Mały Głód :)

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Mały Głód :)

Postprzez asik91 » 15 gru 2011, o 14:17

Kochane co robicie/jecie na zabicie głodu ?
Ja mam chyba tak już rozepchany żołądek ,że cały czas chce mi się jeść ,a jeszcze nie długo święta :cooking
asik91
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez dzo » 15 gru 2011, o 16:29

jakieś przekąski jedz zdrowe najlepiej :D jakaś marcheweczka do przegryzania czy cuś :)
dzo
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez asik91 » 16 gru 2011, o 10:57

Wczoraj zrobiłam na przekąskę pieczonki :D
Nie mam silnej woli kurde :|
asik91
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez Hakiruono » 16 gru 2011, o 11:16

Ja zawsze serwuję sobie pełen talerz owoców. Taki "kopiasty" talerzyk pokrojonych owoców, które zjadam w ok. pół godziny. Na jakiś czas mam spokój. Szczególnie sycące są banany. :-)
Hakiruono
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez asik91 » 16 gru 2011, o 12:25

miska owoców mniam :D w polewie czekoladowej :lol:
asik91
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez dzo » 16 gru 2011, o 17:25

a co to te pieczonki ??
dzo
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez asik91 » 16 gru 2011, o 19:58

jak to nie jadłaś nigdy ??
ziemniaki buraki marchew boczek kiełbaska pieczone w garnku na ognisku,ale w domu normalnie na piecu też wychodzą pyszne. W górach mówią na to prażonki. A u nas na śląsku to pieczonki. :D
http://smak.malin.pl/dania-glowne/pieczonki-z-ogniska/ :cooking
asik91
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez dzo » 17 gru 2011, o 18:27

nie jadłam tego nigdy
dzo
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez Czarnowłosa<3 » 17 gru 2011, o 18:32

Proponuję picie dużych ilości wody, soków :P Mi zawsze pomaga :P Albo jem jabłka :P
Czarnowłosa<3
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez asik91 » 18 gru 2011, o 10:46

Pyszne , polecam jeszcze do tego kefir mniam :cooking
asik91
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez Czarnowłosa<3 » 18 gru 2011, o 14:18

A może jakieś tabletki na pohamowanie apetytu. :angrywife
Czarnowłosa<3
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez asik91 » 19 gru 2011, o 17:39

ooo tabletki bym mogła mieć, tylko zwykły lekarz może takie wypisać wiesz może ? :)
asik91
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 19:34

Mały głód zaspakajam jabłuszkiem :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Mały Głód :)

Postprzez anetakaleta » 28 paź 2013, o 16:06

najlepiej zrobić troszkę swobody z dietą i po świętowaniu wznowić dietę ;)

anetakaleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 paź 2013, o 16:02

Re: Mały Głód :)

Postprzez MarianAna » 29 paź 2013, o 14:05

Mały głód to coś normalnie jak w reklamie Danio. Swoją drogą to kreatywne mają te reklamy.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Mały Głód :)

Postprzez Madzior » 19 gru 2013, o 16:20

Mały Głód powinien być zwalczany delikatnymi przekąskami, a nie sięganiem po rozmaitości syte.
Madzior
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 15:56

Re: Mały Głód :)

Postprzez Mysienkaaa » 5 lut 2014, o 14:27

Delikatne przekąski to właśnie mordęga. Nie wolno podjadać. Woda, która zapycha. A najlepiej jeść 5 posiłków dziennie to powinno wystarczyć.
Mysienkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 13:59

Re: Mały Głód :)

Postprzez Mariolkaboz » 6 lut 2014, o 11:03

Lub delikatna suplementacja, która ma na celu poprawę samopoczucia i brak chęci do jedzenia.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Mały Głód :)

Postprzez KarolaLola » 7 lut 2014, o 16:03

Woda, napoje, coś zawierającego białko np. jogurt, kefir, ewentualnie owoce (ale rozsądnie, bo zawierają dużo cukrów), kawa (zmniejsza apetyt), a najlepszy jest ruch! :D Na pewno odwróci uwagę, a często po wysiłku nie jest się głodnym, do tego spalisz extra kalorie:)
KarolaLola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 lut 2014, o 15:55

Re: Mały Głód :)

Postprzez apollo » 14 lut 2014, o 12:00

Jeśli masz nadwagę, to zacznij brać foreverslim. Powinno ci to dać bardzo dużo, przede wszystkim znacznie lepiej będziesz się czuła. Ja w zasadzie dopiero na tabletkach potrafiłam się opanować i nie jeść tego co szkodliwe. Wtedy chudłam - szkoda tylko że nie zastosowalam tego znacznie wcześniej ;/
apollo
 

Re: Mały Głód :)

Postprzez malinka 61 » 14 lut 2014, o 15:20

apollo napisał(a):Jeśli masz nadwagę, to zacznij brać foreverslim. Powinno ci to dać bardzo dużo, przede wszystkim znacznie lepiej będziesz się czuła. Ja w zasadzie dopiero na tabletkach potrafiłam się opanować i nie jeść tego co szkodliwe. Wtedy chudłam - szkoda tylko że nie zastosowalam tego znacznie wcześniej ;/

Widzę że jesteś konsultantką , te tabletki nie pomagają , wiele osób już wydało spore pieniądze ,rezultaty beznadziejne , odchudziły swoje kieszenie , ćwicząc i bez tabletek również schudniemy i przynajmniej zdrowie swoje nie zrujnujemy :angrywife :angrywife :evil: :evil:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Mały Głód :)

Postprzez Mariolkaboz » 14 lut 2014, o 16:57

Nie potrzebnie się denerwujesz. I rzucasz zdania pisane na wyrost. Suplementy działają i nie muszą być "nie zdrowe" jak to je przedstawiłaś. Kwestia tego, że dzielą się one na czystą chemię i takie, które są uzyskiwane na bazie naturalnych składników. Patrz każdy organizm potrzebuje odpowiednich składników do zdrowego funkcjonowania abyś nie czuła zmęczenia potrzebujesz magnezu, abyś miała prawidłowo dotleniony organizm potrzebujesz żelaza. Nie zawsze organizm jest wstanie z naturalnych metod (żywienie) wygenerować odpowiednie liczby potrzebnych mu składników. Podobnie wygląda to w przypadku odchudzania. Są ściemniane produkty, ale są też na bazie naturalnych produktów, które stymulują metabolizm: gorzka pomarańcza, pieprz, zielona herbata, imbir i wiele, wiele innych. Gdybyś chciała przestrzegać diety, musiałabyś wydać kilkaset złotych, dobry suplement ma te składniki w sobie i regeneruje zapotrzebowanie naszego organizmu. Możesz nie wierzyć, ale to tak samo jakbyś nie wierzyła w działania lekarstw. Problemem jest to, że ludzie nie rozumieją znaczenia słowa suplement.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Mały Głód :)

Postprzez joasia007 » 14 lut 2014, o 23:13

ja lubię środki naturalne, a co uważacie o różowej soli himalajskiej, która podobno też dobrze działa na "mały głodek" ;p dodana do posiłków głównych ^^
joasia007
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:18

Re: Mały Głód :)

Postprzez lissa » 24 lut 2014, o 23:21

ja przegryzam suszone owoce, batoniki niskokaloryczne np z sante, czasami bakalie. ale głównie to jogurt i duzo wody :)
lissa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 16:46

Re: Mały Głód :)

Postprzez joasia007 » 25 lut 2014, o 19:06

dziś kupiłam te batoniki niskokaloryczne go on sante i są naprawde pycha, także dzięki lissa :D
joasia007
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:18
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]