Dobry DJ na wesele

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Dobry DJ na wesele

Postprzez Fijałka87 » 11 sie 2021, o 11:23

Stwierdziliśmy z narzeczonym, że taką kluczową kwestią jeśli chodzi o nasze wesele będzie ogarnięcie dobrej muzyki. Jeśli pod tym kątem jesteście w stanie coś pod tym kątem polecić to dajcie znać. Najlepiej kogoś z Kujawsko – Pomorskiego, kto nie tylko będzie puszczał muzykę, ale będzie w stanie też jakoś poprowadzić zabawę, będzie w stanie pod tym kątem także coś gościom zaproponować.
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59

Re: Dobry DJ na wesele

Postprzez gromix » 16 sie 2021, o 14:23

Dobry DJ na weselu to podstawa. Ja ostatnio byłam na weselu i pierwszy raz bawiłam się tak dobrze, ale to właśnie dzięki temu, że fajny DJ był.

gromix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sie 2021, o 14:21
Lokalizacja: Łódź

Re: Dobry DJ na wesele

Postprzez Natasza36 » 25 sie 2021, o 13:22

Jak chodzi o Kujawsko – Pomorskie to zdecydowanie polecam akmusic.pl i pana Krajewskiego. Świetny kontakt z panem Adamem, goście bawili się doskonale, świetne podejście do klienta z jego strony a jednocześnie próba szukanie takich rozwiązań, które będą w trakcie zabawy łączyć i sprawią, że inni także do takiej zabawy będą chcieli się dołączać.
Natasza36
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 cze 2021, o 15:57
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]