Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja....

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja....

Postprzez REni77 » 20 wrz 2012, o 10:06

Co zrobić gdy kosmetyki drogeryjne nie pomagają na pryszcze? warto sięgnąc do kuchni :cooking i wykorzystać proste i tanie specyfiki kilka przepisów znajdziecie tutaj myślę, że warto spróbowac;) ermito.eu/domowy-sposob-na-pryszcze/

P.S w necie znajdziecie również tonik/maskę z polopiryny "S" na oczyszczenie cery NAPRAWDE DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!
REni77
 

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez jalola » 20 wrz 2012, o 11:32

Od lat niezawodna jest maść cynkowa. super wysusza pryszcze i zapobiega powstawaniu nowych
jalola
 

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez natka1234 » 22 wrz 2012, o 21:44

Ale ciekawe przepisy, muszę wypróbować :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez karmalina » 24 wrz 2012, o 11:46

Też się skuszę, choć nakładanie czosnku na twarz nieco mnie przeraża :?

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez kukilka » 1 paź 2012, o 15:09

Ja od paru dni stosuję przepis, który podała mi znajoma na domowy puder antyseptyczny - miesza się mąkę ziemniaczaną z cynamonem właśnie. Świetnie matuje i działa antybakteryjnie. O efektach jeszcze mówić nie mogę, bo za wcześnie, ale jestem pełna nadziei :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez kmroz22 » 7 gru 2012, o 23:30

Ja tam nie wierze w żadne domowe super cudowne sposoby. Wolę iść do profesjonalisty wiedząc, że jestem w dobrych rękach. Wiadomo, to kosztuje, ale ! Nie byłabym sobą gdybym uparcie nie szukała rozwiązania. Znalazłam w internecie stronę, która oferuje profesjonalne usługi kosmetyczne i fryzjerskie: mezoterapie, mikrodermabrazję, lifting, peelingiem kawitacyjnym z maską ampułką i kremem, relaksujacy masaż twarz, laserową depilację ciała, strzyżenie i modelowanie włosów z poradą stylistki, masaż ciała, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, manicure i pedicure klasyczny oraz hybrydowy. Tam jest po prostu wszystko czego potrzebuję, ale co jest w tym najlepsze? Obniżki nawet do 90%. Nigdzie indziej tego nie widziałam.
Adres strony jeśli któraś z Was chciałaby to sprawdzić www.frupi.pl
kmroz22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 gru 2012, o 17:05

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez roopuch » 8 gru 2012, o 16:02

Olejek z drzewa herbacianego, do kupienia w aptece :)

Avatar użytkownika
roopuch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 16:00

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez mumue » 9 gru 2012, o 21:11

Maść ichtiolowa - śmierdzi jak asfalt w gorące popołudnie, ale rzeczywiście pomaga.
mumue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 21:01

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez apollo » 16 paź 2014, o 12:46

Żadne domowe metody nie dają efektów, kompletnie - przynajmniej tak było u mnie. A już zupełnie nie było widać zmian po samej diecie. Udało mi się ostatecznie sobie z tym poradzić, ale dopiero na iqface, wtedy faktycznie udało sie wszystko usunąć bez śladów. Szkoda tylko straconego czasu ;/
apollo
 

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez Karola_Gl » 16 paź 2014, o 15:04

A ja wierzę w domowe sposoby, nie ma w nich chemii a przecież właściwości odżywcze mają jak się je zjada, więc czemu nie miałyby działać nakładane na twarz i ciało?

Karola_Gl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 14:27

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez Natka92 » 19 paź 2014, o 23:12

Dokładnie, kiedyś kobiety nie miały tylu kosmetyków i leków co my teraz i doskonale radziły sobie pielęgnując ciało naturalnymi ziołami. A czy ta maść cynkowa dobra jest na wszystkie pryszcze? Nie zostawia strupów na twarzy??
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez blueskay » 21 paź 2014, o 17:56

mi po używaniu maści cynkowej zrobiły się przebarwienia. Ogólnie z wysuszaniem też szału nie było, lepszy jest sudocrem.
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez Specjalista Aspazji » 13 sty 2015, o 21:45

Domowa maseczka z drożdży ma działanie przeciwtrądzikowe i oczyszczające. Wymieszaj ok. 2 dkg drożdży z 2 łyżkami mleka. Powstałą papkę nałóż na całą twarz omijając okolice oczu. Po 15-20 min. zmyj ciepłą wodą.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez wera43 » 24 paź 2015, o 01:27

Specjalista Aspazji napisał(a):Domowa maseczka z drożdży ma działanie przeciwtrądzikowe i oczyszczające. Wymieszaj ok. 2 dkg drożdży z 2 łyżkami mleka. Powstałą papkę nałóż na całą twarz omijając okolice oczu. Po 15-20 min. zmyj ciepłą wodą.


O drożdżach to jeszcze nie słyszałam ale podam linka do artykułu gdzie wspominają o chyba ze 30 domowych metodach na pryszcze, może komuś kto ma problemy się przyda SPAM warto testować i sprawdzić który sposób na Ciebie zadziała, któryś na pewno :happy

Ostatnio edytowano 30 paź 2015, o 10:19 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
wera43
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 paź 2013, o 22:06

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez Klarissa » 14 gru 2017, o 10:35

Robilam sobie iedys takie domowe maseczki no i jednak nie polecam. Nie wiem, moze cos pomieszalam i dalam czegos za duzo, moze poprostu cos podrazniajaco wplywalo na moja cere.. Nie wiem, ale w kazdym badz razie chodzi mi o to, ze kupujac maeczke w drogerii mam mozliwosc zerknac na sklad i mam pewnosc ze skladniki sa do siebie dobrane w taki sposob aby cerze pomoc anizeli zaszkodzic. Ja np uwielbam maske blue detox z bielendy, ktora nie tylko super i bardzo dokladnie oczyszcza cere, ale tez ja doglebnie nawilza pozostawiajac ja miekka i przyjemna na dlugi czas.
Klarissa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:03

Re: Domowe spoosoby na pryszcze; czosnek, cynamon, papaja...

Postprzez freya » 30 gru 2017, o 12:21

Ja też jakoś nie stosowałam takich typowo domowych sposobów, może i działają ale nie mam do tego po prostu przekonania a może jestem za leniwa :D
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]