3 mar 2011, o 12:36

WITAM !!
Chcialam Wam "zapodać" dietę kliniki MAYO.Usłyszalam o niej kilka m-cy temu od kolezanki.Zobaczylam ja tydz temu przy prawie koncowej fazie i bylam w SZOKU !! Jestem niska osoba wiec przy wzroscie 156 i wadze 65:(:(:( nie wygladam najlepiej.Trzy m-ce temu rzucilam palenie ......efekt 10 kg poszlo jak z "bicza strzelił",wtedy kolzenki doradzily mi diete dr.Dukana nie bede sie rozpisywala ale o maly wlos a byla bym w szpitalu(kazdy reaguje inaczej) wiec sie poddalam i...... spotkalam Madzie ktora mi podsunela diete kliniki MAYO zaczelam wczoraj .....Trzymam kciuki za siebie i wszystkie odchudzajace sie "kobitki"..pozdrawiam.

Dietę tą można raz na 2 lata stosować.Broń Boże nikogo nie namawiam bokażdy ma swój rozum.A jakie Wy macie opinię,bo nie każdy organizm jest w stanie ja wytrzymac.
DIETA KLINIKI MAYO USA

13 DNI UBYTEK 7 - 8 KILO
Warunki
Ani kropli alkoholu, cukru, soli.
Poniższy zestaw potraw należy stosować bez zmiany kolejności, gdyż wtedy nastąpi zmiana przemiany materii. Po odbyciu diety można odżywiać
się normalnie. Jeżeli po upływie 2 lat zacznie przybywać na wadze można dietę powtórzyć.
W czasie trwania diety pić 1 - 1,5 litra wody przegotowanej lub mineralnej niegazowanej.

1 dzień - PONIEDZIAŁEK
Śniadanie: czarna kawa gorzka
Obiad: 2 jajka na twardo
Kolacja: duży kawałek gotowanego mięsa,sałata zakrapiana cytryną

2 dzień - WTOREK
Śniadanie: czarna kawa, suchar
Obiad: duży kawał mięsa(moze byc steksmazony ), sałata
Kolacja: kawałek szynki, kefir lub jogurt

3 dzień - ŚRODA
Śniadanie: czarna kawa, suchar
Obiad: seler gotowany obsmażany na oleju, pomidor, owoc
Kolacja: 2 jajka na twardo, kawałek szynki, sałata

4 dzień - CZWARTEK
Śniadanie: czarna kawa
Obiad: 1 jajka na twardo, filiżanka surowej tartej marchewki, kawałek żółtego sera
Kolacja: duża sałata, owoce, kefir lub jogurt

5 dzień - PIĄTEK
Śniadanie: filiżanka tartej marchewki skropionej cytryną
Obiad: duża chuda ryba gotowana lub smażona na oleju, pomidor
Kolacja: NIE JEMY

6 dzień - SOBOTA
Śniadanie: czarna kawa, suchar
Obiad: duży kawałek gotowanej kury, sałata
Kolacja: 2 jajka na twardo, filiżanka tartej marchewki

7 dzień ( 13 dzień ) - NIEDZIELA
Śniadanie: gorzka herbata
Obiad: kawałek gotowanego mięsa, owoc
Kolacja: normalna kolacja jak bez diety, ale bez przesady

Dni 1 - 6 traktować jako tydzień, następnie powtórzyć
Dzień 7 jest dniem 13 diety

POWODZENIA !!!!!!!
mrowczin
 

Re: Dieta kliniki MAYO

Postprzez Dziubas » 3 mar 2011, o 20:15

stosowałam kilka lat temu powyższą dietę... efekt jojo miałam szybciej niż ustawa przewiduje. Nie polecam generalnie.
Dziubas
 

Re: Dieta kliniki MAYO

Postprzez mrowczin » 4 mar 2011, o 15:50

Moze nie stosowalas sie do zasad w trakcie i juz po.....??
nie mozna przesadzac po zakonczeniu ...znam dziewczyny ktore ja stosowaly jak na rAzie jest ok (((( zobaczymy)))!?!?! Ja tam jestem optymistką ;)
POZA TYM MYSLE ZE PO KAZDEJ DIECIE WYSTEPUJE TAKI EFEKT(jezli nie pamietamy o kilku waznych zasadach ;) ) NIE ODCHUDZAMY SIE PO TO ABY ZARAZ "WSZAMIAC" ILE WEJDZIE .TESC KOLEZANKI KTORA DALA MI TA DIETE ROBIL JA KILKA LAT TEMU...
POZNIEJ ROWEREK,BASENIK I JEST OK (OCZYWISCIE NIE CHCE NIKOGO OBRAZAC)
POZDRAWIAM :)

START:2 MARZEC

WAGA POCZĄTKOWA______UBYŁO______CEL
______65 kg____________2,73 kg______55 kg :)
mrowczin
 

Re: Dieta kliniki MAYO

Postprzez Dziubas » 4 mar 2011, o 17:35

Być może ta dieta nie była dla mnie, a efekt jojo nie powstał od obżerania się czy coś, tylko ta dieta baaaardzo spowolniła mi przemianę materii i nie mogłam się normalnie wypróżnić. Cokolwiek nie zjadłam zostawało mi to w środku. Musiałam zastosować kurację przeczyszczającą, która spowodowała mi wiele boleści:) Najlepsza dieta to PŻ - połowę żreć:D
Dziubas
 

Re: Dieta kliniki MAYO

Postprzez dzo » 4 mar 2011, o 19:03

albo MŻ - mniej żreć 8-) 8-) ;)
dzo
 

Re: Dieta kliniki MAYO

Postprzez mrowczin » 4 mar 2011, o 19:44

Ja jak na razie nie mam problemow....te o ktorych wspomnialas mialam przy diecie dr.dukana.Wczoraj wyproznilam sie spoko(nie wiem co bedzie dalej)....Jestem pelna nadzieii ze bedzoe ok.A co do M.Ż (mniej żreć)nigdy nie jadlam duzo po rzuceniu palenia jakos tak szybciutko przybylo mi 10 kg :| i w tym caly problem !!!! pozdrawiam :) ;)
mrowczin
 

Re: Dieta kliniki MAYO

Postprzez Dziubas » 4 mar 2011, o 20:18

widocznie ta dieta nie była dla mnie;P Życzę Ci z całego serca powodzenia:) Mam nadzieję, że zrzucisz sobie te nadprogramowe kilogramy:) Jestem z Tobą;)
Dziubas
 

Re: Dieta kliniki MAYO

Postprzez mrowczin » 4 mar 2011, o 20:26

Dzieki wielkie :D :) pozdrawiam cieplutko :)
mrowczin
 

Re: Dieta kliniki MAYO

Postprzez dzo » 4 mar 2011, o 20:43

mrowczin napisał(a):A co do M.Ż (mniej żreć)nigdy nie jadlam duzo po rzuceniu palenia jakos tak szybciutko przybylo mi 10 kg :| i w tym caly problem !!!! pozdrawiam :) ;)


w tym wypadku "dużo" jest pojęciem względnym ;)
dzo
 

Re: Dieta kliniki MAYO

Postprzez mrowczin » 7 mar 2011, o 09:10

WAGA POCZĄTKOWA______UBYŁO______CEL
______65 kg____________3,24 kg______55 kg :) (I HOP) :happy
mrowczin
 

Re: Dieta kliniki MAYO

Postprzez dzo » 7 mar 2011, o 19:22

gratuluję ;)
dzo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]