Dobre kosmetyki naturalne

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez bojowniczka » 26 sty 2022, o 00:20

na notino jest duzy wybór kosmetykow z bielendy :)
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez majkusia » 27 sty 2022, o 00:06

bojowniczka napisał(a):na notino jest duzy wybór kosmetykow z bielendy :)


ooj tak :D to fajna strona, wybor jest ogromny, czesto tam zamawiam i fajne jest to ze przesylka za darmo przy zakupach za stowke
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez marlena77 » 29 sty 2022, o 17:30

jak dobre to z bielendy krem eco sorbet oparty w 97% na składnikach naturalnych uwielbiam go
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez olcia993 » 1 lut 2022, o 15:28

BAKUCHIOL od Bielendy, to swietne naturalne kosmetyki do cery dojrzałej. oczywiscie sa to kosmetyki naturalne ( tylko takie kupuje)
olcia993
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 09:26

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez Laraka » 25 sie 2022, o 14:47

Jak szukacie kosmetyków naturalnych, to koniecznie odwieźcie sklep Szklany Składziki - https://szklanyskladzik.pl/. To moja ulubiona drogeria. Są tam naturalne kosmetyki od najlepszych polskich producentów tego typu produktów. Wszystko super opisane, skład, działanie - wiadomo na co się zdecydować. Kosmetyki wysokiej jakości, z naturalnych i ekologicznych składników. A także znajdziecie tam produkty w duchu zero wast.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez StanisLawk113 » 27 paź 2022, o 08:36

W dobrych kosmetykach naturalnych szukaj takich składników jak olej z wiesiołka, oliwa z oliwek, aloes, olej z dzikiej róży, olej z pestek winogron, olej z nasion konopi, olej lniany, olej słonecznikowy, olej z awokado, ekstrakt z pestek grejpfruta i ekstrakt z liści oliwnych.
StanisLawk113
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 paź 2022, o 08:28

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez Podróżniczka123 » 8 lis 2022, o 16:09

Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne to ja bardzo polecam suplementy od Fora Merz Spezial, mega cena jak za taki dobry skład. Jeśli będziecie mieć możliwość przetestowania to jak najbardziej polecam
Podróżniczka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lis 2022, o 14:37

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez AKrol » 17 lis 2022, o 11:04

Ja do pielęgnacji twarzy i ciała wybieram kosmetyki marki Bielenda Professional. Są to kosmetyki profesjonalne i ja przekonałam się do nich właśnie podczas zabiegów w jednym z salonów. Można je kupić bez problemu w sklepie online Na szczęście w sklepie online https://onlyprof.pl/brand/1-bielenda-professional Doskonale sprawdzają się w domowej pielęgnacji. Oczywiście wybór jest bardzo duży i każdy, niezależnie od tego jaką ma cerę (naczynkową, suchą, odwodnioną, tłustą, mieszaną, wrażliwą) znajdzie coś idealnego dla siebie. Sa tam także dostępne kosmetyki idealne po różnego typu zabiegach medycyny estetycznej, czyli wtedy gdy skóra wymaga szczególnej uwagi i pielęgnacji.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez zosiasamosia » 30 sty 2023, o 13:57

Świetne kosmetyki naturalne ma Bielenda. Kupuje od lat. W niemal 100 % ma naturalne składy i jest łatwo dostępna - ja kupuje najczęściej w Rossmanie :) teraz używam linii Coconut Milk, obłędnie pachnie kokosem. Mam od nich serum i krem kokosowy do twarzy.
zosiasamosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 gru 2022, o 16:28

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez Klaudina » 5 lis 2023, o 23:27

Bardzo cenię sobie naturalną pielęgnację, szczególnie jeśli chodzi o higienę intymną. Tutaj z czystym sumieniem polecę żel Cudo Intima. W kosmetykach do makijażu czasem przymykam oko na skład, ale też nie maluję się często, czy mocno.
Klaudina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 23:36

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez Hanulec » 16 gru 2023, o 18:48

Z naturalnych kosmetyków super są z Orientany.Np. do włosów to są moje hity. Nie wysuszają skóry głowy, nie powodują świądu ani nic z tych rzeczy. Bardzo polecam na wypadanie włosów czy osłabienie
Hanulec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 mar 2020, o 20:18

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez mandzia » 30 sty 2024, o 00:07

Z naturalnych kosmetyków uwielbiam Olejek Busajna. Mega nawilża, pięknie pachnie. Skóra po nim jak wyprasowana
mandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 sty 2024, o 23:59

Re: Dobre kosmetyki naturalne

Postprzez wielguska » 24 lut 2024, o 23:43

Z naturalnych kosmetyków uwielbiam balsam kokosowy Pahwash z mango. Wspaniały zapach, super nawilża, nawet najbardziej przesuszoną skóre, łagodzi podrażnienia. Mój numer 1
wielguska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 lut 2024, o 23:27
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]