dobra żywność to dieta

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

dobra żywność to dieta

Postprzez Julija » 25 kwi 2013, o 23:21

słyszałam ostatnio że zdrowa i dobrej jakości żywność jest szybciej spalana przez organizm niż żywność chemiczna , sztuczna... więc udałam się do sklepu SPAM w Warszawie ponieważ mają tam zdrową i wysokiej jakości żywność, i jak się okazało można odżywiać się na prawdę smacznym jedzeniem i nie tyć przy tym ;) a najlepsze że dowiedziałam się o wielu daniach jak np homar czy kawior o których nigdy nie słyszałam... a tam to mają ;)

Ostatnio edytowano 26 kwi 2013, o 08:36 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Julija
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 15:38

Re: dobra żywność to dieta

Postprzez Hadassa » 26 kwi 2013, o 08:36

każdy organizm jest inny .. wiec nie każdy sposób żywienia jest dobry dla kazdego.. Grunt to dobrać coś odpowieniego dla siebie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: dobra żywność to dieta

Postprzez bettti86 » 30 kwi 2013, o 09:50

dobra zdrowa żywność, a żywność ekologiczna to dwie różne rzeczy
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: dobra żywność to dieta

Postprzez tusia25 » 1 maja 2013, o 21:31

ja także uważam że dobra, zdrowa ,przede wszystkim, żywność to dobra dieta:) A co to jest ten sklep SPAM? to sklep czy restauracja? Owoce morze akurat uwielbiam:)) ale jak dotąd to w sumie tylko na BioBazarze kupowałam, bo tak to się boję w jakichś supermarketach..
tusia25
 

Re: dobra żywność to dieta

Postprzez Iwona Waleczko » 22 maja 2013, o 17:42

A mają tam ostrygi bo akurat poszukuję i nie mogę znaleźć ?
A co do zdrowej żywności to faktycznie od chemii się tyje a zdrowa żywność bez przetworzenia to najlepsze żywność jaka może być ale do tego nie potrzebujesz specjalnych sklepów. Wystarczy wybierać odpowiednie z zwykłego supermarketu a nie to co kusi i co oferują.

Iwona Waleczko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 16:55

Re: dobra żywność to dieta

Postprzez mysiawwr » 23 maja 2013, o 15:01

oczywiście, dobra żywność to dieta. Jeśli się dobrze odżywiasz, to ciało również się do tego ustosunkuje. Ja już mam to za sobą, bo sylwetkę mam taką jaką chciałam, korzystałam z SPAM - różne rodzaje diet, dla każdej Kobiet. Ogólnie marka EatZone jest dla Kobiet ;)

Pozdrawiam i powodzenia ! :)

Ostatnio edytowano 23 maja 2013, o 15:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mysiawwr
 

Re: dobra żywność to dieta

Postprzez hania30 » 27 maja 2013, o 20:05

Dieta to 60% sukcesu, ważny jest także dobry trening. By uzyskać efekt należy dbać o dietę a także o dobrze ułożony i SYSTEMATYCZNY trening. Niestety nie ma nic za darmo :)
hania30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 19:43

Re: dobra żywność to dieta

Postprzez kasiaasia » 27 maja 2013, o 22:02

Ja mogę polecić coś takiego jak zarodki pszenne. Paczka kosztuje 2-3 zł a witamin ma chyba najwięcej ze wszystkich takich "płatkowatych". Ja to jem z jogurtem.

kasiaasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 15:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: dobra żywność to dieta

Postprzez Ewita » 28 maja 2013, o 15:20

Polecam wdrążenie do codziennego jadłospisu zielonych warzyw - głównie brokuły!:) Jabłka są również świetnym sposobem na dostarczenie do organizmy błonnika i tzw. "odtruciu" go!
Ewita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 13:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]