Dziewczyny pomocy!

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dziewczyny pomocy!

Postprzez Misia » 10 lis 2010, o 21:17

Mam prośbę pomóżcie! Mam okropne "boczki", z dnia na dzień coraz większe, już sama nie wiem co mam z tym zrobić. Pomóżcie, potrzebuję coś z tym zrobić, aby pozbyć się ich najpóźniej do przyszłego lata.
Misia
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez ela1980 » 12 lis 2010, o 14:25

"boczki" ?
ela1980
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez koperkowa » 21 lis 2010, o 22:28

tylko dieta i ćwiczenia odpowiednie dla tej okolicy.
koperkowa
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez emilla » 23 lis 2010, o 20:12

poczytaj o diecie Dukana, koleżankę jak zobaczyłam po dwóch miesiącach to normalnie opadła mi szczęka, sama zaczęłam ją stosować dwa dni temu w czwartek się waże dla rekonansu I etapu, zobaczymy co będzie :)
emilla
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez Justynka108 » 16 gru 2010, o 09:39

Misia: o herbacie Pu erh pisałam już w innym wątku - jest absolutnie cudowna. Pomaga spalić zbędny tłuszcz bez żadnych ćwiczeń i naturalnie reguluje przy tym inne procesy w naszym organizmie. Wiem, bo wypróbowałam sama, kiedy po ciąży nie mogłam zrzucić nadmiaru kilogramów. Dokładnie dziesięciu - pomogła po miesiącu. Ale jest jeszcze inna fajna metoda na pozbycie się tych koszmarnych boczków. Polega to na masowaniu tych miejsc, gdzie zalega zbędny tłuszczyk. Taki masaż polega na szczypaniu fałdek tak, jakbyśmy chciały je wycisnąć. Robimy to czubkami palców i przeciągamy je od nasady aż po czubek wałeczków. Trochę to bolesne, ale tylko na początku, poza tym bardzo skuteczne. No i jest to nawet wygodne, bo można to robić kiedy chcemy - np. wieczorem, przed telewizorem. Mamy przy tym zajęte ręce i nie podjadamy. :)
Justynka108
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez dzo » 28 wrz 2011, o 09:22

Justynka108 napisał(a):Misia: o herbacie Pu erh pisałam już w innym wątku - jest absolutnie cudowna. Pomaga spalić zbędny tłuszcz bez żadnych ćwiczeń i naturalnie reguluje przy tym inne procesy w naszym organizmie.


bez żadnych ćwiczeń i zdrowej diety to żadna herbata-cud nie pomoże ;)
dzo
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez skylark » 29 wrz 2011, o 12:23

Kup sobie hula - hop :D działa cuda :D
skylark
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez sibia123 » 4 sty 2012, o 15:58

hwj jest tu ktos bo mam pytanko
sibia123
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez sibia123 » 4 sty 2012, o 16:02

mam pytanie,czy rok po porodzie pas wyszczuplajacy mi pomoze z brzuchem?
sibia123
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez dzo » 4 sty 2012, o 16:45

sibia123 napisał(a):mam pytanie,czy rok po porodzie pas wyszczuplajacy mi pomoze z brzuchem?


pomoże o ile dodasz do tego zdrowe odżywianie i dużo ruchu ;) ;)
dzo
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez sibia123 » 4 sty 2012, o 22:29

zaczynam cwiczenia w domui staram sie ograniczac slodycze i nie podjadac.a brzuch mam strasznie obwisly a mam dopiero 20 lat
sibia123
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez sibia123 » 5 sty 2012, o 14:27

a moze wiecie jaki pas bedzie najlepsz???
sibia123
 

jak sie pozbyć brzucha rok po porodzie???

Postprzez sibia123 » 9 sty 2012, o 11:59

witam.rok temu urodzilam coreczke.ale niestety niek mi nie powiedzial ze istnieje takie cos jak pas poporododowy.i teraz zastanawiam sie czy jak takowy kupie to czy mi cos da

Ostatnio edytowano 9 sty 2012, o 12:30 przez sibia123, łącznie edytowano 1 raz
sibia123
 

Re: jak sie pozbyć brzucha rok po porodzie???

Postprzez dzo » 9 sty 2012, o 12:04

już jest taki temat więc po co zakładasz nowy ??

łączę wątki
dzo
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez Melisa » 9 sty 2012, o 12:59

Boczki to moja zmora! Świetne hula hop z kulkami masującym, pozbyłam się ich w mig. Ale juz długo nie ćwicze i znów wyglądam jak pasztet :/
Melisa
 

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez Joline » 24 lut 2012, o 20:15

skylark napisał(a):Kup sobie hula - hop :D działa cuda :D

Zgadzam się bez dwóch zdań z Skylark.
Hula - hop jest bardzo przydatne i pomocne, ale jak każdy wie, że bez regularności nie ma postępów. "Boczki" też prawdopodobnie wyskakują od biodrówek. Idąc , podciągasz je przez cały czas naciągając swoją skórę. Kup sobie leginsy, albo spodnie z wyższym stanem. Wykonuj regularnie ćwiczenia związane z talią (taniec brzucha sprawdzony, polecam, tyle, że przy nim trzeba uzbroić się w cierpliwość) .
Jeżeli skorzystasz z któreś z rad to na pewno efekty będą widoczne.:D
Pozdrawiam serdecznie !

Avatar użytkownika
Joline
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 lut 2012, o 18:08

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez anulaa » 25 lut 2012, o 18:31

a co do diety Dukana to jest ona jedną z najbardziej niebezpiecznych diet. Powoduje powstawanie problemów z nerkami, gdyż jest w niej zbyt dużo białka.
Najlepsza dieta to dieta urozmaicona, w której je się 5 posiłków dziennie w niewielkich porcjach. Najlepiej gdy są produkty mało przetworzone(wysoko przetworzone produkty najbardziej niekorzystnie wpływają na te części ciała).
anulaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 17:53

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez BLONDIrELLA » 21 sty 2014, o 22:39

Też mam problem z leginsami, ale patrząc z drugiej strony. Ja może i zgrabna jestem, ale.. te wszystkie leginsy sa jakieś bardzo dziwne... :(

W trakcie noszenia leginsów musze podciągac je od połowy łydek co 2 minuty, bo ciągle mi sie zsuwają, a jak już to podciągne to dalej na tyłku musze podciągąc też...

oprócz tego w trakcie noszenia te leginsy wygladają na mnie jak ze 4 rozmiaryza duże.. :evil:

Po praniu od razu jak tylko założe to ok, a jak chodze to masakra... czemu tak sie dzieje? co jest z nimi nie tak albo ze mną? :roll:

Druga sprawa - strasznie mechacą sie na tyłku i na tej wysokości całe co są np kozaki...
Czy to wina materiału bluzek czy czego? Wtedy nosiłam bluzki zakrywające mi tyłek.

Takie leginsy to mi starczają na góra 2 miesiace i nawet na szmate do podłogi sie nie nadają. Dodam jeszcze, że wydaje mi sie, że to była bawełna około 100 den.

Na dniach kupiłam sobie leginsy w Butiku - one nie są chyba bawełniane, to raczej takie rajstopowe, były na wyprzedaży. Odważyłam sie założyc je do prawie normalnej długości bluzki (nie zakrywa mi prawie tyłka) dlatego żeby nie zniszczyły sie. No i troche już sie zaczynają mechacic od bluzki. Przy tych leginsach nosze buty emu i do wysokości butów z nogawkami to samo zaczyna sie robic....

Jakie leginsy polecacie, gdzie kupujecie? - nie chodzi mi o leginsy za 100zł, ale w miare normalnej cenie... :evil:
Chce wreszcie JEDNE PORZĄDNE NORMALNE LEGINSY NA DŁUŻEJ, a nie na miesiąc... Strasznie drażni mnie ten temat, bo nie moge znaleźc konkretnych - mam nadzieje, że rozumiecie mnie dziewczyny? Please, pomóżcie...

Bardzo podobają mi sie leginsy i są wygodne, ale... mają sie NIE MECHACIC i mam ich w trakcie chodzenia NIE PODCIĄGAC... Jak z tym sobie poradzic... ?

Mam nadzieje, że to co napisałam z sensem i logicznie, że zrozumiecie mnie o co mi wogóle chodzi. :roll:
Avatar użytkownika
BLONDIrELLA
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez MarianAna » 22 sty 2014, o 11:25

Jest dużo możliwości, chociażby intensyfikacja ruchu, ograniczanie spożywanych posiłków.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez BLONDIrELLA » 22 sty 2014, o 23:57

Że tak zapytam - co maja spożywane posiłki do mechacenia sie leginsów ???
Avatar użytkownika
BLONDIrELLA
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziewczyny pomocy!

Postprzez Mariolkaboz » 23 sty 2014, o 14:11

jakich leginsów, dziewczyna się pyta jak schudnąć, a tutaj o mechaceniu :D
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]