dieta kopenhaska

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

dieta kopenhaska

Postprzez Malutka » 10 lip 2009, o 16:46

co sądzicie o tej diecie? słyszałam że jest bardzo wyczerpująca ale że są po niej efekty.
stosowałyście ją?widziałam listę dań...na śniadanie kawa z kostką cukru..bleee..nie lubię kawy..ale czego się nie robi by być piękną:)
Malutka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez Luniak » 10 lip 2009, o 17:41

jak dla mnie żadna dieta nie pomoże. Najlepiej wybrać się do dietetyka i dostosować dietę do naszego organizmu.
Luniak
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez Luśka » 17 lip 2009, o 19:56

no ja właśnie zaczęłam od poniedziałku kopenhaską...dziś piąty dzień za mną...a czuję się jakby ktoś mnie połknął...przeżuł...i wypluł...i tak w kółko..masakra z tą dietą...ale jak ważyłam się w środę to 2,5 kg mniej....woda spadła...zobaczymy co dalej..mam nadzieję że dotrwam do końca i nie umrę z wycieńczenia:) a potem podzielę się ile schudłam i czy warto:)
Luśka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 20:11

Sport i zero slodyczy mniej jesc ale wszystko byle w rozsadnych ilosciach .Duzo wody.
evka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez Luśka » 17 lip 2009, o 20:20

nie jem słodyczy od maja...nie jadam po 18, w miarę się ruszam(ale na razie na sporty nie miałam czasu) no i jakoś to nie dawało rewelacji...stąd chciałam spróbować tą dietę.
Luśka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 20:44

Sprubowac mozna tylko nie przesadz bo zdrowie najwarzniejsze zebys ino miala sile do nas wpadac na forum ;)
evka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez meredith » 17 lip 2009, o 21:22

eeeetam najlepsze jest karmienie piersią :) i spowrotem chudzinka po 2 miesiącach od porodu :D
meredith
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 21:46

O tak to swieta prawda 8-)
evka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez evka » 18 lip 2009, o 11:32

A JA SE CHWALE PRZEZ TYDZIEN SCHUDLAM 2 KG MOZE TO SZOK SKOK W DOL ALE JA SIE CIESZE BEZ DIET POPROSTU HERBATKA BEZ CUKRU KAWA TYLKO Z MLEKIEM NIE JEM PO 19 TYLKO WODA I SLODYCZE ODSTAWILA JEM LODY BEZ BITEJ SMIETANY HIHHI NO IDUZO JEZDRZE ROWERKIEM Z RODZINKA :D
evka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez hanka32 » 19 lip 2009, o 18:49

OGRANICZENIE SŁODYCZY I REZYGNACJA ZE SŁODKICH NAPOJÓW GAZOWANYCH TO PODSTAWA.WIEM COŚ O TYM BO SAMA TO STOSUJĘ.I ŻADNEJ OBFITEJ KOLACJI PO 19 DROBNA PRZEKĄSKA OWSZEM :?
hanka32
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez Luśka » 20 lip 2009, o 16:41

no i u mnie po kopenhaskiej:/ 7 dni za mną było...ale w nocy myślałam że umrę...ból wątroby, brzucha, głowy..i w nocy powiedziałam sobie dość! no ale 4,5 kg za mną:)mimo że minęło tylko 7 dni, ale zdecydowanie jej nie polecam!
Luśka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez evka » 20 lip 2009, o 20:02

Ja to bym sie tak nie katowala bo to napewno niema dobrego wplywu na zdrowie gratuluje ze tyle schudlas ale daj sobie z ta dieta spokój zapisz sie na basen pobiegaj w parku to tez pomoze :)
evka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez Luśka » 21 lip 2009, o 21:06

kupiłam sobie właśnie z moim mężczyzną rowerki:) no i robimy sobie długaśne spacerki do lasu:)
Luśka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez evka » 21 lip 2009, o 21:11

I TO JEST NAJLEPSZE CO MOGLISCIE ZROBIC BRAWO I PRZYJEMNYCH WYCIECZEK NA ŁONO NATURY HIHII :sex1
evka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez evka » 31 lip 2009, o 13:03

evka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez Luśka » 31 lip 2009, o 19:40

ile ja się naczytałam o takich dietach cud..jesz co chcesz..nie ćwiczysz...i chudniesz..normalnie cud :happy jeżeli się nie ćwiczy to się nie chudnie...bo zrzuca się tylko wodę...a podczas ćwiczeń zrzuca się tłuszczyk..więc nawet jeżeli ta dieta kosztowałaby 1zł to nie polecałabym bo rozregulujecie sobie metabolizm:) tak jak ja kopenhadzką....cud...schudłam 4,5 kg w tydzień a potem przybrałam 3...i szkoda mi tylko swojego organizmu że na takie głupotki go wystawiłam:)
Luśka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez evka » 31 lip 2009, o 21:37

no wiesz ja tez bym nie chciala byc krulikiem doswiadczalnym ja pilam herbate czerwona Pur-Erch dziala i nawet ja lubie :rower tez l;ubie :piesek spacer z moim psem to tez byl by niezly sport hihih ktory pomugl by mi spalic tluszczyk malpa na smyczy nie chce chodzic tylko latac delikatnie mowiac hiihih czlek umeczony jest jagby wspinal sie na giewont :o
evka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez puma.31 » 21 wrz 2009, o 12:15

Hejka ja dietę stosowałam tylko przez 6 dni później miałam imprezkę i po diecie bo jak wiesz nie wolno pić alkoholu ani nie wolno przekraczać zalecanych porcji ani ich sobie doprawiać wtedy się nie liczy i zaprzepaścisz wszystko dla mnie za dużo udręka chodzisz głodna zmęczona aha i stosujesz ja raz na rok częściej nie możesz na pewno tracisz dużo minerałów i witamin i trzeba pamiętać ze jak skończysz dietę to musisz zacząć następną by nie było efektu jojo np można stosować dietę 12oo kcal. No i najważniejsze podczas stosowania tej diety tracisz tylko wodę tkanka tłuszczowa pozostaje tak jak była powie ci to każdy dietetyk niestety taka jest prawda żeby tracić nasz kochany tłuszczyk to trzeba ćwiczyć najlepszy jest trening aerobowy czyli rower bieganie bieżnia orbiterek 30 min dziennie.
puma.31
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez pstro » 8 gru 2009, o 03:59

Po konsultacji z dietetykiem - nie ma nic głupszego, jak ta dieta
pstro
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez pstro » 3 maja 2010, o 21:18

Nie znam nikogo, komu nie wróciłyby kilogramy
pstro
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez babinka » 24 lip 2010, o 00:11

Ja też:) To oczywiste,że jesli się głodzisz( nie oszukujmy się , ta dieta jest po prostu głodówką) to w momencie gdy zaczynasz racjoanlanie sie odzywiać twój organizm pamiętając o tych wszystkich trudnych chwilach zaczyna gromadzić zapasy " na zaś":) Dlatego występuje efekt jo-jo. Takie diety spowolniają metabolizm
babinka
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez aura » 9 lut 2011, o 16:09

Raz sobie zrobiłam dietę kopenhaską i potem miałam ładne problemy z żołądkiem. Także doszłam do wniosku, że nie ma sensu się katować tymi cudownymi sposobami, które można znaleźć w Internecie, a lepiej jest po prostu zacząć się racjonalnie odżywiać. Do tego można również próbować jakichś wspomagaczy. Bardzo dobry jest proszek zasadowy Langsteiner. Dzięki niemu nie ma się takiego apetytu, a dodatkowo przyspiesza on przemianę materii. Także przy racjonalnym odżywianiu i odpowiednim treningu można zrzucić dodatkowych parę kilo.
aura
 

Re: dieta kopenhaska

Postprzez ekspert hapantoten » 20 mar 2012, o 14:55

Ta dieta ogranicza w jadłospisie wiele produktów będących źródłem witamin i minerałów niezbędnych, aby skóra, włosy i paznokcie pozostały zdrowe. W związku z tym aby oprócz nowej figury cieszyć się urodą warto sięgnąć po preparaty, które je wzmocnią i zadbają o wygląd. Najlepiej zwrócić uwagę na skład suplementów wybrać sprawdzone preparaty o potwierdzonej skuteczności. Obecnie najbogatszy skład ma Ha-Pantoten Optimum.
ekspert hapantoten
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 17:41

Re: dieta kopenhaska

Postprzez tiya » 30 mar 2012, o 15:16

akurat jeśli chodzi o tę dietę trwa ona tak krótko że do bardzo poważnych niedoborów witaminowo-minerałowych na niej nie dojdzie, problemem jest raczej niedobór makroskładników i niektórych roślinnych substancji biologicznie czynnych niż niedobory witamin i minerałów. Poza tym nie zapominajmy: to dieta oparta na jajach witamin i minerałów więc w niej nie brak, bo organizm bierze je z jajek. Sęk w tym że to ogólnie tak niezdrowa dieta, że trudno ją komukolwiek polecać. Nawet osobom zdrowym, bo to najlepszy sposób na rozwalenie sobie zdrowia (moim zdaniem, zresztą poczytajcie sobie o tych niby cud dietach >>> .......

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

bywam w:NuviaLab
tiya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 12:22
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]