ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez happymammy » 15 sty 2011, o 21:39

Mi się podoba...taka lekko agresywna :D
Zobaczcię tą, chodzi mi po głowie ostatnio:
http://bielizna.lupi24.pl/koszulka-affection-stringi-p-20105.html
Anais moim zdaniem jest świetnym producentem
happymammy
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez ola26 » 19 sty 2011, o 00:08

Ja ostatnio sobie zakupilam za namową męża taką koszulke nocną
http://sfera-kobiety.pl/index.php?p66,k ... a-corsetti
jest bardzo miła w dotyku dla mnie jak i dla męża , wygodna i co jest boskie nie krępuje ruchów a ta czarna koronka wszystkiego dopełnia :serca
ola26
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez kaska8787 » 19 sty 2011, o 14:36

Victoria's Secret ma piękną bieliznę, uwielbiam oglądać ich pokazy!
kaska8787
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:44

Jeżeli któraś z Was szuka zmysłowej i eleganckiej bielizny,to zapraszam do mojego sklepu www.abcbielizny.pl chętnie pomogę w wyborze.
ABCbielizny
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:45

Moim zdaniem bieliznę powinnyśmy dopasować do sytuacji i wybrać tą najbardziej odpowiednią. U meni królują czarne komplety,rzadziej czerwone lub białe. A wolicie zakładać stringi czy figi?
ABCbielizny
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez Patrycja K. » 14 lut 2011, o 15:54

Ja ostatnio rozkochałam się w bieliźnie Esotiq w ich nowej kolekcji kobiecej, mają piękne stringi, figi, i śliczne
gorsety i kolekcje w prześlicznym czerwonym kolorze :D
oczywiście zakupiłam komplecik w tym cudownym kolorze :D
Patrycja K.
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez ania19 » 15 lut 2011, o 14:51

ostatnio na randke założyłam seksowną czarną bieliznę i musze przyznać że mój chłopak był nią zachwycony :) znalazłam ją na tej stronie sa naprawde fajne i tanie rzeczy treść zmieniona przez moderatora



proszę nie spamować
ania19
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez ania19 » 15 lut 2011, o 14:55

www.dobra-bielizna.eu elegancka, zmysłowa ale i dobrej jakości bielizna ja kupuje tam od lat i jestem bardzo zadowolona.
ania19
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez ania19 » 15 lut 2011, o 15:15

Mąż ostatnio kupił mi ten zestaw i był zachwycony :) http://zmyslowa-bielizna.eu/product_inf ... ts_id/1445 są tu śliczne gorsety , satysfakcja waszego faceta gwarantowana :)
ania19
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez kaska8787 » 16 lut 2011, o 14:01

a kto nie lubi!!!! Chyba każda kobieta i mężczyzna na kobiecie :serca
kaska8787
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Patrycja K. » 17 lut 2011, o 14:37

Ja nie lubię wyuzdanej bielizny, dla mnie bielizna erotyczna musi być uwodzicielska i z klasą, a nie jakieś tandety, a najgorzej już to w stylu Dody, ale co kto lubi :)
Patrycja K.
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez kora453 » 18 lut 2011, o 14:05

kazdy seksowną odbiera wg siebie, zgadzam siez PAtrycja że seksowna to uwodzicielska i z klasą. Ja lubie minimalizm i elegancję :)
kora453
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez Laura » 24 lut 2011, o 16:51

Ja jestem wielka fanką bielizny marki Corin. Po prostu same cudeńka;) Nadaje się, nie tylko na pierwszą randkę;D i ZAWSZE robi pożądane wrażenie;D
Laura
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez ABCbielizny » 9 mar 2011, o 19:24

No cóż,każda z nas ma swoja sprawdzona markę oraz sklep w którym robi zakupy. To tyczy się także bielizny. Ze swojej strony mogę zaprosić na abcbielizny.pl a w razie pytan jestem do dyspozycji.
ABCbielizny
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez ABCbielizny » 9 mar 2011, o 19:26

Ja także jestem zwolenniczką minimalizmu,ale jak napisałam: najbardziej sexi są dla mnie kolory czarny i czerwony. Inne nawet nie mają szans aby się przebić. Najważniejsze że mój chłopak twierdzi tak samo ;)
ABCbielizny
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez ABCbielizny » 9 mar 2011, o 19:28

Pamiętajmy takż eo tym,że każdy inacej postzrega słowo "sexsowna" oraz "zmysłowa" więc różne są gusta i preferencje w stosunku do bielizny. Teraz w naszym sklepie możan trafić na fajne promocje www.abcbielizny.pl
ABCbielizny
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez dzo » 9 mar 2011, o 19:28

ooo tak czerwień i czerń należą do faworytów w kategorii seksownej bielizny 8-) 8-)
dzo
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez dzo » 9 mar 2011, o 19:29

ale spamujecie na grande :twisted:

:spam :spam :spam
dzo
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez stefania » 15 mar 2011, o 11:20

ja nosze corin. Kwintesencja elegancji według mnie. w dodatku trwala iwygodna.
stefania
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez madzia89m » 8 kwi 2011, o 10:10

Jak dla mnie faktycznie najlepszą bieliznę ma VS, chociaż nie jest ona tak bardzo elegancka. Najważniejsze to że ma fajny krój i nadaje się do noszenia na codzień. Plus za słodkie kokardki, falbanki i cukierkowe kolory, które są charakterystyczne dla VS. Jeśli chodzi jednak o polskie firmy to bardzo polubiłam KrisLine. Oni właśnie mają bardziej takie opcje zmysłowe na wieczór :) szczególnie w oko wpadły mi gorsety.. ahh.. marzy mi się taki...
madzia89m
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez madzia89m » 8 kwi 2011, o 10:15

Wszystko zależy, która to randka... ;) Jeśli pierwsza to radziłabym nie przesadzać i założyć bieliznę taką, w której czujemy się po prostu dobrze. Na kolejnych już chyba trzeba większą uwagę zwrócić na to co zakładamy na siebie. Klasyka jest najbezpieczniejsza - czyli czarny komplet z koronkowymi wstawkami. Jednak jeśli ktoś lubi zaszaleć to może jakiś ładny gorsecik? :) http://www.krisline.com/product,products,47.html Ten mi się straaaasznie podoba :)
madzia89m
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez rozalinda » 17 kwi 2011, o 17:45

Ja jak sie juz zafiksuje na jakas firme to jestem wierna na lata. Najpierw byl triumph, ale mi sie przestal podobac bo odkrylam staniki h&m jednak potem schudlam zmienil mi sie rozmiar i sie okazalo, ze nic juz z hama na mnie nie pasuje i jakos trafilam przez kumpele na corin i powiem wam, ze z duza rezerwa do niej podchodzilam ale okazala sie bardzo fajna w noszeniu.
rozalinda
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez ABCbielizny » 20 kwi 2011, o 13:12

No tak,to też ważna kwestia. Jeśli to pierwsza randka,to najlepiej pasować będzie czarny komplet. A jeśli któraś z kolei to warto jakoś rozpalić swojego partnera i założyć coś bardziej sexi:)
ABCbielizny
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez YYFashion » 21 kwi 2011, o 10:03

Zarówno ja jak i mój partner lubimy kolor ecri, dlatego już wiadomo jaki kolor bielizny zakładam. Oczywiście bielizna musi być koronkowa. Czerń również wchodzi wgrę.
YYFashion
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez jarzebinka » 29 kwi 2011, o 09:42

Ja lubie seksy bielizne ale taka z klasa. Np piekny koronkowy komplecik, nie zabudowany i dobrze dopasowany czyni cuda. Ostatnio kumpele na urodziny mi cos takiego sprawiły. Smieje sie, ze to prezent bardziej dla mojego chlopaka niz dla mnie. Ale trzeba przyznac, ze piekny jest
jarzebinka
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]