Dlaczego boli?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Dlaczego boli?

Postprzez birgitte » 27 mar 2012, o 22:40

Hej, mam trochę bolesny problem, jak wynika z tematu.
Mam 21 lat i jestem dziewicą, tak wiem gdzie ja się uchowałam? :) Jednak ostatnio z moim facetem podjęliśmy decyzję, że TO zrobimy. Jednak kiedy przyszło co do czego, poczułam taki ból, że o mało nie zemdlałam i to zaraz przy wejściu, co raczej nie jest normalne, W końcu zupełnie do niczego nie doszło. Oczywiście oboje stwierdziliśmy, że należy z tym poczekać. Druga sprawa to wszelkiego rodzaju zbliżenia. Zdarza się tak, że przy zwykłym buziaku i delikatnych pieszczotach odczuwam ból w wewnętrznych narządach kobiecych, który można porównać kolokwialnie do 'wkładania na siłę zardzewiałego pręta', co eliminuje mnie z ciągu dalszego pieszczot. Bardzo prosiłabym o pomoc, jeżeli któraś z Pań wie, czym to może być spowodowane. Inaczej grozi mi wizyta u ginekologa, od której każda dziewczyna broni się jak może :)
birgitte
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 22:27

Re: Dlaczego boli?

Postprzez mycha25 » 28 mar 2012, o 07:37

Od wizyty u ginekologa i tak się nie uchronisz więc lepiej idż się przebadaj i będziesz miała spokój. Ginekolog też człowiek :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Dlaczego boli?

Postprzez monia83 » 28 mar 2012, o 18:09

Czemu "grozi Ci wizyta"? Wg mnie mając 21 lat, już dawno powinnaś była mieć przynajmniej jedną wizytę u ginekologa za sobą, a teraz już regularnie chodzić na badania co roku :) Tak jak napisala Mycha, to też człowiek, popytaj koleżanek, poczytaj na necie i wybierz takiego ginekologa lub ginekolożkę która ma najlepsze opinie i idź, nie ma na co czekać :)

A skoro odczuwasz ból nawet przy pieszczotach, czyli już przy jakimś początkowym podnieceniu i pobudzeniu narządów to też z niczego się raczej nie bierze, więc ginekolog jest tym bardziej wskazany, poważnie! :) Trzymam kciuki i powodzenia :)

monia83
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 01:58

Re: Dlaczego boli?

Postprzez Lily of the Valley » 9 kwi 2012, o 13:10

Ja tam się nie wymiguję od wizyt u ginekologa, niedługo muszę iść po raz czwarty i nie ma w tym nic złego. Powinnaś jak najszybciej popędzić do pierwszej lepszej przychodni, gdzie przyjmą Cię może i na następny dzień. Umówisz się z pielęgniarką o tej i o tej godzinie, weźmiesz ze sobą kartę czipową i to będzie tyle :P. Samo badanie ginekologiczne to tylko formalność, nie ma powodów do obaw, zajmuje to naprawdę bardzo krótko.
Lily of the Valley
 

Re: Dlaczego boli?

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 23:03

Mnie przy pierwszym razie tez rozrywało, ale po paru razach przeszło.
A co do bólu przy podnieceniu, to czasem się tak zdarza z bardzo silnego podniecenia.
Ale jeśli ten ból jest na prawdę silny, to do lekarza ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Kdonna08