Dlaczego mężczyzni kłamią

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dlaczego mężczyzni kłamią

Postprzez Qxxina » 14 gru 2012, o 16:47

Witam drogie Panie. Jak wy myślicie dlaczego mężczyźni nas okłamują?
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: Dlaczego mężczyzni kłamią

Postprzez paralotnia » 14 gru 2012, o 16:49

Nie zauważyłam, by mężczyźni kłamali częściej niż kobiety. Tego typu stawianie sprawy powoduje narastanie wzajemnych animozji.
paralotnia
 

Re: Dlaczego mężczyzni kłamią

Postprzez elzbieta45 » 27 sty 2013, o 15:43

klamia jedni i drudzy . a pewnie dlatego ze niepotrafimy sie przyznac i stawic czoła prawdzie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dlaczego mężczyzni kłamią

Postprzez Lilianka 15 » 27 sty 2013, o 18:00

Nie bardzo rozumiem sensu tego watku męzczyzni tak jak i kobiety okłamują nie ma tutaj co
ujednostronniać ,ale skoro załozyłaś taki wątek może napiszesz skąd pomysł na napisanie takowego co się stało?
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25

Re: Dlaczego mężczyzni kłamią

Postprzez elzbieta45 » 27 sty 2013, o 18:05

czy nie jest tak . zarowno kobiety okłamuja , jak i mezczyzni . czyz kobieta jest lepsza bo niekłamnie . nie kazdy okłamuje bo boi sie przyznac do prawdy i stawic jej czoło
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dlaczego mężczyzni kłamią

Postprzez aga.ta » 30 sty 2013, o 11:54

byłam z facetem, który kłamał notorycznie, teraz mam nadszczerego - i tu, i tu są słabe punkty (w pierwszym przypadku - bardziej oczywiste :))
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: Dlaczego mężczyzni kłamią

Postprzez jasmine » 30 sty 2013, o 13:15

A prawda jest taka, że czasami kłamstwa (ale drobne) są potrzebne. I to nie tyle co typowo skłamać, tylko "ominąć trochę prawdę".
Z drugiej strony, jeśli mężczyzna notorycznie kłamie, to może warto dociec dlaczego?
A reguły nie ma. Kłamią i kobiety i mężczyźni.


http://tarotjasmine.pl/
jasmine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 12:57

Re: Dlaczego mężczyzni kłamią

Postprzez bettti86 » 31 sty 2013, o 12:01

bo się nas boją...i boją się tego jak zareagujemy na prawdę
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Dlaczego mężczyzni kłamią

Postprzez natalia11kck » 12 lut 2013, o 21:55

bettti86 napisał(a):bo się nas boją...i boją się tego jak zareagujemy na prawdę


Święta prawda.
Mojemu raz się zdarzyło, a [otem przyznał się, ze bał się mojej reakcji i nie chciał, żebym marudziła, tym bardziej, że nic się nie stało ;)

Zdarza się :)
natalia11kck
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 23:49

Re: Dlaczego mężczyzni kłamią

Postprzez qca » 16 lut 2013, o 03:22

Żołnierz dziewczynie nie skłamie…

Chociaż nie wszystko jej powie – mówią słowa piosenki. I to jest właściwa nuta, na której powinien nauczyć się grać każdy mężczyzna. Kłamstwo jest czymś w istocie swej obrzydliwym i lepkim. O wiele lepiej jest nie mówić wszystkiego, choć czasami jest to, przyznaję, niesłychanie trudne, bo kobiety potrafią zadawać dziesiątki pytań jedno po drugim. W takich sytuacjach należy zwykle ładnie się uśmiechać i uważnie patrzeć na ścianę nad głową naszej ukochanej. To zawsze skutkuje, choć czasem możemy za to dostać w gębę. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Możemy się wtedy unieść świętym gniewem i nie odzywać przez tydzień lub miesiąc, zależnie od tego, jak święty był gniew.

sexshop mas barato - PozdrawiamOla1kr1b
qca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 03:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]