Eh..;/

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Eh..;/

Postprzez motylkowa93 » 5 mar 2012, o 20:22

Drogie Panie mam problem;/;/...

Rok temu chodziłam na prawo jazdy. Uczył mnie młody i przystojny instruktor. Stało się zauroczyłam się. Bardzo fajnie mi się z nim rozmawiało. Ah ten jego usmiech i głebokie spojrzenie.Na każdą jazdę leciałam jak na skrzydłach. Po skończonym kursie kontakt sie nie urwał. Mamy ze sobą kontak na facebooku.Przypadkowe spotkania na ulicy nie tylko u mnie bylo widać radość u niego tez:):)Moja kumpela stwierdziła, że On musi wiedzieć co do niego czuję.Postanowiła wysłać wiadomość za mnie. Napisała całą historię mojego zauroczenia..Napisałam mu, że to nie moja wina, że dostał taką wiadomość. A on odpisał: Madzia nie przejmuj się.To urocza, miła,pozytywna historia.Dalej bardzo Cię lubię i dobrze wspominam nasze jazdy.Mam nadzieję, że będzie okazja o tym porozmawiać. Eh.. nie wiem co robić:( Ciągle myśle o Nim..chciałabym aby coś wyszło... ale czy ja będę miała u Niego jakieś szanse? eh.. jak Go zdobyć... Ma pecha na moja rodzinkę, bo dostał teraz do nauki mojego kuzynka i moją ciocię:)
motylkowa93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 20:15

Re: Eh..;/

Postprzez Masjaa » 5 mar 2012, o 20:31

Fajna historia... ;) nie dowiesz się czy masz u niego szanse i czy coś z tego będzie jak nie pogadasz z nim, on już wie mniej więcej co Ty myślisz. Teraz idź za ciosem, do odważnych świat należy :) powodzenia....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Eh..;/

Postprzez motylkowa93 » 5 mar 2012, o 20:56

hmm mam ja zrobic cos??? czy poczekac troche czy cos z jego strony wyjdzie?? eh nie wiem jakby go tu uwiesc...??
motylkowa93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 20:15

Re: Eh..;/

Postprzez Masjaa » 5 mar 2012, o 21:17

Jeśli on napisał że ma nadzieję, że będzie okazja o tym pogadać to poproś o spotkanie.... jeżeli i Ty mu się podobasz to samo się wyjaśni... mówię Ci nie ma się co bawić w podchody skoro on i tak mniej więcej wie co Ty o nim myślisz.... posłuchaj rad starszej koleżanki ;) lepiej żałować że się coś zrobiło niż że się nie spróbowało.... a jak nie wyjdzie to na nim świat się nie kończy nie ma się co narzucać. ale trzymam kciuki aby to jednak była wzajemna fascynacja :) odwagi!!!
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Eh..;/

Postprzez motylkowa93 » 5 mar 2012, o 21:19

hmm... tak tak odwaze sie:P:P a co tam raz sie zyje:P:P a moze cos wyjdzie z tego:P:)
motylkowa93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 20:15

Re: Eh..;/

Postprzez Ulkonja » 5 mar 2012, o 21:53

hmmm skoro napisal: "bedzie szansa o tym porozmawiac" to jest to jakiś znak:)
Powodzenia ;)
Ulkonja
 

Re: Eh..;/

Postprzez motylkowa93 » 5 mar 2012, o 21:59

Dziekuje Wam ze, nie pisalyscie ze mam sobie go odpuscic bo to instruktor.. ze z tresci jego wiadmosci nie widac zainteresowania itp.. mialam takie podobne odpowiedzi na innym forum;/;/ a On nie jest instruktorem podrywaczem. Tylko jest w swojej pracy profesjonalny:). Dziekuje za wsparcie i bede Was informowac jak idzie:):)
motylkowa93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 20:15

Re: Eh..;/

Postprzez sylwia1991 » 5 mar 2012, o 23:24

Moim zdaniem nie proś o żadne spotkanie. Dostał wiadomość od twojej koleżanki (chodź to trochę było dziwne według mnie)wiec teraz jego ruch. On powinien wyjść z inicjatywą spotkania skoro dostał takie informacje i napisał ze ma nadzieje pogadaniu o tym. Możesz napisać na Facebooku co słychać jakiś kontakt mieć. Ale ze spotkankiem poczekaj bo wyjdziesz na jakąś natarczywą. Trzeba zachować trochę dystansu.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Eh..;/

Postprzez TakaJedna » 7 mar 2012, o 10:49

Ja zgadzam się z Sylwią1991 :)
I w ogóle to myślę, że to może być dla niego trochę dziecinne, że dostał wiadomość od Twojej koleżanki.. jeśli na serio chce się spotkać to zadzwoni:)
powodzenia
TakaJedna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 12:36

Re: Eh..;/

Postprzez oOosylwiaoOo » 8 mar 2012, o 13:57

motylkowa93 napisał(a):hmm... tak tak odwaze sie:P:P a co tam raz sie zyje:P:P a moze cos wyjdzie z tego:P:)


Jeżeli nie spróbujesz, to się nie dowiesz:) Brawo za odwagę :) Spokojnie możesz zaproponować spotkanie, przecież to nic złego:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Eh..;/

Postprzez motylkowa93 » 13 mar 2012, o 20:28

ehh jednak nie odwazylam sie zaproponowac spotkania eh..;/;/ a ciagle o Nim mysle;/;/ dajcie jakis pomysl...
motylkowa93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 20:15

Re: Eh..;/

Postprzez zadumania » 14 mar 2012, o 12:07

Zapisz się na prawo jazdy kategorii C, będziesz miała okazję znów spędzić z nim czas... A może podczas jazdy zabłądzicie w miejskim gąszczu;P
zadumania
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 19:06

Re: Eh..;/

Postprzez motylkowa93 » 14 mar 2012, o 23:50

uczy tylko na kategorie B wiec juz nie pojde na prawko...;P
motylkowa93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 20:15

Re: Eh..;/

Postprzez Masjaa » 15 mar 2012, o 10:37

A on się odzywa ? macie kontakt ze sobą ? są dwa wyjścia alba kawa na ławę ;) albo czekanie aż on coś zrobi .... a kto wie co jemu w duszy gra ? nie myśl za dużo faceci nie są tego warci ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Eh..;/

Postprzez mycha25 » 16 mar 2012, o 21:11

A co Ci szkodzi spróbować? Przecież on i tak już o wszystkim wie i wyraznie napisał że chciałby o tym porozmawiać. Raz kozie śmierć! Może to właśnie ten jedyny :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Eh..;/

Postprzez motylkowa93 » 16 mar 2012, o 21:55

hmm no to moze jednak sie odwaze hehehehe... trzymcie kciuki:P:P napisze wam jak cos zrobie hihi
motylkowa93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 20:15

Re: Eh..;/

Postprzez smutny aniołek » 17 mar 2012, o 00:03

No właśnie, może zajęty jest, zrób coś Ty;)
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: Eh..;/

Postprzez mika537 » 22 mar 2012, o 10:57

ja tez ci radze zaproponowac jakies spotkanie nie musicie o tym gadac moze byc luzna atmosfera a moze cos wyjdzie w srodku spotkania:) lepiej ruszyc do przodu niz stac w miejscu i zadreczac sie myslami o nim:)
mika537
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]