Dlaczego mamy się ograniczać

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dlaczego mamy się ograniczać

Postprzez annia » 31 maja 2011, o 18:14

Hej,

Jestem tu nowa, jednak przeglądając forum zauważyłam, że prawie wszystkie męczycie się na różnych dietach. Inne próbują 'chemii' na odchudzanie. Wiadomo, że utrata wagi jest najważniejsza ale dlaczego nie zrobić tego zdrowo ??. Są różne sposoby i wiadomo, że aktywność fizyczna jest najważniejsza - tu nie ma żadnych dyskusji czy wymówek. Drugą sprawą jest odżywianie. Można jeść i zdrowo i smacznie przy tym nie eliminować: warzyw, pieczywa, nawet słodkich koktajli... Ja korzystam z czegoś co nazywa się .... Zaraz pewnie pojawią się komentarze, że nie ma nic za darmo ale warto sobie pomóc, szczególnie kiedy można przerzucić odpowiedzialność za trzymanie się diety na kogoś innego :)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
annia
 

Re: Dlaczego mamy się ograniczać

Postprzez dzo » 31 maja 2011, o 18:23

Nikt tu się nie męczy na dietach tylko rozmawia o nich ;) ;)

A skoro jest to twój pierwszy post tutaj to nie musisz od razu spamować ;) ;)
dzo
 

Re: Dlaczego mamy się ograniczać

Postprzez Awoqa » 14 cze 2011, o 10:22

A po co są diety ? po to żeby schudnąć, problem w tym, że dużo osób próbuje zmniejszyć wagę kosztem własnego zdrowia, a nie mądrze poukładanych i zdrowych posiłków.
Awoqa
 

Re: Dlaczego mamy się ograniczać

Postprzez eveline » 14 cze 2011, o 12:01

Jeść w stałych odstępach czasu, najlepiej pięć razy dziennie i już powinny być pierwsze efekty. Nie trzeba nawet (przynajmniej na początku) wprowadzać żadnych restrykcji w kwestii tego, co się je. Najpierw zacząć od jedzenia częściej, a mniej.
eveline
 

Re: Dlaczego mamy się ograniczać

Postprzez aptekarz77 » 14 cze 2011, o 19:05

Warto żeby młode dziewczyny czytały takie posty jak powyżej. Ciary po plecach przechodzą jak na innych forach dziewczyny piszą o zmuszaniu się do wymiotowania itp..
aptekarz77
 

Re: Dlaczego mamy się ograniczać

Postprzez eveline » 16 cze 2011, o 10:55

Dokładnie. Niektórzy naprawdę doprowadzają siebie do sytuacji, która może skończyć się fatalnie dla ich zdrowia.
eveline
 

Re: Dlaczego mamy się ograniczać

Postprzez pisska » 7 lip 2011, o 10:47

Ludzie są mało edukowaniu na temat zdrowego życia i odżywiania któro nie jest wcale takie złe. Zdrowe jedzienie to dobre smaczne jedzenie. Ograniczenia są w głowie.
pisska
 

STOP!!!

Postprzez swallow » 1 sie 2011, o 19:27

Diety sparwiają ze jestesmy nieszczesliwe :):):)
ale cos za cos nie :P:P

Ja jem duzo a i tak jestem chuda jak patyk bleee :(
swallow
 

Re: Dlaczego mamy się ograniczać

Postprzez dzo » 2 sie 2011, o 10:10

swallow po co tworzysz kolejny wątek ?? jest tu takich masa ;)

łączę tematy
dzo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]