Dom

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Dom

Postprzez dominika10 » 21 gru 2021, o 16:18

Cześć, chciałabym kupić dom w Krakowie i szukam dobrego biura nieruchomości. Słyszałam od szwagierki, że jej bardzo pomogło biuro abcdom i szybko znalazła swój wymarzony dom. Znacie, macie jakieś opinie na jego temat?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Dom

Postprzez kobietawielepiej » 3 lip 2022, o 00:25

Osobom, które chcą sprzedać nieruchomość tj. dom, działkę, mieszkanie polecam skup nieruchomości, który był dla mnie wręcz wybawieniem. Miałam problem ze sprzedażą mieszkania po cioci. Okazało się, że wiele formalności nie zostało dopilnowanych, do tego mieszkanie wymagało remontu. Na szczęście gdzieś na forum znalazłam informację, że taki skup funkcjonuje i od razu postanowiłam się z nimi skontaktować. Warto wypełnić formularz na stronie https://123skupnieruchomosci.pl/ i dokonać bezpłatnej wyceny naszej nieruchomości.
kobietawielepiej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 maja 2022, o 21:04

Re: Dom

Postprzez Xenalia » 10 sie 2022, o 22:50

Jeśli już mowa o nieruchomościach, to warto podkreślić ,że dziś budując nowy dom warto pomyśleć o pompie ciepła i fotowoltaice, wiele firm oferuje takie instalacje i montaż, warto zajrzeć na strony Polenergia Fotowoltaika, montują nie tylko fotowoltaikę, ale również pompy ciepła, wiele osób wypowiada sie na ich stronie w superlatywach sa zadowoleni z ich usług.
Xenalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]