E-papierosy - Wasze opinie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez pirouette » 20 mar 2013, o 10:14

Ja palę swojego rm1 od ponad roku. Szczerze mówiąc nie myślę o rzuceniu palenia, bo po prostu tego nie chcę. Za bardzo mi się to podoba, a dzięki e-papierosom zaoszczędzam sporo pieniędzy i w końcu nie śmierdzę fajkami. Według mnie warto się przerzucić na e-papierosy, moi znajomi dzięki nim rzucili nawet palenie. Ja póki co cieszę się moim rm1. Szczególnie podoba mi się duży wybór smakowych liquidów, które wybieram stąd http://rm1.pl/eliquidy-rm1-the-one-36-mg-c-20.html. Obecnie jestem wielką fanką liquidu jagodowego :)
pirouette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 10:24

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Gorseciarka_pl » 20 mar 2013, o 14:52

E-papieros na pewno jest zdrowszy od zwykłych papierosów. To właściwie nie podlega dyskusji. Prawda jest jednak taka, że nie jest on w pełni zdrowy i bezpieczny dla naszego organizmu. I to jest rzecz o której się pisze, ale ludzie nie czytają tych informacji ze zrozumieniem. Najnowsze badania wykazały, że elektroniczny papieros uszkadza płuca i drogi oddechowe.

www.gorseciarka.pl - bielizna damska, bielizna nocna, outlet. Zapraszamy :))

Obrazek
Gorseciarka_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 14:34

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez brunecia » 20 mar 2013, o 16:09

Ja popalam czasem od koleżanki, ale to tylko kwestia smakowych liquidów :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez krolowa » 20 mar 2013, o 16:37

Ja myślę, że to dobry wynalazek, bo wtędy palacze nie przeszkadzają innych, którzy nie palą. Oczywiście lepiej by było kiedy w ogóle przestaliby palić. ;)

Świat idealny nigdy nie istniał, są tylko piękne ulotne chwile.
Avatar użytkownika
krolowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 15:28

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez wiolkaMA » 21 mar 2013, o 22:54

Pewnie, że fajny wynalazek. I tak jak piszesz, przeciwnicy papierosów i smrodu papierosowego powinni się tylko cieszyć, bo przecież elektroniczny fajek nie wydziela żadnego przykrego zapachu, ubrania czy włosy nim nie przesiąkają, więc spokojnie można popalać w gronie znajomych i nie wychodzić na balkon czy na zewnątrz. Moim znajomym zupełnie nie przeszkadza, że używam przy nich e-p. Mówią, że nic nie czują, a po przyjściu do domu też nie wyczuwają żadnego smrodu :)

Obrazek
Avatar użytkownika
wiolkaMA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 15:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez maggietka » 24 kwi 2013, o 10:17

krolowa napisał(a):Ja myślę, że to dobry wynalazek, bo wtędy palacze nie przeszkadzają innych, którzy nie palą. Oczywiście lepiej by było kiedy w ogóle przestaliby palić. ;)


Niestety dla nałogowca rzucenie palenia nie jest takie łatwe. Kiedyś paliłam, bo musiałam. Teraz natomiast po przerzuceniu się na e-fajkę, wapuję bo chcę. Wybór liquidów jest przeogromny, uwielbiam je testować. Najbardziej podchodzi mi biała czekolada z rm1, dla tego smaku wiem, że warto wapować :) a co do samego e-papierosa to był jeden z lepszych wynalazków jakie ktokolwiek mógł wymyślić. Sam mój zapach już mówi za siebie. W końcu czuć ode mnie perfumy, a nie tytoń :)
maggietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Poweriz » 24 kwi 2013, o 19:38

Dla osób nie palących takich jak ja to jest całkiem dobry wynalazek, bo nie muszę wdychać tego dymu, ale jak widzę jak to ludzie obnoszą się z tym i "puszczają dymek" nawet w pomieszczeniach to mnie krew zalewa






_________
W razie przeprowadzki... mieszkania pruszcz

Need more power...
Poweriz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 kwi 2013, o 01:22

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Gabriell » 25 kwi 2013, o 10:16

Poweriz napisał(a):Dla osób nie palących takich jak ja to jest całkiem dobry wynalazek, bo nie muszę wdychać tego dymu, ale jak widzę jak to ludzie obnoszą się z tym i "puszczają dymek" nawet w pomieszczeniach to mnie krew zalewa

Właśnie.. Sama nie jestem pewna czy to pomaga, na pewno i jedno i drugie uzależnia.. Ale przynajmniej osoby niepalące z pomieszczenia nie muszą wdychać tego świństwa..






_________
W razie przeprowadzki... mieszkania pruszcz
Gabriell
 

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez marqiza » 8 maja 2013, o 11:52

największym plusem e-papierosów jest to, że nie zawierają substancji smolistych i nie dymią, moja siostra pali mild x7 od pół roku i bardzo sobie chwali ten zakup, bo jest bardzo ekonomiczny w użytkowaniu
marqiza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:11

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez wiolkaMA » 23 maja 2013, o 00:22

Wiesz, tak naprawdę to wszystkie e-papierosy są ekonomiczne w użyciu :) O to w nich m.in. chodzi. Właśnie o zdrowie i oszczędności. Teraz paląc paczkę klasycznych papierosów dziennie wydaje się około 350 zł miesięcznie, a z e-papierosem koszty są z reguły o 1/3 niższe. Jak sobie to wszystko policzycie, to wyjdzie kosmiczna oszczędność.

Obrazek
Avatar użytkownika
wiolkaMA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 15:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez martabot » 30 maja 2013, o 15:24

Poweriz napisał(a):Dla osób nie palących takich jak ja to jest całkiem dobry wynalazek, bo nie muszę wdychać tego dymu, ale jak widzę jak to ludzie obnoszą się z tym i "puszczają dymek" nawet w pomieszczeniach to mnie krew zalewa


Dokładnie tak, ograniczamy efekt biernego palenia będąc w otoczeniu e-palacza nie jesteśmy na to narażeni gdyż dymek który wydostaje się podczas palenia e-papierosa to nic innego jak para wodna. Dla palacza natomiast plus jest w kwocie wydawanej na zakup używki, oraz zdrowiu bo dostarcza do organizmu tylko nikotynę od której jest uzależniony, pomijając substancje smoliste które występują w przypadku palenia klasycznych papierosów.
:pisze:



_________
W razie potrzeby zakupu e-papierosa... olejki do e-papierosów

Avatar użytkownika
martabot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 maja 2013, o 14:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez nanniii » 30 maja 2013, o 18:27

Ja akurat nigdy nie paliłam papierosów - ani "e", ani tych "nie e" ;) , ale wypowiem się jako osoba przybywająca w pomieszczeniu z palaczem. Takie papierosy nie śmierdzą, ale takie ciągłe popalanie sprawia, że w powietrzu unosi się specyficzny zapach, który nie zawsze jest przyjemny. Dlatego też proszę o umiar w puszczaniu dymka 8-)

Avatar użytkownika
nanniii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 maja 2013, o 15:13

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Agatka » 8 cze 2013, o 00:46

Ja mam e papierosa już jakiś czas, ale nie potrafię całkowicie zrezygnować z fajek. Najdłużej nie paliłam tydzień a teraz? Teraz to kupuję paczkę papierosów raz na tydzień i popalam od czasu do czasu.
Muszę się w końcu przestawić na e papierosa bo naprawdę wychodzi taniej i ma przyjemny smak bardzo :D nie to co po normalnych fajkach "kapeć"

Najlepsze smaki jakie do tej pory miałam to brzoskwinia :)
Agatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 23:45

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Landoza » 9 cze 2013, o 15:22

Ja w ogóle nie jestem za takimi używkami po co w ogóle coś wciągać do płuc a e papierosy no jeszcze nie do końca są przebadane więc nigdy nie wiadomo co nas może czekać za kilka lat w sensie zdrowotnym od palenia e-papierosów ; )

Avatar użytkownika
Landoza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 cze 2013, o 14:56

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez wiolkaMA » 26 cze 2013, o 00:00

Agatka napisał(a):Ja mam e papierosa już jakiś czas, ale nie potrafię całkowicie zrezygnować z fajek. Najdłużej nie paliłam tydzień a teraz? Teraz to kupuję paczkę papierosów raz na tydzień i popalam od czasu do czasu.
Muszę się w końcu przestawić na e papierosa bo naprawdę wychodzi taniej i ma przyjemny smak bardzo :D nie to co po normalnych fajkach "kapeć"

Najlepsze smaki jakie do tej pory miałam to brzoskwinia :)


Jeżeli wciąż popalasz normalne fajki, to może dobrałaś sobie za słabą moc liquidu? Spróbuj z mocniejszym płynem, może wtedy minie Ci chęć na zwykłe pety. U mnie tak było na początku, że ciągnęło mnie do normalnych papierosów, ale jak zwiększyłam moc nikotyny, to chęć na klasycznego dymka minęła zupełnie.... :)

Obrazek
Avatar użytkownika
wiolkaMA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 15:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez mensajero » 26 cze 2013, o 00:27

Ja, podobnie jak autorka tematu nie chce rzucic palenia. Lubie sobie od czasu do czasu zapalic. Ostatnio pale 1 lub 2 papierosy dziennie, czasami zdarza mi sie, ze w ogole nie pale. Kiedys mialam problem z papierosami, palilam pol paczki dziennie i nie moglam mniej. Obecnie kontroluje swoj nalog i jest mi z tym dobrze. Co do e-papierosa, mialam kiedys jakiegos z firmy MILD za 100zl, ale nie sprawial mi zadnej radosci z palenia, byl ciezki i w ogole. Slyszalam pozniej, ze przyczyna tego, ze mi sie nie spodobal bylo wlasnie to, ze kupilam tani model, ale zrazilam sie od tego czasu i nie probowalam niczego innego. Poza tym ta cala zabawa z wymiana kartridzy, jakimis liquidami i tak dalej to nie dla mnie.
Avatar użytkownika
mensajero
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 00:20

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez wiolkaMA » 27 cze 2013, o 23:44

No właśnie popełniłaś największy i najczęstszy chyba błąd rozpoczynając przygodę z e-papierosem: wybrałaś kiepską markę. Sama zresztą już teraz o tym wiesz... Niestety, ale na modelu e-papierosa nie ma co oszczędzać. Najlepiej kupić taki za około 200 zł, wtedy ma się już pewność, że e-p nie rozwali się po kilku dniach i trochę nam posłuży.
Natomiast co do wymiany kartridżów, to może być to kłopotliwe, ale to wszystko kwestia przyzwyczajenia. Zresztą teraz wygodniejsze jest używanie clearomizerów czy liquinatorów, bo po prostu wystarczy raz dolać liquidu i można puszczać e-dymka przez cały dzień, a nawet dłużej :)

Obrazek
Avatar użytkownika
wiolkaMA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 15:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Wielinka » 28 cze 2013, o 09:42

Czym jest "obsługa" e fajka przy braku konieczności częstego prania śmierdzących ubrań? :)

Dla mnie to jeden z lepszych nabytków w ostatnich latach.
No i ten wybór smaków :)

Mój pierwszy post tutaj także dzień dobry :)
Wielinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 09:35

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Xemksija1 » 3 lip 2013, o 11:56

Moim zdaniem to też jest beznadziejne, dlatego, ze też ma w sobie wiele syfów...

Zobacz bramy garażowe jaka fajna strona !
Xemksija1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 cze 2013, o 14:58

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Brodson » 3 lip 2013, o 18:54

Xemksija1 napisał(a):Moim zdaniem to też jest beznadziejne, dlatego, ze też ma w sobie wiele syfów...


Tu nie chodzi o to żeby było mało "syfów". To jest po to żeby nie rezygnować z papierosów, a nie obciążać naszego otoczenia tym że palimy.

Chcesz zaszpanować przed swoją dziewczyną, ale nie masz na kupienie fajnej fury? Ta firma oferuje wynajem aut luksusowych warszawa.
Avatar użytkownika
Brodson
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 cze 2013, o 00:29

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Sharlot » 23 lip 2013, o 13:51

Gdzies czytalam, ze palenie e papierosow powoduje nadwrazliwosc zebow, a nawet ciagle bole gardla... wiec teraz, ktore zlo wybrac?; p
Sharlot
 

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez justt » 23 lip 2013, o 14:22

ok ale co w takim razie jest powodem tej nadwrażliwości? przecież te papierosy maja mniej składników niż zwykły więc o co chodzi? zdaje się że nie maja żadnych dodatkowych składników

justt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lip 2013, o 14:18

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez gina74 » 24 lip 2013, o 05:59

Jeśli chodzi o mnie to też jestem e - palaczką - traktuje to jako sposób na rzucenie, bo jak paliłam tradycyjne to kaszel sięgał zenitu, zresztą mojemu obecnemu facetowi bardzo palenie przeszkadzało, powiedzmy, że wybrałam po prostu mniejsze zło :P wiadomo, to jest nowy produkt i nie ma potwierdzonych badań dotyczących długotrwałego e - palenia, no ale są badania, które mówią, że nie szkodzi tak biernym palaczą... zresztą nie kaszlę :) Wybieram sprawdzone marki, które sama przetestowałam :p dużo czytuje o e - paleniu. :) :happy


Treść moderowana
gina74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 13:01

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez roksanka » 1 sie 2013, o 15:27

Ja słyszałam, że szkodzą jeszcze bardziej niż tradycyjne papierosy, bo zawarte w nich substancje chemiczne są groźne dla człowieka. Dlatego nie polecam e-papierosów, a najlepiej żadnych w ogóle :)
roksanka
 

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Magiks » 8 sie 2013, o 11:17

Tylko prawdziwy, bez żadnych wynalazków. Tak samo jak mleko w proszku, produkt seropodobny i czekoladopodobny :bicz.
Avatar użytkownika
Magiks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 sie 2013, o 11:11
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]