Diety nie isteniją

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Diety nie isteniją

Postprzez Beata333 » 5 cze 2011, o 19:44

Są to tak na prawdę wymyslone orzez kogoś nawyki zywieniowe po których stosowaniu nasz organizm się zmienia. Jednak nie ma takiej diety po której zakonczeniu stosowania nie przygniótł by nas efekt jojo. Ja juz próbowałam wszytskiego i wiem że bez ćwiczen dieta nic nie pomoże! Polecam wszhytskim tym którzy chca schudnąć za małe pieniądze stronke ........tam możecie sobie taniu wykupywać karnety na fitness siłownie aerobik itp. Ja obecnie chodze na basen i fitness i czuje sie wspaniale:)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Beata333
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez eveline » 10 cze 2011, o 12:38

Najlepsza dieta jaką "wymyślono" to po prostu jeść trochę mniej, a przede wszystkim jeść regularnie, o w miarę stałych porach, najlepiej pięć razy w ciągu dnia, ostatni posiłek nie później niż o g.19.
Z doświadczenia własnego i paru koleżanek wiem, że to działa :)
eveline
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 19:26

mi się ostatnio podobał tekst Dżoany Krupy, która stwierdziła że zjedzenie czekolady od czasu do czasu nie zaszkodzi żadnej diecie :D czasem chyba nie warto sobie wszystkiego odmawiać, coś z życia się należy ;)
mikiqu
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez puszapek » 12 cze 2011, o 12:11

Dieta nie jest czymś, co pomoże nam w 100% z naszym tłuszczykiem, czy innym mankamentem, przecież dieta idzie razem z ćwiczeniami i ten kto myśli, że samymi płatkami ryżowymi, czy warzywami na parze zmieni swój wygląd - ten się myli.
Zresztą to także zależy od człowieka, jego metabolizmu.
Zazwyczaj jednak jest tak, że człowiek sie dobrze odzywia, potem schudnie i zaczyna jeść jak wcześnie, jaki w tym sens???
puszapek
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez eveline » 21 cze 2011, o 15:49

Głodzenie się czy odmawianie sobie absolutnie wszystkiego słodkiego, tuczącego, itd. na co każdy normalny człowiek ma czasami ochotę nie zaprowadzi do niczego dobrego.
Trzeba zarówno mądrze(!) odżywiać się, jak i ćwiczyć, uprawiać jakichś sport lub po prostu być chociaż w minimalnym stopniu aktywnym fizycznie w tygodniu.
eveline
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez babyisback » 23 cze 2011, o 13:36

Jest tyle zasad, których by trzeba przestrzegać, żeby zdrowo żyć, że w końcu na ich realizowanie życia by zabrakło -,-
babyisback
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez dzo » 23 cze 2011, o 14:14

babyisback napisał(a):Jest tyle zasad, których by trzeba przestrzegać, żeby zdrowo żyć, że w końcu na ich realizowanie życia by zabrakło -,-


otóż to :lol: ja czasami żyję chwilą i po prostu oddaję się różnym przyjemnościom bo życie przeminie mi w mgnieniu oka a później tylko będę żałować że nie zrobiłam tego czy tamtego
dzo
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Maniana » 27 cze 2011, o 13:36

Fakt faktem, nie ma co jak chciałoby się w 100% żyć zdrowo i ekologicznie to życia by zabrakło :P Jednak nie ma się co łamać specjalnie. Ja zakończyłam kilka dni temu dietę 36s i waga zmalała o 6kg, jak na razie bez strasznego efektu jojo. Jem w miarę normalnie z zachowaniem oczywiście regularności, a waga stoi w miejscu. Oczywiście poczekam jeszcze trochę z prorokowaniem, że jednak się da ale jestem dobrej myśli. Ostatecznie zawsze można przeprowadzić się do puszczy, wykopać ziemiankę i spożywać tylko i wyłącznie korzonki :P Ale taka perspektywa raczej mnie nie rajcuje :P
Maniana
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Adantatri » 30 cze 2011, o 08:03

Hej
Ja osobiście uważam , że odchudzanie się i głodowanie jest nieludzkie !
Używam niezawodnego sposobu , ostatni posiłek jem o 18 później nić + Dużo sportu , ruchu !
Jeżdżę na rowerze , chodzę na siłownie i jem to co chcę :D Nie będę sobie odmawiała przecież :) W każdym bądź razie nie ma coś się katować dietami!
Adantatri
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez panibiszkopcik » 25 lip 2011, o 09:28

a jak sądzicie czy na dietę i odżywianie ma wpływ to w czym i jak się gotuje? stoję właśnie przed dylematem czy kupić coś co ma mi pomóc w kuchni i zdrowym odżywianiu ale nie wiem czy to nie kolejny chwyt reklamowy niczym dieta cud :) osobiście uważam podobnie, że diety nie istnieją, liczy się regularne jedzenie i zróżnicowana dieta produktowa, no ale wydaje się logicznym, że to w jaki sposób przyrządzamy nawet najzdrowsze jedzenie ma również wpływ na to jak wyglądamy czy chudniemy , jeśli którąś z Was ma jakieś doświadczenia ze stosowaniem w kuchni sprzętu varadero to proszę o opinię :)
panibiszkopcik
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez dzo » 27 lip 2011, o 12:33

panibiszkopcik napisał(a):a jak sądzicie czy na dietę i odżywianie ma wpływ to w czym i jak się gotuje? stoję właśnie przed dylematem czy kupić coś co ma mi pomóc w kuchni i zdrowym odżywianiu ale nie wiem czy to nie kolejny chwyt reklamowy niczym dieta cud :) osobiście uważam podobnie, że diety nie istnieją, liczy się regularne jedzenie i zróżnicowana dieta produktowa, no ale wydaje się logicznym, że to w jaki sposób przyrządzamy nawet najzdrowsze jedzenie ma również wpływ na to jak wyglądamy czy chudniemy , jeśli którąś z Was ma jakieś doświadczenia ze stosowaniem w kuchni sprzętu varadero to proszę o opinię :)


przestań już z tym spamem :angrywife :angrywife
dzo
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez mysiogonek » 2 wrz 2011, o 10:47

wlasciwie wszystko mozna nazwac dieta :D to tylko psychiczne nastawienie...
mysiogonek
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez crazzz » 6 wrz 2011, o 21:14

uwazam ze dieta jest naprawde wazna. ale prawda tez jest taka, ze dieta bez cwiczen sensu nie ma...
crazzz
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez dione » 22 wrz 2011, o 13:16

Teraz tych diet jest naprawdę sporo, także można się pogubić czy któraś jest skuteczna, czy nie. Trochę rozjaśnić w głowie na ten temat może książka "Które diety naprawdę działają?". Można ją ściągnąć za darmo ze strony ... Jest tam sporo przydatnych porad dla każdego, kto chcę zrzucić zbędne kilogramy.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
dione
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez slonce123 » 27 wrz 2011, o 12:35

dla mnie tez diety nie istnieja ! zawsze wierzylam w cos takie jak liposukcja,zaczelam czytac na roznych forach i stronach rozne infor. i z tego wynika,ze naprawde sie oplaca.sama jestem po zabiegu liposukcji kawitacyjnej. znalazlam oferte na ...i polecam kazdemu przy kosci!


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
slonce123
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Oczarovana » 13 paź 2011, o 15:55

Adantatri napisał(a):Hej
Ja osobiście uważam , że odchudzanie się i głodowanie jest nieludzkie !
Używam niezawodnego sposobu , ostatni posiłek jem o 18 później nić + Dużo sportu , ruchu !
Jeżdżę na rowerze , chodzę na siłownie i jem to co chcę :D Nie będę sobie odmawiała przecież :) W każdym bądź razie nie ma coś się katować dietami!



Jak najbardziej, diety nie istnieją, liczy się tylko normalne zdrowe odrzywianie ale bez żadnej przesady oraz DUUUUŻO RUCHU !
Oczarovana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 paź 2011, o 15:35

Re: Diety nie isteniją

Postprzez selena » 25 lis 2011, o 13:29

Wiadomo, że trzeba połączyć parę aspektów, żeby skutecznie schudnąć. Dlatego pomyślałam o turnusie odchudzającym w Primavera SPA, gdzie przy danej diecie, również korzysta się z różnego rodzaju zabiegów wyszczuplających. Wszystko oczywiście pod okiem dietetyka. Taki sposób odchudzania może być całkiem ciekawy.
selena
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez speedy » 30 sty 2012, o 21:08

Też tak uważam, że dobra dieta to brak diety. Jeśli odżywiamy się racjonalnie, sięgamy po dużą ilość warzyw i owoców, pijemy wodę - moją ulubioną jest staropolanka, do tego prowadzimy aktywny tryb życia, wówczas jesteśmy na dobrej drodze do tego, aby ładnie wyglądać:)
speedy
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez Aldonka09 » 1 lut 2012, o 15:04

Nie wieżę w żadne diety cud. One działają tylko na krótką metę. Myślę, że najlepsza dieta to zdrowy rozsądek i umiar.
Aldonka09
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez ence » 3 maja 2012, o 12:59

wg mnie dieta to styl życia, nie uda nam się żyć ciągle z kartką i wg rozpiski przygotowywać posiłków na całe życie. Trzeba zmienić nawyki i styl życia jeżeli che się utrzymać wymarzoną wagę. Myślę, że jak ktoś cały czas łoi napije gazowane na zmianę z hamburgerami i czekoladą to jak sobie zrobi mały detoks to potem nawet nie ma na to ochoty. Pierwszym etapem diety powinno być oczyszczanie.
ence
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez fiksi » 3 maja 2012, o 23:24

Aldonka09 napisał(a):Nie wieżę w żadne diety cud. One działają tylko na krótką metę. Myślę, że najlepsza dieta to zdrowy rozsądek i umiar.


oczywiscie, ze tak jesli u kogos problemy z waga nie lacza sie np. z problemami z hormonami.

Czasem mozna wspomoc sie jakimis suplementami, ale zawsze trzeba dzialac kompleksowo.
fiksi
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez ence » 4 maja 2012, o 11:49

ja używałam suplementów, które właśnie pomogły mi oczyścić organizm.
ence
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez fiksi » 4 maja 2012, o 14:03

u mnie suplement zadzialal przy hamowaniu apetytu na lakocie, ktore uwielbiam:P
fiksi
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez ence » 5 maja 2012, o 14:58

to głównie dzięki zawartości chromu. choć widziałam tam też inne składniki, które mogą być za to odpowiedzialne :)
ence
 

Re: Diety nie isteniją

Postprzez fiksi » 5 maja 2012, o 18:07

chrom faktycznie wspomaga walke z nadmiernym apetytem i jeszcze poprawia wyglad skory.
fiksi
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron