Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez Api » 30 kwi 2012, o 16:23

A więc tak ostatnio kochałam się z moim partnerem na początku kwietnia, okres przypadał na 16, ale! Ale go nie było były jakieś trzy dni dziwnego śluzu jak z okresu ale bardzo bardzo mało, po półtorej tygodnia dostałam okres, pierwszy dzień obfity drugi tak jakby nic trzeci znowu i czwarty i piąty koniec... Niby, ale na następy dzień patrze a tu takie jakby no... Nie wiem jak to opisać takie śluzy ale brązowe, jakby okres ale jakby on był brazowy i to juz 9 dzień (włączając w to okres). Tabletki antykoncepcyjne zaczęłam brać wraz z pierwszym dniem krwawienie dodam, że miałam po nich bóle głowy, również biore tabletki na tarczyce i wziększyli mi do 75mcg. Czy Ktoś wie o co chodzi? Czytałam, że to moga być upławy... Ale skąd? Jestem bardzo młodą osobą. Mam 18 lat.

Bardzo prosze Was o odpowiedzi...

Jeśli pomyliłam działy to proszę moderatorki o przeniesienie go do innego. Dziekuje.
Api
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 16:18

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez mycha25 » 1 maja 2012, o 16:24

Oczywiście że mogą to być upławy i nie ma w tym nic dziwnego.wiek nie gra tu żadnej roli.Możliwe też że masz jakąś infekcję ale nie wydaje mi się żeby to było coś poważnego.Jeżeli jednak tak się tym przejmujesz to idz do ginekologa i po kłopocie :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 11:53

Taki śluz to owszem, objawy ciąży, ale przecież brałaś tabletki antykoncepcyjne, a na początku okres był obfity, więc to może być spowodowane tabletkami : ) .
nina19
 

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez dobrowa » 9 sie 2012, o 16:33

Jak zaczęłam brać tabletki to przez pierwszy miesiąć dzień w dzień miałam brązowe upławy, potem normalny okres i od tego momentu wszystko wróciło do normy

dobrowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 16:17

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez dzo » 14 sie 2012, o 19:39

nina19 napisał(a):Taki śluz to owszem, objawy ciąży, ale przecież brałaś tabletki antykoncepcyjne, a na początku okres był obfity, więc to może być spowodowane tabletkami : ) .


taki śluz to nie jest "owszem, objaw ciąży" nie pisz głupot ;)

to może być równie dobrze objaw nadżerki albo jakiegoś zapalenia albo jakieś grzybicy albo wielu wielu innych rzeczy
dzo
 

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 21:57

dzo napisał(a):
nina19 napisał(a):Taki śluz to owszem, objawy ciąży, ale przecież brałaś tabletki antykoncepcyjne, a na początku okres był obfity, więc to może być spowodowane tabletkami : ) .


taki śluz to nie jest "owszem, objaw ciąży" nie pisz głupot ;)

to może być równie dobrze objaw nadżerki albo jakiegoś zapalenia albo jakieś grzybicy albo wielu wielu innych rzeczy


Przecież wiem, ale ciąży również. Nie napisałam, że tylko i wyłącznie.
nina19
 

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 14:11

Dobrze :) nie unoś się tak :)
dzo
 

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 22:11

Gdybym się unosiła, to bym postawiła wykrzyknik, albo użyła nieodpowiedniego słowa. To tak na przyszłość, żebyś wiedziała kiedy się unoszę ; ) .
nina19
 

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez dzo » 16 sie 2012, o 17:39

zapisałam w pamiętniczku :)
dzo
 

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez Tinuviel » 16 sie 2012, o 17:45

Jak zwykle czepianie się słówek... Mają tak osoby, którym brak argumentów :-D

Ok, ja też sobie zapiszę...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez nina19 » 16 sie 2012, o 22:37

No i bardzo dobrze.
Do czego " Brak argumentów " ?
nina19
 

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez poganka » 29 sie 2012, o 10:54

Mam podobny problem, tylko że zaobserwowałam tak mniej więcej w "połowie", między jednym okresem a drugim, tak ze dwa dni takich wydzielin. Tylko, że nie zażywam żadnych tabletek ani nic. Miałam to zarówno przed pierwszym wspołżyciem, jak i miesiąc po i nie mam zielonego pojęcia co to jest. Any help?
poganka
 

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez Cukiereczek19 » 29 sie 2012, o 11:05

dobrowa napisał(a):Jak zaczęłam brać tabletki to przez pierwszy miesiąć dzień w dzień miałam brązowe upławy, potem normalny okres i od tego momentu wszystko wróciło do normy


Tak samo miałam gdy rozpoczęłam branie tabletek...
Cukiereczek19
 

Re: Dziwny brązowy śluz po stosunku.

Postprzez nina19 » 29 sie 2012, o 12:02

Ja tak miałam ostatnio ja dostałam jakieś zapalenie pochwy. Może u was to też o to chodzi, chociaż zazwyczaj przy tym występuje świąd i pieczenie.
Po tabletkach też czytałam, że kobiety tak miewały i nie jest to nic poważnego. ;)
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]