Dysproporcje sylwetki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Dysproporcje sylwetki

Postprzez Dora » 15 paź 2011, o 16:58

Hej,
Wybrałam ten wątek chodź urodziwa nie jestem.
Ale mój problem poniekąd tkwi w tym temacie.

To zapewne głupie, bo ludzie na prawdę mają poważniejsze zmartwienia. Ale ja już nie mogę znieść mojego wyglądu tzn. wyglądu sylwetki. Głównym problemem jest to, że mam "chłopięcą" budowę ciała. Wyglądam jak facet! Szerokie ramiona, wąskie biodra, a właściwie ich brak.

Często jest mi przykro z tego powodu, bo inne dziewczyny mają wcięcie w talii i są ogólnie dziewczęce, a ja? Dlaczego muszę być odmieńcem? Na pewno będę sama do końca życia, bo który facet chciałby ożenić się z babochłopem? Do tego jestem wysoka i wyglądam jak mutant!!! Co z tego, że jestem szczupła? I tak wszystko jest do dupy!

Czy któraś z was ma podobny problem? Jak z tym żyć? Czy to jest wyrok?

P.S. W ogóle nie czuję się kobietą tylko jakimś monstrum.

Proszę pomóżcie mi, bo długo tak nie wytrzymam...

Jeśli podczepiłam się pod zły wątek to przepraszam. Pewnie wolicie porozmawiać o kosmetykach itp. a ja się wam narzucam. Jestem beznadziejna. Jeszcze raz przepraszam.

Optymista ogłasza, że żyjemy w najlepszym ze wszystkich możliwych światów, a pesymista obawia się, że to może być prawda.
Avatar użytkownika
Dora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7 paź 2011, o 17:16

Re: Dysproporcje sylwetki

Postprzez oOosylwiaoOo » 15 paź 2011, o 19:59

Każda sylwetka ma coś w sobie. Moim zdaniem niepotrzebnie się zamartwiasz. Chyba nie myślisz o żadnej operacji plastycznej??
Są przecież faceci, którzy lubią kobiety o takiej sylwetce:)
Zaakceptuj swoją budowę ciała i dopasuj stosownie ubrania do swojej sylwetki, a wszystko będzie wyglądało całkowicie inaczej :)
Zobaczysz:)
Głowa do góry :)
oOosylwiaoOo
 

Re: Dysproporcje sylwetki

Postprzez Dora » 16 paź 2011, o 12:12

Operacja plastyczna i tak by mi nie pomogła :-). Chciałabym tylko czuć się kobietą i być postrzegana jako (chociaż) normalna w oczach mężczyzn.

Optymista ogłasza, że żyjemy w najlepszym ze wszystkich możliwych światów, a pesymista obawia się, że to może być prawda.
Avatar użytkownika
Dora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7 paź 2011, o 17:16

Re: Dysproporcje sylwetki

Postprzez dzo » 16 paź 2011, o 12:25

Dora napisał(a):Operacja plastyczna i tak by mi nie pomogła :-). Chciałabym tylko czuć się kobietą i być postrzegana jako (chociaż) normalna w oczach mężczyzn.


z pewnością tak jest ;)

kobiety z natury wszystko wyolbrzymiają a już szczególnie problemy ze swoim wyglądem ;)
dzo
 

Re: Dysproporcje sylwetki

Postprzez oOosylwiaoOo » 16 paź 2011, o 20:25

Właśnie jesteś kobietą :)
Normalną i na pewno ładną:)
Moim zdaniem na Ciebie czeka jakiś książę z bajki:) Ja Ci tego życzę z całego serca:)

Zaakceptuj swoją sylwetkę, a całkowicie inaczej się poczujesz i inaczej będą postrzegali Cię ludzie :)
Pokaż jaka naprawdę jesteś:) Bo ja wierzę w to, że Ty jesteś wartościową kobietką:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Dysproporcje sylwetki

Postprzez Dora » 16 paź 2011, o 20:43

Dziękuję za wasze słowa. Dodały mi otuchy ;-)

Optymista ogłasza, że żyjemy w najlepszym ze wszystkich możliwych światów, a pesymista obawia się, że to może być prawda.
Avatar użytkownika
Dora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7 paź 2011, o 17:16

Re: Dysproporcje sylwetki

Postprzez oOosylwiaoOo » 20 paź 2011, o 14:02

Dora napisał(a):Dziękuję za wasze słowa. Dodały mi otuchy ;-)


Nie ma za co dziękować:)
Po prostu to cała prawda:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Dysproporcje sylwetki

Postprzez pamela92 » 6 kwi 2012, o 22:35

Hmm... stary temat i dawno już przez Was drogie kobietki zapomniany, ale muszę powiedzieć, że ja również mam dysproporcje. Wydaje mi się.. a może jednak nie wydaje, bo "jestem krzywa" z lewej strony mam większe wcięcie w talii a z prawej mniejsze i jest ono trochę wyżej niż to wcięcie z lewej ;(( Wydaje mi się, że prawdopodobnie mam jedna nogę krótszą te kilka mm..;/ ww sumie wywnioskowałam to z tego iz bardzo dużo o tym czytałam ale sama nie wiem ;(

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45

Re: Dysproporcje sylwetki

Postprzez dzo » 7 kwi 2012, o 14:34

ale żaden człowiek nie jest symetryczny ;) jakby przeciąć człowieka wzdłuż i zrobić odbicie lustrzane połowy ciała to człowiek wyglądałby całkiem inaczej i na pewno dziwnie ;)

nie macie się na pewno czym przejmować ;)

nie szukajcie sobie na siłę problemów i kompleksów :)
dzo
 

Re: Dysproporcje sylwetki

Postprzez mycha25 » 8 kwi 2012, o 20:06

Odpowiedni ubiór np.kobiece sukienki i pasek w talii mogą zmienić bardzo dużo w sylwetce. Niepotrzebne operacje plastyczne. Wystarczy poczytać trochę o modzie,wybrać się na zakupy i na pewno poczujesz się dużo lepiej a wydasz duuuużo mniej :D . Pozdrawiam

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Dysproporcje sylwetki

Postprzez mika537 » 16 kwi 2012, o 11:02

dokladnie! jesli tak jak mowisz masz waskie biodra a szersze ramiona, powinnas zakladac rozkloszowane spodnice i sukienki, pasek w talii oznaczy wciecie. modne sa teraz ubrania z baskinką i idealne do twojej figury! zobaczysz zmien styl ubierania a wieele to zmieni sama poczujesz sie lepiej:) pamietaj tez o kobiecych dodatkach. musisz sama odkryc w sobie piekno i stac sie pewna siebie a wtedy inni tez je zauwaza, zaufaj mi:) powodzenia!
mika537
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]