'dziwne' zachowanie pracodawcy...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

'dziwne' zachowanie pracodawcy...

Postprzez dumb » 14 lis 2012, o 21:32

hej, jestem na tym forum nowa. piszę bo mam mały problem...mam 19 lat. nie mogę nigdzie znaleźć pracy. właśnie wyjechałam z mojego rodzinnego miasta do wujostwa, nie znam tu nikogo, a nie chcę żeby otrzymywali mnie rodzice, a tym bardziej wujek i ciocia. jeden facet, dwudziestoparoletni, zaproponował mi, żebym opiekowała się jego psem, wyprowadzała go, zajmowała się nim kiedy jego nie ma, dwa razy w tygodniu posprzątała mieszkanie. zgodziłam się, to jest takie tymczasowe zajęcie aż znajdę sobie jakąś inną pracę, ale jakiś swój grosz zawsze wpadnie. ten mój pracodawca jest bardzo fajny, hipis, podobają mi się tacy. raz był bez koszulki to mu się zaczęłam przyglądać, nie wiem w sumie dlaczego. on to zauważył i tylko się roześmiał. rozmawiamy ze sobą dość dużo, szczególnie jak jesteśmy u niego w domu, ale poza pracą jeszcze nie próbował się ze mną kontaktować, ja z nim też nie. tylko to mu nie przeszkadza żeby mówić mi różne sprośne rzeczy albo czasem podejść trochę bliżej, dotknąć mnie. ja szczerze, nie wiem co mam wtedy robić. z jednej strony to całkiem przyjemne, ale z drugiej, myślę, że on może robi to tylko dlatego że nie ma dziewczyny i wiecie o co mu chodzi...znamy się 4 miesiące, jak już mówiłam, poza pracą praktycznie się nie kontaktujemy. rozmawiamy jak dobrzy przyjaciele, dogadujemy się świetnie, ale nie wiem czy opłaca się z nim zaczynać...co o tym myślicie? o co może mu chodzić?
dumb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 21:01

Re: 'dziwne' zachowanie pracodawcy...

Postprzez Kostek » 15 lis 2012, o 11:43

Na początku nie postawiłaś granicy. Patrzysz na niego jak na potencjalnego partnera, a nie na pracodawcę. Zakładasz temat w dziale sex i antykoncepcja. I pytasz o co mu może chodzić? Ja bym raczej zapytał, o co Ci chodzi?

dogadujemy się świetnie, ale nie wiem czy opłaca się z nim zaczynać.
opłaca to się coś kupić tanio i sprzedać drożej ;)

Auto zostaw odstaw na www.parkingokecie24.pl i możesz lecieć na wczasy.
Avatar użytkownika
Kostek
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 10:08

Re: 'dziwne' zachowanie pracodawcy...

Postprzez poziomkaa » 15 lis 2012, o 14:12

To dopiero co wyjechałaś od rodziców czy znacie się 4 miesiące?
Jak zostaniesz jego partnerką, to przestanie Ci płacić za sprzątanie i wyprowadzanie psa :P
poziomkaa
 

Re: 'dziwne' zachowanie pracodawcy...

Postprzez dobroslawa » 16 lis 2012, o 16:51

Proponuję ostrożność,większy dystans i określenie czy chcesz być jego pracownicą czy partnerką. Zastanów się, jaki układ jest dla Ciebie korzystniejszy.
dobroslawa
 

Re: 'dziwne' zachowanie pracodawcy...

Postprzez kinia8811 » 5 cze 2013, o 20:32

HEJ
PRZECZYTAŁAM TWOJ TEMAT I ZDAJE MI SIE ZE:
MOZE SIE MU PODOBASZ A ON NIE UMIE CI TEGO WYZNAC
ALBO CHODZI MU O SZYBKI NUMEREK Z TOBA
kinia8811
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 20:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Loudy

cron