Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Pam_ela » 31 sie 2015, o 10:47

To prawda, że peeling nie załatwi sprawy w 100% - to taka zewnętrzna metoda. Nic nie jest najlepsze jak zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna, ale czasami to tez nie pomaga i warto wesprzeć się zabiegami w gabinetach medycyny estetycznej. Ja jestem dość szczupła, nie miałam nigdy problemów z wagą, ćwiczę jem zdrowo, ale cellulit na udach ciągle mi się pojawiał. Zafundowałam sobie na uda zabieg z fal akustycznych i rewelacja - czasami trzeba trochę naturę wspomóc :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez rudadagusia » 31 sie 2015, o 11:26

Ktoś tu zapomniał napisać, że również odpowiednie nawodnienie organizmu jest kluczem do sukcesu!
rudadagusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sie 2015, o 11:22

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Lagenko_pl » 8 wrz 2015, o 10:52

Akurat peeling z kawy czy stosowanie cytryny to tylko półśrodki,powinnyśmy zacząć przede wszystkim od dobrej i sprawdzonej diety przy czym nie zapominać o tym aby pić dużą ilość wody i być aktywną fizycznie,bo w praktyce ma to ogromne znaczenie i przekłada się na efekty.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Pam_ela » 28 wrz 2015, o 22:01

Owszem regularna atywność fizyczna tak, ale jak można sobie pozowlić na takie przyjemności w gabinetach spa, to czemu nie :) Ja chętnie korzystam z takich dobrodziejstw w mojej ulubionej klinice :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Mała_Kaśka » 29 wrz 2015, o 07:59

Wszelkiego rodzaju masaże są super, ja czy to pod prysznicem czy tak o po prostu lubię szczotkować ciało taką szczotką do ciała Brista. Jej zastosowanie zwiększa przyswajalność substancji oraz mikroelementów ze stosowanych kremów, balsamów bądź olejków.
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Lagenko_pl » 7 paź 2015, o 14:59

Z domowymi sposobami walki z cellulitem bywa różnie,w moim przekonaniu są one średnio skuteczne i tutaj musimy przede wszystkim zainwestować w dobrej jakości kosmetyki naturalne,być aktywnymi fizycznie i zdrowo się odżywiać. Po jakimś czasie otrzymamy efekt,ale tylko jeżeli zachowamy systematyczny trening.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Modna26 » 2 gru 2015, o 13:39

ten peeling kawowy to fajna sprawa też stosuje. Wiecie , że kawa ogólnie wykorzystywana jest w wielu dziedzinach. Od wielu lat ma zastosowanie w kosmetyce. Chciałam wam powiedzieć, że również wpływa na redukcję cellulitu. Czytałam ostatnio na stronie SPAM jak szukałam sposobu na pozbycie się cellulitu i jak wejdziecie w zakladkę kawa , a uroda to się same przekonacie jaka cudowna jest kawa.

Ostatnio edytowano 2 gru 2015, o 18:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez mocca » 23 mar 2016, o 01:27

lubię peeling kawowy i stosuję go dość często. Stosuję go również z racji złej tolerancji skóry na drogeryjne kosmetyki. Fusy kawy mieszam z olejkiem pod prysznic balneum i tak myję całe ciało. Skóra po takim peelingu jest dobrze nawilżona a stary naskórek dobrze usunięty. Uwielbiam ten peeling :)
mocca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 mar 2016, o 15:38

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Bronita » 23 mar 2016, o 10:40

Ja też próbuję domowych sposobów. Co jakiś czas robię sobie peeling z fusów kawowych ;) (i tak mam odpadki w ekspresie) ;)
Bronita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 10:27

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez czesława1 » 31 mar 2016, o 09:52

Bronita napisał(a):Ja też próbuję domowych sposobów. Co jakiś czas robię sobie peeling z fusów kawowych ;) (i tak mam odpadki w ekspresie) ;)

Też robię peeling z kawy :)

Avatar użytkownika
czesława1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Wrażliwa » 12 kwi 2016, o 20:02

Peeling z fusów kawy bardzo lubię, ale dodatkowo robię naprzemienne prysznice i stosuję serum wyszczuplające z Eveline. Efekt jest, ale i tak nie do końca zadowalający.
Wrażliwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Obcasy.pl » 18 kwi 2016, o 10:09

Nie tylko cellulit jest problemem. Aby wyglądać dobrze i zdrowo, musimy zadbać też o jędrność i sprężystość skóry, bo cóż z tego, że zniknie nam pomarańczowa skórka, gdy nasza własna skóra nie będzie wyglądała dobrze? Dlatego zamiast skupiać się tylko na jednym problemie, warto spojrzeć nań szerzej i działać kompleksowo ;) To tak jak ze sprzątaniem - gdy odkurzymy dywan, a cała reszta pokoju będzie tonąć w kurzu i nieporządku, czysty dywan nie zmieni niczego... :sprzata: ]:-)
Obcasy.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 13:40

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez masażystka83 » 30 sie 2016, o 14:36

Jestem pewna, że same masaże nie czynią cudów. potrzebna jest odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna. Jednak warto skorzystać z niesamowitej mocy masaży! Tylko nie w zaciszu domowym, ale w salonie u profesjonalistów! Masaż antycelulitowy, odchudzający to na przykład masaż udvartana. Jest masaż oczyszczający, stosuje się w nim naturalne sproszkowane zioła. Spróbujcie!

Orientalny klimat masaży i innych zabiegów na ciało w http://biointus.lublin.pl/.
masażystka83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 sie 2016, o 13:59

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez lovecaffe » 30 sie 2016, o 15:22

Ja robię peeling z kawy ziarnistej Lavazzy. Jest kapitalny! A ten aromat, który wydobywa się podczas kąpieli jest po prostu orzeźwiający. No i przede wszystkim taki peeling jest mega skuteczny.

Ekspres do kawy Jura to najlepszy zakup tego roku! Codziennie stawia całą moją rodzinę na nogi ]:-)
lovecaffe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 sie 2016, o 15:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Revelka » 1 wrz 2016, o 16:28

Peelingi kawowe też stosuję, lubię dodawać jeszcze cynamon, wiórki kokosowe i zawsze na bazie różnych olejków - na pewno nie zaszkodzi skórze :)

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Jolanta » 13 sty 2017, o 07:43

Revelka napisał(a):Peelingi kawowe też stosuję, lubię dodawać jeszcze cynamon, wiórki kokosowe i zawsze na bazie różnych olejków - na pewno nie zaszkodzi skórze :)



Również kiedyś sobie robiłam takie peelingi. Obecnie kupuję już gotowe. Cena wcale nie jest wysoka, wychodzi mniej więcej na to samo.A przynajmniej mniej jest brudzenia sobie w kuchni i robienia. Sporo ich wypróbowałam.
Najbardizej zadowolona jestem z peelingu kawowego Skin Team.
Zapach przepiękny. . Kawa w zestawieniu z olejkami daje ciekawą mieszankę (jest kilka rodzajow, mi najbardizej odpowiada zapach waniliowy) .Konsystencja przyjemna, dobrze się rozprowadza, zdziera naskórek . Pozostawia jakby taką delikatną oleistą warstwę, ktora sprawia,że czujemy się bardziej nawilżone. Działa! Wydajność ok. Opakowanie jest dość spore tak więc starcza na długo. Tak jak wspominałam jak na tą cenę bardzo dobry zakup.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez elka90 » 18 sty 2017, o 09:57

Revelka napisał(a):Peelingi kawowe też stosuję, lubię dodawać jeszcze cynamon, wiórki kokosowe i zawsze na bazie różnych olejków - na pewno nie zaszkodzi skórze :)


Z wiórkami kokosowymi jeszcze nie próbowałam, ale to bardzo ciekawy pomysł :)
ja robiłam peelingi kawowe ale też z solą morską. Ona fajnie skrobie :)
Avatar użytkownika
elka90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 sty 2017, o 15:58
Lokalizacja: Osiek

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez malami86 » 18 sty 2017, o 19:54

polecam nawodnienie organizmu i duuuuuuuzo przysiadów ;) oraz dobry peeling ujędrniający
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez mandarynka89 » 20 sty 2017, o 17:53

Ja polecam masażer, taki najtańszy wystarczy. Rozbija złogi tłuszczowe i działa lepiej niż kawa. Najlepsze są jednak ćwiczenia, chociaż wiadomo, że ciężko się zmotywować ;p

Odkrywaj piękno każdego dnia - http://la-nika.pl/
mandarynka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 sty 2017, o 17:43

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez JaGoda » 22 sty 2017, o 17:03

Pić dużo wody. Pomaga.

"Ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami." ~Carlos Ruiz Zafón –Cień wiatru
Avatar użytkownika
JaGoda
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 12 sty 2017, o 17:12

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Aleksndra » 5 mar 2017, o 09:41

Ja kiedyś chodziłam na roll masaż do pobliskiej siłowni. :) Razem z ćwiczeniami efekt był naprawdę fajny.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez karolcia77 » 15 sty 2018, o 18:06

Czasami jakies peelingi nie pomagają, niektórzy po prostu maja z tym problem, pomimo aktywnego trybu życia i diet..cellulit i tak zostaje, wiem cos o tym, potem skorzystałam z kliniki Mediart Clinic w Poznaniu, zabieg lipolizy laserowej, jestem zadowolona, bo moje nogi i pupa wyglądają normalnie, bez cienia cellulitu :)
karolcia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 sty 2018, o 13:38

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez MayThai » 18 sty 2018, o 09:40

Zgadzam się z tym, że najważniejsze są regularne ćwiczenia i dieta. Masaż np. bańką chińską możemy wykonywać każdego dnia, samodzielnie w domu. Warto również skorzystać z usług profesjonalnego studia masażu tajskiego. Każde formy walki z cellulitem będące alternatywą dla farmakoterapii są jak najbardziej wskazane.

MayThai
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 lut 2016, o 15:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez serekta » 19 sty 2018, o 22:42

na cellulit slyszalem ze sa dobre kuracje laserowe !

serekta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 sty 2018, o 20:11

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez kalek » 10 cze 2019, o 18:27

Dziewczyny, czy kremy naprawdę Wam pomogły? Wydaje mi się, że kremy zapobiegają powstawiają cellulitu, ale go nie usuwają. Jak było u Was?
kalek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 cze 2019, o 18:16
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]