Dobra wyciskarka do soków

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Dobra wyciskarka do soków

Postprzez Marysia77 » 7 lis 2014, o 12:55

Kochani chciałabym, aby powstał ciekawy wątek związany z sokowirówkami. Mam nadzieję, że podzielicie się ze mną swoimi spostrzeżeniami. Chciałabym bardzo polecić wam wyciskarkę do soków, którą kupiłam w sklepie SPAM. Czy ktoś z was miał z tym sprzętem do czynienia? Jeśli tak to z pewnością wiecie o co chodzi. Ja kocham pić soki i uważam, że taki sprzęt w domu to podstawa. Jeśli mamy dzieci to już w ogóle. Sprzęt pierwsza klasa, a do tego nie ma tak intensywnych obrotów jak zwykła sokowirówka... a pewnie wiecie, że im większe obroty tym większe ciepło, które pozbawia witamin z owoców i warzyw. Jak dla mnie ten sprzęt jest najlepszy.

Ostatnio edytowano 7 lis 2014, o 13:07 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: polecasz wyciskarkę czy stronę ? linki są kasowane
Marysia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 mar 2014, o 09:51

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez Tyfusek28 » 7 lis 2014, o 15:45

Ja mam sokowirowke Obrazek. Zdecydowanie bardziej polecam samej robic soki niź kupowac w sklepie. Moje córki je uwielbiaja i pomagaja mi :):) a sama sokowirówka jest mała,zajmuje malo miejsca, tylko warczy jakos za glosno :P:P

My kind of love
Avatar użytkownika
Tyfusek28
Fajna Kobietka
 
Posty: 139
Dołączył(a): 25 paź 2014, o 12:30

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez enina » 29 sty 2015, o 12:04

Wyciskarka do soków , a sokowirówka to zupełnie coś innego. Miałam kiedyś sokowirówkę i poza głośną pracą, robiła mi także niezły zamęt w kuchni. Sprzątania po robieniu soków było co nie miara, a tu coś chlapnęło , a tu wyskoczyło, może dlatego, że posiadałam bardzo stary model sokowirówki? Teraz posiadam wyciskarkę do soków firmy Hurom pionową (kupiona w sklepie puregreen), jest rewelacyjna, zajmuje niewiele miejsca, cichutko pracuje, ma szeroki otwór wsadowy.
enina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 sty 2015, o 15:00

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez karolynaa » 3 lut 2015, o 12:33

Ja zaczęłam korzystać z sokowirówki od początku roku, kiedy dostałam taką pod choinkę :) Powiem Wam, że dzisiaj sobie nie wyobrażam jak ja mogłam nie pić na śniadanie świeżego soku prosto z owoców! To tak świetnie oczyszcza organizm i wpływa na samopoczucie :))) Naprawdę, wszystkim polecam. Model mojej sokowirówki to Bosch MES 25A0.
karolynaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lut 2015, o 17:48

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez rewelka_ » 9 lut 2015, o 11:26

Wyciskarka i sokowirówka to dwie różne rzeczy. Mam elektryczna wyciskarkę do cytrusów zakupioną jakiś czas temu w Biedronce za ok 30zł i czesto wyciskam sobie soczki z pomaranczy i grejfrutow, ale mam tez taka mała reczna wyciskarke i uzywam jak dodaje troche sokow do koktajli owocowych - ogolnie takie wyciskarki fajna sprawa :D

________________________________________________
www.rewelka-testuje.blogspot.com
Avatar użytkownika
rewelka_
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 16:25

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez Lemilla » 9 lut 2015, o 22:09

Dawno ją kopiłaś w tej biedronce? To taka promocja była czy są dostępne cały czas? Za 30zł też bym chętnie spróbowała :)

Avatar użytkownika
Lemilla
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20 gru 2014, o 19:40

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez rewelka_ » 10 lut 2015, o 13:01

Ojj juz jakiś czas temu, ale z tego co kojarze, to w Biedronce czesto wracaja rozne urzadzenia ktore kiedys byly dostepne.

________________________________________________
www.rewelka-testuje.blogspot.com
Avatar użytkownika
rewelka_
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 16:25

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez reno » 11 lut 2015, o 00:32

Do niedawna myślałam, że najróżniejsze wyciskarki, młynki do jakiejś soczewicy czy inne latające talerze to jedna wielka strata czasu. Minimum efektu przy maksimum bałaganu w kuchni i zmywania. Aż znajomi zaprezentowali mi w akcji wyciskarkę kuvingsa. Szok! Już zaoszczędziłam prawie tysiąc na zakup.

Pozdrawiam reno
Sklep Sarmata.pl
reno
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 13:21

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez reno » 11 lut 2015, o 00:45

Aha. Cena, niestety, nie z biedronki... :(

Pozdrawiam reno
Sklep Sarmata.pl
reno
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 13:21

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez olis929 » 10 wrz 2015, o 15:06

A czy ktoś może korzystał z wyciskarki Russell Hobbs? Właśnie się zastanawiam nad jej zakupem, bo wygląda porządnie i cena nie jest ogromna
olis929
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 15:04

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez Woli » 10 wrz 2015, o 17:45

Ja mam taką jeszcze starą na rączką - coś jak maszynka do mięsa. Mimo lat nadal działa dobrze.
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez Milka24 » 21 wrz 2015, o 16:20

Cześć :), wiem co to znaczy szukać dobrej wyciskarki. Miałam jedną, ale przepuszczała mase owoców i trzeba było oddać (teściowej :P ). Teraz mam bardzo fajną, nareszcie jak wrzucam owoce to mam sok, a nie papkę. Wyciskarka od Gorenje, ale nie pamiętam modelu, jak ktoś będzie potrzebował, to poszukam:).
Milka24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 wrz 2015, o 14:41

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez Jagoda31 » 3 gru 2015, o 07:25

Ja jakiś czas temu rozglądałam się za wyciskarką i powiem Wam,że wcale nie musi być to nie wiadomo jak drogi sprzęt..... Przecież wystarczy się wybrać do pierwszego lepszego sklepu z agd na mieście aby sobie zobaczyć,ze są bardzo różne wyciskarki w różnych cenach. Oraz nie muszą być tak dużo droższe od sokowirówek.....
Sama kupowałam w sklepie rtv Euro agd. Mają tam bardzo wiele tego typu sprzętów. Zdecydowałam sie na model marki Philips. Kosztował mnie niecały 1000 zł ale jest to porządnie wykonana wyciskarka, bardzo wygodna oraz sklep Euro daje mozliwość brania na raty. Kupiłam tam ją na 50 rat 0%....
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez Ivette » 1 lut 2016, o 12:45

Russel Hobs myślę że to fajny pomysł, bardziej przystępny ale ciekawe jak u niego z wyciskaniem np kiełków lub podobnych rzeczy.Ja polecam jednak zainwestować w porządny sprzęt. Ostatnio mocno zagłębiłam się w temat i po głębszej analizie zdecydowałam się na kupno wyciskarki wolnoobrotowej firmy Hurom HQ, koszt to około tysiaka. Teraz codziennie rano robie sobie i rodzinie zdrowe soczki bez tysiąca barwników i innych śmieci i nawet dzieciaki chętnie piją np. z jabłuszka. Myje moment, składam też
Ivette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 sty 2016, o 18:55

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez rudowlosa » 24 lut 2016, o 00:36

Jagoda31 napisał(a):Ja jakiś czas temu rozglądałam się za wyciskarką i powiem Wam,że wcale nie musi być to nie wiadomo jak drogi sprzęt..... Przecież wystarczy się wybrać do pierwszego lepszego sklepu z agd na mieście aby sobie zobaczyć,ze są bardzo różne wyciskarki w różnych cenach. Oraz nie muszą być tak dużo droższe od sokowirówek.....

przy wyborze wyciskarki do soków bardzo wiele znaczenia ma ilość obrotów na minutę, praktycznie im mniej tym lepiej, bo wtedy temp pracy jest mniejsza, i wiecej witamin pozostaje w cennym dla nas soku

te tanie urzadzenia moga pracowac szybko, a wtedy sok nie bedzie wiele sie roznil od tego z sokowirowki czy kartonu

Woli napisał(a):Ja mam taką jeszcze starą na rączką - coś jak maszynka do mięsa. Mimo lat nadal działa dobrze.

zapewne,
a ile soku pozostaje w pulpie ?
po uzyciu dobrej wyciskarki nie powinno sie dac wyciskanc z resztek ani grama soku wiecej
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez apart » 24 lut 2016, o 17:53

czytałam artykuł o tych wyciskarkach, a sokowirówka. faktycznie sokowirówki dużo mają niezużytych odpadów,z całym mnóstwem witamin. wyciskarki górą!
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez rudowlosa » 8 mar 2016, o 22:56

pozostaje tylko kwestia wyboru marki i modelu, jakies propozycje ? tylko nie interesuje mnie produkt mango
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez apart » 14 mar 2016, o 16:45

nie nie, telezakupy -nie! ;] ale szczerze powiem,że te modne i reklamowane marki jak philips itp,też nie są jakieś rewelacyjne, cena,za jakosc...-srednio
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez rudowlosa » 16 mar 2016, o 00:38

a wyciskarka Muke ?
juz w paru galeriach handlowych widziałam ich stoiska, jakieś opinie ?
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez apart » 29 mar 2016, o 13:30

ja nie znam, ale chętnie bym obejrzała dobrą prezentacje... trzeba chodzic po galeriach :D
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez rudowlosa » 19 kwi 2016, o 23:13

SPAM raczej popatrz na ten link, dobra prezentacja produktu, taką mam


RACZEJ LINKOW NIE WKLEJAMY
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez apart » 26 kwi 2016, o 21:23

nawet podeslać linku nie można, ale nie szkodzi , wygooglowałam po nazwie ... troche cena wysoka,nie wiem czy kasa warta ?chociaz w sumie inne marki sa jeszcze drozsze
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez rudowlosa » 27 kwi 2016, o 00:14

rudowlosa napisał(a):RACZEJ LINKOW NIE WKLEJAMY

ok

apart napisał(a):nawet podeslać linku nie można, ale nie szkodzi , wygooglowałam po nazwie ... troche cena wysoka,nie wiem czy kasa warta ?chociaz w sumie inne marki sa jeszcze drozsze

no właśnie w tym rzecz, muke jeszcze do niedawna kosztowała ponad 2 tyś zł, teraz 1700zl, nie jest tania, ale w porównaniu do innych marek jest nawet tańsza
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez apart » 3 maja 2016, o 20:31

rudowlosa napisał(a):no właśnie w tym rzecz, muke jeszcze do niedawna kosztowała ponad 2 tyś zł, teraz 1700zl, nie jest tania, ale w porównaniu do innych marek jest nawet tańsza
promocje zawsze przyciagają ;] czytałam,że czwarte sito tez można dokupić?
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Dobra wyciskarka do soków

Postprzez rudowlosa » 3 maja 2016, o 23:23

tak, 3 sita sa w standardowym zestawie, czwarte sito się dokupuje, to typowo sito do sorbetów, masła orzechowego, takie bardzo drobne
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]