Nowy Rok to nowa figura-ramiona, nogi

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Nowy Rok to nowa figura-ramiona, nogi

Postprzez grazynate » 7 sty 2015, o 11:54

babeczki, witam Was noworocznie! Nowy rok czyli postanowienia, mam nadzieję, że tym razem dotrwam! W tym roku jadę wreszcie na wymarzony urlop, wymarzony… tylko sylwetka do bikini nie ta ;( moim największym problemem są obwisłe ramiona (ogólnie ręce mam dość szczupłe!) i grube nogi…Co byście polecały? Jakiś sprzęt (ćwiczeń na siłowni się wstydzę i chyba już tego nie zmienię)? i w ogóle czy możliwe jest, że osiągnę jakieś efekty do lata??
grazynate
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 sty 2015, o 11:50

Re: Nowy Rok to nowa figura

Postprzez badgirl23 » 7 sty 2015, o 14:11

Efekty osiągnąć jest bardzo prosto, jednak szkoda, że nie chcesz udać się na siłownię. Nawet jeśli sama nie masz planu treningowego można skorzystać z pomocy trenerów na miejscu. Ewentualnie poznać tam ludzi, którzy podpowiedzą Ci co i jak robić :) Siłownia nie gryzie - wręcz przeciwnie, to bardzo miłe miejsce. A oprócz siłowni? Przede wszystkim kontroluj żywienie - nie mówię tu o jakiś specjalnych dietach, ale spróbuj np. do obiadu nałożyć jedną łyżkę ziemniaków mniej niż zwykle. Nie dojadać, nie przegryzać przy gotowaniu. Do lata też bieganie przyniosłoby efekty, wyrabia pośladki, uda i łydki, ramiona też pracują - jeśli chcesz poprawić efekty, biegaj z obciążnikami na nadgarstkach (chociaż po 0,5 kg). Poczytaj - sposobów jest dużo i nie wszystkie są drastyczne :)

Avatar użytkownika
badgirl23
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 lut 2014, o 11:12

Re: Nowy Rok to nowa figura-ramiona, nogi

Postprzez paulka » 12 sty 2015, o 10:31

Pewnie, że tak! Tylko duuuużo wytrwałości życzę! Musi byc od razu sprzęt? Nie próbowałaś ćwiczeń np. Chodakowską, Mel B? Są różne programy, na poszczegolne partie mięśni :)
paulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 gru 2014, o 11:53

Re: Nowy Rok to nowa figura-ramiona, nogi

Postprzez Laurita69 » 13 sty 2015, o 15:05

Ja też biorę się do roboty - zdrowa dieta, ćwiczeń więcej niż w poprzednim roku, zero słodyczy - chyba że baaardzo okazjonalnie, jako forma nagrody :) myślę że to dobry sposób na zdrowie i ładną figurę.

Laurita69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 sty 2015, o 14:56

Re: Nowy Rok to nowa figura-ramiona, nogi

Postprzez grazynate » 20 sty 2015, o 17:18

Nie przekonują mnie takie ćwiczenia jak Chodakowska, co prawda nie próbowałam, ale jednak nigdy nie lubiłam tego typu ćwiczeń :(
grazynate
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 sty 2015, o 11:50

Re: Nowy Rok to nowa figura-ramiona, nogi

Postprzez Ania_ABCfitness » 21 sty 2015, o 18:00

Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może być orbitrek, łączy on w sobie cechy bieżni, rowerka i steppera, dba więc o kompleksowy trening. Używając rączek urządzenia pracują zarówno górne, jak i dolne partie ciała, a dodatkowo ćwiczenia na orbitrekach nie obciążają stawów tak bardzo jak np. bieganie. Chcąc osiągnąć efekty jeszcze szybciej, możesz do ćwiczeń zasadniczych dołożyć jakieś krótsze, modelujące programy. Powodzenia!

Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl/
Ania_ABCfitness
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 13:58

Re: Nowy Rok to nowa figura-ramiona, nogi

Postprzez wiktoriazak » 22 sty 2015, o 12:59

Najważniejsze jest zmiana nawyków żywieniowych! Od tego warto zacząć :)
Zacznij gotować potrawy bardziej lekkostrawne( nie smażone), ogranicz słodycze, zastąp je np suszonymi owocami, no i koniec ze słonymi przekąskami :) Do tego co najmniej 1,5 litra wody dziennie i to już połowa sukcesu, do tego stopniowo ćwiczenia i efekt do lata gwarantowany a i samopoczucie będzie o wiele lepsze :)
Pozdrawiam!

wiktoriazak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 12:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy Rok to nowa figura-ramiona, nogi

Postprzez frytka » 22 sty 2015, o 19:08

Oj tak moja poprzedniczka napisała złote myśli. Tylko dobrze aby wcielić je w życie.
frytka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 sty 2015, o 12:52

Re: Nowy Rok to nowa figura-ramiona, nogi

Postprzez umrzecZmilosc » 25 sty 2015, o 13:32

Zapisz się na aerobik! np. polączony jest czasami z tae-bo, ja chodzę i dostaję w kość. Nie wstydź się to najważniejsze, sama sie wstydzilam, ale szybko sie przyzwyczailam. Co do Chodakowskiej moja instruktorka mówi, że jest przereklamowana, i partaczy dużo ćwiczeń. Wykup karnet! po aerobiku mozesz pojsc na silownie i pocwiczyc na hantelkach. Nie bedziesz umiala, poprosc kogos o pomoc, np. instruktora, jak go nie ma, jakiegos fajnego chlopaka :D
Wierze w Ciebie !
umrzecZmilosc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sty 2015, o 13:19

Re: Nowy Rok to nowa figura-ramiona, nogi

Postprzez allison » 30 sty 2015, o 17:07

Dziewczyny a co myślicie o wczasach odchudzających? Jako taki wstęp i naukę do odchudzania, bo nie wierzę, że kilogramy zgubione w tydzień lub dwa nie wrócą ;)
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Nowy Rok to nowa figura-ramiona, nogi

Postprzez Pam_ela » 9 lut 2015, o 10:51

Koleżanka byla na takich wczasach nad morzem i sobie chwaliła :) ale wszystko pewnie zalezy od odpowiedniej organizacji, trzeba poczytac opinie, popytac znajomych :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników